Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 10:56, Pawlenko12 napisał:

/.../


Skrzynie z oliwą są w jaskini bandytów, a nie pod Cape Dun. Aby dostać się do tej jaskini, musisz udać się w pobliże kamiennego kręgu koło Ardei (siedzi tam myśliwy). Jaskinia jest tuż obok, we wgłębieniu w skale. Uważaj jednak - jeśli masz niskopoziomową postać, to lepiej przygotuj się na dość ciężkie starcie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muwisz o paladynie złapanym i przetrzymywanym w latarni otóż wchodzisz do latarni i gadasz z nim o uwolnieniu Cape Dun ale możesz wejść jak będziesz szanowany przez orków i pogadasz z ich przywódcą...
A co do tej oliwy otóż widzisz tego kolesia co zlecił Ci zadanie patrzysz do tyłu jest pare orków siedzących idziesz do nich i patrzysz w prawo widzisz kamienny krąg skierój zwrok w lewo troche widzisz jaskinie idziesz tam jest 2 strażników żucą się na ciebie zabijasz ich a potem idziesz do jaskini a tam zabijasz reszte i zabierasz oliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze gdzie mogesie nauczyc mistrzowskiej walki dwoma mieczami i jeszcze jedno jaka jest bron jednoreczna i gdzie moge dostac ja lub przepis na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:10, Cossack777 napisał:

Skrzynie z oliwą są w jaskini bandytów, a nie pod Cape Dun. Aby dostać się do tej jaskini,

W Cape Dun jest gostek, który za vódke zaprowadzi ciebie do tej jaskini i pomoże w zabijaniu ;) złodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:23, Mateusz9214 napisał:

wie ktos moze gdzie mogesie nauczyc mistrzowskiej walki dwoma mieczami


w Isztar:)

>i jeszcze jedno jaka

Dnia 16.12.2006 o 11:23, Mateusz9214 napisał:

jest bron jednoreczna i gdzie moge dostac ja lub przepis na nia


hmmm... broń jednoręczną masz odrazu:P:P:P czyli zabójca orków czy jakoś tak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:28, Bambadil napisał:

hmmm... broń jednoręczną masz odrazu:P:P:P czyli zabójca orków czy jakoś tak:):):)


sorka chodzilo mi o najlepsza bron jednoreczna to gdzie moge dostac przepis lub sama bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:34, Pawlenko12 napisał:

Jak się bronic tarcza mam tarcze a ne moge się nią bronic co trzeba nacisnąc ze by się gosciu
nią bronił

musisz mieć parowanię tarczą, a bronisz się PPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem wam że nigdy nie grałem w tak "niedorobioną" grę. Dostaję np quest żeby zabić patrol orków. Jednym razem zabijam ich i jest ok a kolejnym, grając od nowa niemogę ich zabić bo są nieśmiertelni i co ich posiekam to wstają z powrotem i automatycznie niemogę zrealizować celu misji. Kolejna dziwna rzecz. Główny cel gry to pozbierać ogniste puchary. Miałem jeden z nich ukraść w Cape Dun. Za jednym razem się udało a innym razem zniknęły puchary i magazyn był pusty. Za każdym razem jak dzieje się coś takiego to zaczynam grę od nowa i nawet jak jeden problem tego typu zniknie to zaraz pojawia się drugi. Czuję się oszukany przez producenta i developera, bo kupiłem grę w którą nie sposób pograć. To tak jakby kupić szklankę składającą się z samego denka. Poważnie myślę teraz o tym żeby już nigdy więcej nie kupować gier wypuszczanych przez cd project na rynek, bo nie po to ciężko zarabiam te pieniądze żeby je później wyrzucać w przysłowiowe błoto. Mam nadzieję, że ktoś coś zrobi z tymi problemami, bo czytałem że mój przypadek nie jest wyjątkiem i że wszyscy mają tego typu problemy. Czekam na wasze opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:43, Misiekolxp001 napisał:

Prosze zrzuta z gry gdzie jest ortega prosze musiałem włączyć i przejść się...


Ile kosztowała średnia buntownika i kto ją sprzedawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:46, pawelpikus napisał:

Witam. Powiem wam że nigdy nie grałem w tak "niedorobioną" grę. Dostaję np quest żeby zabić
patrol orków. Jednym razem zabijam ich i jest ok a kolejnym, grając od nowa niemogę ich zabić
bo są nieśmiertelni i co ich posiekam to wstają z powrotem i automatycznie niemogę zrealizować
celu misji.


musisz ich dobić tak na przyszłośc

>Kolejna dziwna rzecz. Główny cel gry to pozbierać ogniste puchary. Miałem jeden

Dnia 16.12.2006 o 11:46, pawelpikus napisał:

z nich ukraść w Cape Dun. Za jednym razem się udało a innym razem zniknęły puchary i magazyn
był pusty.


ma go ten od magazynu

>Za każdym razem jak dzieje się coś takiego to zaczynam grę od nowa i nawet jak jeden

Dnia 16.12.2006 o 11:46, pawelpikus napisał:

problem tego typu zniknie to zaraz pojawia się drugi. Czuję się oszukany przez producenta i
developera, bo kupiłem grę w którą nie sposób pograć. To tak jakby kupić szklankę składającą
się z samego denka. Poważnie myślę teraz o tym żeby już nigdy więcej nie kupować gier wypuszczanych
przez cd project na rynek, bo nie po to ciężko zarabiam te pieniądze żeby je później wyrzucać
w przysłowiowe błoto. Mam nadzieję, że ktoś coś zrobi z tymi problemami, bo czytałem że mój
przypadek nie jest wyjątkiem i że wszyscy mają tego typu problemy. Czekam na wasze opinie na
ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:50, Misiekolxp001 napisał:

To ja powiem swoje jak nie wiesz że leżącego trzeba dobić to niemoja sprawa i wielkie halo
robisz pokrzywdzony jesteś nie! tylko nieumiesz grać...

Jak możesz się tak kogoś nie obeznanego czepiać? dobra on grać nie umie a ty pisać... "Muwisz o paladynie złapanym" itd mówić bo mowa, jak ktoś grzecznie pyta to się nie czepiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się