Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 15:09, donaan napisał:


> do w ge3.ini przestawiłem "false" na "true"??
Jak dobrze pamiętam wpisz w konsoli (~) spawn <imię>

koleś sie zjawia zabijam go ale ten tego nie ma
a z give jak sie wpisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kodu na ten przrdmiot. Możesz poszukać na necie. Ale od razu uprzedzam że samo wygenerowanie amuletu może nie rozwiązać sprawy, gra zwraca uwagę na moment w którym uzyskałeś przedmiot (jak np. kupisz ten amulet od Vaka to dostaniesz xp i zaliczenie questa, jak po prostu stworzysz ten przedmiot w ekwipunku to "questowo" wciąż nie będziesz go miał), ale jeśli nie masz odpowiedniego sejwa i nie możesz się cofnąć to co ci zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:46, Matiz666 napisał:

Gdzie można kupić jakiś na prawdę dobry łuk?? Jestem teraz w klanie młota, niedawno byłem u
króla.

Jeśli chodzi o łuki - to na przykład Nimrod jest zwykle do kupienia od wielu myśliwych, możesz popróbować u tych pod Silden na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:31, żdzisiek napisał:

>
> > do w ge3.ini przestawiłem "false" na "true"??
> Jak dobrze pamiętam wpisz w konsoli (~) spawn <imię>
koleś sie zjawia zabijam go ale ten tego nie ma
a z give jak sie wpisuje??

Bo wygenerowany przez "spawn" nie ma tego przedmiotu - wróć do sejwa sprzed generowania i spróbuj poszukać Vaka - jeśli uciekł to może się gdzieś pultać po okolicy, w razie czego przenieś się do niego konsolą, jesli stracisz cierpliwość.
Jak można było mu dać uciec? Przecież kolo był celem #1 w mieście :D Nikt nie jest szybszy od bełtu z kuszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:50, rybens napisał:

mam pytanie gdzie jest kamień przodków w pierwszym miejscu pochuwku w zadaniu gdzie mam znalezc
szte adanosa??


Zdefiniuj w pierwszym miejscu pochówku. Grobowców jest 6 ale nie są ponumerowane, musisz podać imię tego do kogo grobowiec należy. Porównaj z mapami z tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
i napisz ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Mam problem z jednym z questow. Mam wybic orkowy patrol kursujacy miedzy Reddock a Ardeą. Znajduje tych orkow i cioram ich ale po krotkiej chwili oni wstaja :/ Nie moge ich zabic... Nie wiem czy to jakis bug czy cos innego. Pomozcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdego orka musisz dobic. Robisz to przytrzymując prawy przycisk myszy, a następnie przytrzymując lewy przycisk myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:18, Makus89 napisał:

Witam...
Mam problem z jednym z questow. Mam wybic orkowy patrol kursujacy miedzy Reddock a Ardeą. Znajduje
tych orkow i cioram ich ale po krotkiej chwili oni wstaja :/ Nie moge ich zabic... Nie wiem
czy to jakis bug czy cos innego. Pomozcie ;)

Musisz nacelować na leżącego orka przytrzymać PPM i nie puszczając PPM nacisnąć LPM. Wtedy dobijesz leżącego orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra spróbuję jeszcze raz (już czwarty, bo przeszło do następnej strony) ponowić pytanie: Czy ktoś wypełnił questa "Zabij płochliwego jelenia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:17, Mediv napisał:

No dobra spróbuję jeszcze raz (już trzeci) ponowić pytanie: Czy ktoś wypełnił questa "Zabij
płochliwego jelenia"?


Tak. Ich jest 5 i musisz zabić wszystkie. Kręcą się niedaleko myśliwego z kamiennego kręgu (nadawcy questa), najczęściej przed jaskinią w której są topielce oraz przed jaskinią Ortegi. Uważaj - w porównaniu ze zwykłymi jeleniami mają znacznie zwiększony zasięg "widzenia" a jak tylko cie wykryją to wieją w siną dal. W takim wypadku najlepiej zabić ile się da, wrócić do Ardey albo Reddock i przespać się. Wtedy jelenie powinny wrócić na pozycje początkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 15:53, Lucas the Great napisał:

Jak można było mu dać uciec? Przecież kolo był celem #1 w mieście :D Nikt nie jest szybszy
od bełtu z kuszy :D

Jaka jest komenda na teleporta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:25, Mediv napisał:

Trzeba je zabić, czy przynieść ich mięso?


Najpierw musisz zabić wszystkie. Potem przynieść myśliwemu 5 sztuk mięsa (nie jest wybredny weźmie jakiekolwiek surowe mięso nieważne z czego wyciągnięte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się