Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 11:06, JaLe napisał:

JA w celach testowych podkręciłęm Procka do 2800+, ale nic to nie dało.
Podobnie miałem z GII i kartą GF 4 ztego co pamioętam. Po przeskoczeniu na GF 5700 wszystko
działało płynnie i grafika była niczego sobie. Dlatego właśnie teraz zastanawiam się nad kartą.


No, na GF5700, to masz rację, u Ciebie to raczej wina karty lekko juz archaicznej przy dzisiejszym postępie technologii ( ja nie nadązam zarabiac na nowe grafy :( )
ale kolega Bioly25 ma dosyc silna grafe. Głownie przez RAM mu żabkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam tak z czystej ciekawości gdzie można nauczyć się w gothicu 3 zaklęć ? osobiście gram wojownikeim i nie inwaestuje za bardzo w prastrą wiedze ale chciabym wiedzieć byłem już nawt w klasztorze ale tam uczą jak posługiwać sie kosturem i innymi takimi rzeczami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:23, Valentino S.A. napisał:

a ja sie zapytam tak z czystej ciekawości gdzie można nauczyć się w gothicu 3 zaklęć ?


zaklęć uczysz się modląc w kapliczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:24, cinus` napisał:

> a ja sie zapytam tak z czystej ciekawości gdzie można nauczyć się w gothicu 3 zaklęć ?


zaklęć uczysz się modląc w kapliczkach ;)



a wybierjąc jaką opcje ? bo ja tam mam uczyć sie pradawnej wiedz , zwiękasznie energi życiowej i coś tam jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:27, Valentino S.A. napisał:

a wybierjąc jaką opcje ? bo ja tam mam uczyć sie pradawnej wiedz , zwiękasznie energi życiowej i coś tam jeszcze ?


dokładnie to nie pamiętam, bo zaklęć się praktycznie nie uczyłem, wybieraj pokolei i przy niektórych opcjach powinna się rozwinąć lista zaklęć które można się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:30, mdag napisał:

> filtr anizotropowy za to dziala na pewno

skąd wiesz że działa na pewno.
masz poniżej 2 screeny jeden z anizo x 4 i jeden z anizo x 8, sorry że nie to samo ujęcie,
ale spójrz na skałę, ja tam różnic nie widzę. Muszę jeszcze pokombinować z ze screenami ze
wszystkim opcjami anizo.


Elo skad dorwales taki miecz na tym etapie gry? To jest chyba miejsce przy Cape Dun jesli sie nie myle. Nosisz skorzana zroje wiec widac ze to poczatek. Prosze powiedz skad masz te miecz bo chetnie bym takim pomachal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:06, ArekB napisał:

mam pytanie odnosnie glownego zadania

/.../
Nie dosłyszałeś do końca, co Ci król powiedział. Owszem, da Ci, ale jak znajdziesz wszystkie artefakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:06, ArekB napisał:

mam pytanie odnosnie glownego zadania


************SPOILER*************
Stary buc Rhobar wyraźnie mówi że berło dorzuci gratis, jak będziesz miał wszystkie artefakty Adanosa, trzeba było słuchać uważnie :)
********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:45, djjaco16 napisał:

Elo skad dorwales taki miecz na tym etapie gry? To jest chyba miejsce przy Cape Dun jesli sie
nie myle. Nosisz skorzana zroje wiec widac ze to poczatek. Prosze powiedz skad masz te miecz
bo chetnie bym takim pomachal



************SPOILER*************
po zaprowadzeniu kowala do jaskini buntowników, gdy ten zacznie pracę, ma na sprzedaż taki miecz ;)
********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma tego miecza! Gram drugi raz, a za pierwszym razem miałem ten miecz. Nie chce mi się łazić do kowala w Monterze teraz. I jeszcze coś: alchemicy Sebastian i Esiel mogą mnie nauczyć robienia ognistych/zatrutych strzał, ale nie wiem skąd wziąść przepisy. To chyba bug jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:15, Mediv napisał:

U mnie nie ma tego miecza! Gram drugi raz, a za pierwszym razem miałem ten miecz. Nie chce
mi się łazić do kowala w Monterze teraz. I jeszcze coś: alchemicy Sebastian i Esiel mogą mnie
nauczyć robienia ognistych/zatrutych strzał, ale nie wiem skąd wziąść przepisy. To chyba bug
jest.

Przepisy na ogniste ma większość alchemików. Zatrute... a nie zatruwa się ich tak jak broni, mając już truciznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden z alchemików jakich spotkałem nie ma tych przepisów. A powinni je mieć, bo jak któryś raz zaczynałem od nowa, to je mieli (swoją drogą nie mieli innych rzeczy wtedy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:22, Mediv napisał:

Żaden z alchemików jakich spotkałem nie ma tych przepisów. A powinni je mieć, bo jak któryś
raz zaczynałem od nowa, to je mieli (swoją drogą nie mieli innych rzeczy wtedy ;))

To jest drobny element losowy, który mi mówi, że za drugim razem to będzie zupełnie inna gra (tylko kiedy bedę miał na to czas) :) - ale na pewno gdzieś się trafi jakiś, chociażby w klasztorze. Mnie do pasji doprowadzało szukanie drugiej katany, bo kupiłem wzór Mistrzowskiego Miecza - ale do jego wykucia trzaba poświęcić dwie katany :D A miałem jedną :D No i nikt nie miał ani wzoru, ani zbędnej sztuki, już nawet wszystkim po plecach patrzyłem, czy nie mają "na zbyciu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie które moze być SPOILEREM!!!!
No wiec gdy uwalniamy montere to Bengard(czy jakos tam) mowi nbam ze znalazł on kielich ... magiczny kielich i czy jest to TEN ognisty kielich i jezel itak to gdzie ten koles stoi:d bo nie moge go znalezc juz:D i co trzeba zrobic by dostac ten kielich(acha i mogł by ktos wzucic link do mapki z kielichami?:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:29, Mediv napisał:

No tak :P A brak ognistego miecza u Kliff''a to też element losowy?

Tak. To bardzo standardowy miecz, tani, do tego nie można go podostrzyć i strasznie hałasuje :D
W "moim" świecie mieli go niemal wszyscy rebelianccy kowale, zwłaszcza ci osiedleni w wyzwolonych miastach - czasem nawet po dwie sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie poczta przysłała listonosza który był o 10.00 a ja w szkole byłem. Zostawił awiso na którym pisało UWAGA: 07.11.2006. Ale leniwi są ci listonosze bo ja dostałem awiso 09.11.2006 :P

Chce podziękowac takiemu człowiekowi z gram.pl Soleila chyba ze rade.
Wydarmeł sie nieźle na poczcie :P A na jutro już awiso przyszło. Jak sie nie odezwiesz to nigdy cie nie zauważą !!

Zauważyłem że niektórzy użytkownicy i moderator nie pamiętam jaki mają avatary z oczami. Spodobały mi sie te avatery i pomyślałem ze poraz enty zmienie już na zawsze mój avatar na zielone oko. Zaraz to zrobie.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:33, Gothic I II III napisał:

Przepraszam za błędy jestem dysortografem.

Twój Firefox i edytor tekstu również? ;)
Pozdrawiam i sugeruję zamiast wymówek stosować coś, co pozwoli uniknąć błędów, mamy XXI wiek :)
Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się