Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 22:13, Kermit5738 napisał:

> > > > o co chodzi z tym teleportem co wspominał xardas??
> > > > graj dalej a sie dowiesz....moge powiedziec tylko tyle ze jest zwiazany
z glowna
>
> > fabula
> > > gry
> > bedzie jakis filmik na koncu gry ??tak sie pytam z ciekawosci a czy ten teleport
wysle
> gdzies
> > nas na inne tereny??
> ><<<SPOILER>>> filmiku niebedzie ale beda obrazki a portal
przenosi
> nas na inne tereny jak podazysz sciezka adanosa <<<KONIEC SPOILERA>>>

chodzi mi o to czy tam mozna bedzie normalnie grac,chodzic itp...

><<< SPOILER>>> to koniec gry jak wybierzesz sciezke adanosa to pojdziesz tam z xardasem<<<KONIEC SPOILERA>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:36, Yary5 napisał:

> Kolejne pytanie. Jestem w Farring, do tej pory wszystkie odwiedzone miasta wyzwalałem,
ale
> tu nawet nie wpuszczono mnie do zamku. Pytanie brzmi, wyzwalać "na siłę" czy raczej poczekać,

> a może w ogóle nie wyzwalać ???
Jeju, poczytaj wcześniejsze posty. Możesz wyzwolić bezkarnie trzy miasta okupowane przez okrów
i ani jednego przez assasynów. Jak limit przekroczysz to z miejsca Cię atakują, jak tylko Cię
zobaczą. Teraz to juz tylko możesz wyzwalać na siłę.


Czyli, jeżeli teraz ich obstukam to później nie wejdę spokojnie do żadnego innego miasta ??? I minie mnie jakieś 2mld questów, dziękuję nie skorzystam, ale dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:39, Kermit5738 napisał:

Moglby mi ktos wysłac plik ini z ustawieniami na e mail tomek5738@wp.pl
Bardzo prosze bo mi sie skasował przez przypadek


orginalny plik ge3.ini jest na płytce w folderze Gothic III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Poszedłem do Nordmaru, Klan Młota i pomagam wyzwolić kopalnie i piec od strony Klanu. Tak na dole jest spiętrzenie orków. Używam czaru Beliara i większość wkoło ginie. W tym i moi pomagierzy. Wracam do Klanu Młota a tu mnie od ręki atakują. I teraz mam problem - mam 4 savy ale żadnego z wcześniejszego stanu (tak z parę godzin). Czy jedynym wyjściem jest grać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Czy można w jakis sposób odzyskać sejwa? Wywaliło mi korki w domu i komp sie wyłączył i teraz nie moge wczytać ostatniego sejwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 01:20, rmadryk napisał:

z wcześniejszego stanu (tak z parę godzin). Czy jedynym wyjściem jest grać od nowa?

Ale wtopa ;)) Ja zawsze miałem gdzieś 4 save z wcześniejszej rozgrywki a na bieżąco save-je quick savem :)
Jedyne wyjście to masowy czar zapomnienie-ale może nie pomóc - u mnie wogóle on nie działa.
Jaki ty czar użyłeś?? Ja osobiście ich fireballa rozwalałem - i sam wszedłem bo inni by mi tylko przeszkadzali - a orki padały jak muchy - teraz mam większy problem bo idę na nich tylko z mieczykiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 08:23, Misiq napisał:

Mam takie pytanie: Czy można w jakis sposób odzyskać sejwa? /.../

Wątpię. Jeżeli plik został uszkodzony, to ciężko będzie go odzyskać. Nie za bardzo się na tym znam, ale kiedyś słyszałem o programach przywracających pliki. Na przyszłość zapisuj gre w trzech - czterech save''ach i problemu nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem dlaczego ale nie widać u mnie cieni postaci regulacje w menu nic nie dają o dziwo kiedu używam pochodni cienie są i to bardzo ładne mój sprzęt to ATHLON 2400XP 1024MB GEFORCE 7600GS WGRANE SĄ NAJNOWSZE STERY ZE STRONY NVIDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 22:40, Pablor napisał:

> > Kolejne pytanie. Jestem w Farring, do tej pory wszystkie odwiedzone miasta wyzwalałem,

> ale
> > tu nawet nie wpuszczono mnie do zamku. Pytanie brzmi, wyzwalać "na siłę" czy raczej
poczekać,
>
> > a może w ogóle nie wyzwalać ???
> Jeju, poczytaj wcześniejsze posty. Możesz wyzwolić bezkarnie trzy miasta okupowane przez
okrów
> i ani jednego przez assasynów. Jak limit przekroczysz to z miejsca Cię atakują, jak tylko
Cię
> zobaczą. Teraz to juz tylko możesz wyzwalać na siłę.

Czyli, jeżeli teraz ich obstukam to później nie wejdę spokojnie do żadnego innego miasta ???
I minie mnie jakieś 2mld questów, dziękuję nie skorzystam, ale dzięki za info.



Jak u was wygladało wyzwalanie Geldern?Czy też ten wódz-szaman rzucał sie na was mówiąc że ma złe wieści i stracił cierpliwośc i nie będzie ryzykował i zabije wszystkie podejrzane mory?Bo to w sumie troche dziwne to po co te 75% reputacji skoro on i tak sie rzuca na nas bez gadania a miałem nadzieje na jakiś dodatkowy quest Czy może ja cos skopałem wcześniej....może nie potrzebnie swisnełem ten hełm palladyna. Nie byłem jeszcze w jednym mieście (Faring) czy tam odrazu sie teraz na mnie rzucą ...?
Czyzbym musiał szukać wcześniejszego save?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wypadki występują, gdy uwolnisz zbyt dużo miast. Niestety, bycie atakowanym przez orkowych dowódców jest już nieodwracalne. Uważaj, bo jeśli wyzwolisz jeszcze trochę miast, WSZYSCY orkowie będą Cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:07, jimmy1 napisał:

to w sumie troche dziwne to po co te 75% reputacji skoro on i tak sie rzuca na nas bez gadania
a miałem nadzieje na jakiś dodatkowy quest Czy może ja cos skopałem wcześniej....może nie

Większość z nas przez to przeszła - grając drugi raz będziesz pamiętał najpierw questy a na samym końcu freedom dla ludzi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:10, Konrades napisał:

Większość z nas przez to przeszła - grając drugi raz będziesz pamiętał najpierw questy a na
samym końcu freedom dla ludzi ;>

I tak dorgą buntownika wodzowie nie mają nic ciekawego do powiedzenia (no, może tylko w Trelis...)
Mimo to i tak lepiej zachowac sobie odbijanie miast na koniec =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 13:58, Xyz Zyz napisał:

> Większość z nas przez to przeszła - grając drugi raz będziesz pamiętał najpierw questy
a na
> samym końcu freedom dla ludzi ;>
I tak dorgą buntownika wodzowie nie mają nic ciekawego do powiedzenia (no, może tylko w Trelis...)
Mimo to i tak lepiej zachowac sobie odbijanie miast na koniec =]



eee tam lepiej od początku (tyle że rozwalać miasta buntowników ^^) w sumie jest to przyjemniejsze :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podjełem bardzo niemoralny wybór ... W Myrtanie współpracuje z buntownikami i królem i odbijam miasta, a na pustyni jestem diabelskim Assasynem :-) Jakie zadania dają najwięcej reputacji u Assasynów ??? I czy zabijanie Magów wody i koczowników też jest opłacalne ( dodaje dużo reputacji) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:18, Mik Nik napisał:

Gdzie jest ten bimbrownik niedaleko Faring mówi mi o nim karczmiarz i mówi że u niego kupie
nordmartską starke pomocy!!!!!!!!!!

gdy wychodzisz to od mosy północy zachód(kawałek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się