Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 14:56, Mateusz9214 napisał:

wie ktos gdzie mogezdobyc przepisy na miecze z czystej magicznej rudy. z gory dzieki za odpowiedz

są losowo porozmieszczane w skrzyniach. Musisz mieć po prostu szczęście, by je znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:07, pati210 napisał:

a tak wogóle skąd można wziąść sztabke z czystej magicznej rudy????


Możesz znaleźć w skrzyni jak Ci się wylosuje jakaś, poza tym jedną można dostać od Kertha, przywódcy Klanu Ognia za uwolnienie Nordmaru od orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanie dlaczego jak mam wszystkie skladniki do nordmarskiego miecza to jak akceptuje ilosc sztuk to pokazuje mi brak odpowiednich skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... te wymagania... toż to potrafi zarżnąć każdego kompa!! no, ale to w końcu już tradycja, poprzednie Gotiki też ciągnęły moc komputera jak radziecki odkurzacz prąd... Mimo to... po upgradzie kompa zagram z pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:42, JanKtoś napisał:

Kurczę... te wymagania... toż to potrafi zarżnąć każdego kompa!! no, ale to w końcu już tradycja,
poprzednie Gotiki też ciągnęły moc komputera jak radziecki odkurzacz prąd... Mimo to... po
upgradzie kompa zagram z pewnością


No cóż, tak to już jest - twórcy skopali silnik (streaming danych), co powoduje horrendalne wręcz wymagania odnośnie RAM-u. Trzeba mieć nadzieję, że najbliższy patch (1.10) nieco zoptymalizuje engine i zmniejszy wymagania sprzętowe.
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:47, Cossack777 napisał:

> Kurczę... te wymagania... toż to potrafi zarżnąć każdego kompa!! no, ale to w końcu już
tradycja,
> poprzednie Gotiki też ciągnęły moc komputera jak radziecki odkurzacz prąd... Mimo to...
po
> upgradzie kompa zagram z pewnością

No cóż, tak to już jest - twórcy skopali silnik (streaming danych), co powoduje horrendalne
wręcz wymagania odnośnie RAM-u. Trzeba mieć nadzieję, że najbliższy patch (1.10) nieco zoptymalizuje
engine i zmniejszy wymagania sprzętowe.
Pozdrawiam. ;)


Szczerze wątpię, ale dzięki za słowa pocieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:49, tykus napisał:

Dzięki. A program działa również na demie (qmplowi bym dał, bo mu się tnie)???

Nie mam pewności... kolega musiał by spróbować, ale za skutki nie odpowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:57, zejdli napisał:

Masz juz jakies konkretne informacje na temat tego patcha 1.10?????


Na razie nie ma żadnych konkretnych informacji, aczkolwiek patcha możemy spodziewać się zapewne dopiero w okolicach przyszłego roku.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 11:16, Konrades napisał:

O widzę, że znów trzeba użyć teleport i sprawdzić to ;) W takim razie trzeba znaleźć jeszcze
przepis na miecz dwuręczny przodków ;(


Z tą losowością przedmiotów to przesada, wczytywałem grę 20 razy i wszystko się zmieniało(mikstury sztabki magicznej rudy itp- czystej oczywiście nie było, tak samo jak projektu miecza przodków, jedyne co znalazłem to łuk wojenny, gdzie ja kupiłem sobie rozprówacza orków, który pojawiał się za każdym razem. Powiem wam coś to losowe pojawianie się przedmiotów a szczególnie żadkich projektów itp, jest denerwujące, nie mam zamiaru do końca gry grac mieczem, który wykułem w Reddock, czyli mieczem półtoraręcznym- który za własnoręczne wykucie ma +10 i +10 za naostrzenie co razem daje 110) Wkurzyło mnie też to, że większość broni z magicznej rudy jest słaba i nieprzydatna bo ma mniej obrażeń lub tyle samo conajwyżej- El-Bastro. Broń się nie zużywa, nie można jej stępić, zniszczyć, a zatem wytrzymałość broni z magicznej rudy nie ma znaczenia. W G2 można było wykuć naprawde fajne miecze i zbroje, a tutaj mamy z tym problem, jedyne fajna zbroja(z wyglądu) to Ciężka Zbroja Nordmarczyka (bo zbroja palladyna wygląda dziwnie, a o nowych typu zbroja łowcy orków, czy naprawde załośnie wygladające zbroje buntowników/najemników orków to żenada.

p.s. mojim zdaniem losowe przedmioty w kufrach nie pasują do Gothica, anie do większości gier, w które się gra tylko samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście :| Raz zainstalowałem G3 pograłem może z 20 razy i zrobiłem formata i chciałem do nowa zainstalować G3 po raz drugi na końcu wylatuje mi taki błąd jak Niby coś instaluje Wabi sie to tak Microsoft Visual C++ Redistributable no i oczywiście potem gra sie nie włącza :(( Kto coś może poradzić Bo jak dla mnie jedyne wyjscie to wymienić płytki u Cd Projecta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:46, Shadowtear napisał:

Gdzie są rozkładające się lwy z zadania w Ishtar?

Udaj się na północ od Ishtar, na małe wzniesienie. Powinieneś spotkać tam swojego konkurenta i łowcę lwów. Rozkładające się bestie znajdziesz na zachód od obozowiska łowców, w małej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:41, remolinek69 napisał:

Ja to mam szczęście :| Raz zainstalowałem G3 pograłem może z 20 razy i zrobiłem formata i chciałem
do nowa zainstalować G3 po raz drugi na końcu wylatuje mi taki błąd jak Niby coś instaluje
Wabi sie to tak Microsoft Visual C++ Redistributable no i oczywiście potem gra sie nie włącza
:(( Kto coś może poradzić Bo jak dla mnie jedyne wyjscie to wymienić płytki u Cd Projecta



sciągij sobie z sieci windows instaler 3.1 to pomoże na 100%
miałem to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się