Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Gra się źle zapisała widocznie, bądź załadowała ;-) Jeśli po ponownym załadowaniu to się powtórzyło, to skopał Ci się save ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:32, danzelmario napisał:


> A jaki masz sprzet że tak ci Gothic 3 chodzi??
tzn ? gra sama mi ustawiła max detale i na takich gram. a jaki mam komp? Core 2 duo 2GB ram
i 7600GS Galaxy ddr3.

A....Czyli jak będę miał Intel Core 2 duo E6300 2 gb ram i Geforce Galaxy 7600GS to oże mi chodzić na najwyższych??Zrobiłes to bez zmienianie czegoś w tym pliku (no wiesz o co chodzi ,zapomnialem jak to sie nazywa)A masz wszystko na max??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:40, Misiekolxp001 napisał:

Nie wiecie może od ilu jest gothic 3 na moim opakowaniu na dole po lewej pisze że 16 obok znaczka
PL a na innych sklepach pisze że od 12+ jest gra...


Niby od 16 roku życia, ale w Polsce i tak jeszcze nie wprowadzono prawa dotyczącego ograniczeń wiekowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:13, Kermit5738 napisał:

Gdzie jest swiatynia adanosa gdzie mozna mu oddac artefakty????



Adanos nie ma świątyni w której można mu oddać artefakty.
SPOILER
Adanosowi nie oddajesz artefaktów, jeśli nie chcesz iść drogą Innosa ani drogą Beliara to jedyna inna możliwość to zniszczenie artefaktów w piecu w kopalni Klanu Młota, ale o zniszczeniu musisz pogadać z Xadrasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche nie podoba m ise to w gothicu ze jak jestes magiem to mozesz uzywac zbroi palladyna.a moze mi ktos powiedziec jak moga byc 3 zakonczenia gry? ja gram teraz po stronie buntownikow i koczownikow to jest jedno.2 raz bede przechodzil na stronie orkow i assasynow to jest drugie zakonczenie a trzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:17, Unreal11 napisał:

to jest drugie zakonczenie a trzecie??


Od tego nie zależą zakończenia, będąc buntownikiem możesz spokojnie oblecieć wszystkie zakończenia, wszystko się sprowadza do tego po stronie którego boga się opowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 13:44, boduczek napisał:

> i 7600GS Galaxy ddr3.
A....Czyli jak będę miał Intel Core 2 duo E6300 2 gb ram i Geforce Galaxy 7600GS to oże mi
chodzić na najwyższych??Zrobiłes to bez zmienianie czegoś w tym pliku (no wiesz o co chodzi
,zapomnialem jak to sie nazywa)A masz wszystko na max??

tak! teraz moge powiedziec ze na takim kompie spokojnie gotrhic smiga na max.(ja trawe mam na srednio bo mnie denerwuje jak jej duzo jest-poza tym wszystko na full).i chodzi plynnie!!! no tylko te STOP czasem ale to juz wina gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:27, Unreal11 napisał:

do ktorego najlepjej


Trudno powiedzieć, każdy ma swoje wady i zalety, jak dla mnie nie ma w tym przypadku jakichś wyraźnych różnic wskazujących która droga jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:37, rafaeland napisał:

W takim razie to jakie są zakonczenia oprócz tego że oswobadzam całą Myrtanę , zabijam Zubena i rozmawiam a Innosem????


SPOILER
Oprócz tego o którym wspomniałeś są takie:
*Jeśli staniesz po stronie Beliara, to rozmwiasz z nim, oddajesz mu artefakty, on Ci zleca zabicie wszystkich orków w Myrtanie oraz Xardasa, masz też zabić Zubena i wtedy zajmujesz jego miejsce, następnie rozmawiasz z Beliarem i koniec gry.
*Ostatnie możliwe to opowiedzenie się po stronie Xardasa, wtedy musisz zniszczyć wszystkie artefakty w piecu znajdującym się w kopalni Klaniu Młota, musisz wtedy zabić też Robhara oraz Zubena, następnie udajesz się z Xardasem do portalu prowadzącego do niezbadanych krain i koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się