Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 16:18, Mik Nik napisał:

Gdzie jest ten bimbrownik niedaleko Faring mówi mi o nim karczmiarz i mówi że u niego kupie
nordmartską starke pomocy!!!!!!!!!!


W drewnianej chacie, wychodząc z Farring po lewej stronie, za wzgórzem z 3 trolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:44, Unreal11 napisał:

ja mialem tak samo jak otc zaden ork mnie nie atakował.


Ja zauważyłem, że żeby orki Cię atakowały we wszystkich miastach to najpierw musi Cię zaatakować któryś z przywódców miast, jak Cię taki przywódca zaatakuje to dopiero wtedy wszystkie orki w grze będą Cię atakowały, więc może dlatego tak miałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:19, Czarkinson napisał:

Jakie zadania dają najwięcej reputacji u Assasynów ??? I czy zabijanie Magów wody i koczowników też jest opłacalne ( dodaje dużo reputacji)???



Za każdego maga wody +3 do reputacji u Asasynów. Najwięcej reputajji można zdobyć zabijając Hurita koło Mora Sul i koczowników w oazie pod Bakareszem(+15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System reputacji w G3 jest dosyć dziwny, na początku gry męczyłem się by zdobyć jakieś 20 reputacji u buntowników, spotykam gońców leśnych, i tam za każde zadanie 15 reputacji :) Zabijasz kilku orków +15, zabierasz po jednym kamyk i dajesz go drudowi +15, dajesz mu rośliny które byłu po drodze + 15... A u buntowników to się po 1 - 3 zarabia na zadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:15, Kryhuu napisał:

System reputacji w G3 jest dosyć dziwny, na początku gry męczyłem się by zdobyć jakieś 20 reputacji
u buntowników, spotykam gońców leśnych, i tam za każde zadanie 15 reputacji :) Zabijasz kilku
orków +15, zabierasz po jednym kamyk i dajesz go drudowi +15, dajesz mu rośliny które byłu
po drodze + 15... A u buntowników to się po 1 - 3 zarabia na zadaniu :)

Pewnie dlatego, że ilość misji u buntowników i orków jest większa niż u druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wbrew pozorom jest to logiczne, po prostu Gonce maja dosłownie kilka misji w przeciwieństwie do kilkudziesięciu misji buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 20:08, Kryhuu napisał:


Ale do czego by to doprowadziło? Od G IV wymagalibyśmy możliwości prowadzenia firmy, a może
nawet założenia rodziny... Nie wiem jakie były obietnice, ale dobrze, że ich nie spełniono,
bo następne obietnice byłby jeszcze bardziej absurdalne...

Wiesz co ty sam nie wiesz o czym mówisz to RPG a nie Hack and Slesh, więc powinno być trochę(chociaż minimum) urozmaicenia po za siekaniem potworów/orków. Nie mówie o żadnym zakładaniu rodziny tylko o rzeczach, które juz były w g2, tylko to rozwinąć, tak aby poczuć grę. Zaczynasz perzyłaczając się do jakiejś frakcjii jako "pomiotło" a kończysz jako nawet przywódca danej gildi lub chociaż, jedna z najważniejszych osób. RPG jak sama nazwa wskazuje ma być podobna do rzeczywistości i jak chcesz grać w zwykłe rozwalanie potworów to graj w shootery, i nie wypowiadaj się na temat RPG bo widać, że nie wiesz co oznacza ten skrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dzisiaj właśnie przuszła nowa grafa i gra mi poszła gram na minimalnych ale sie nie tnie ale chodzi mi o coś innego.
Mam pytania postanowiłem dołączy do buntowników i mam dopiero jakieś 15 reputacji u nich zdobyłem ardee,cape dun wiem że to mało ale gdy ide do javiera to nic mi nie mówi żebym wyzwolił następne miasto czy jakieś inne zadania czy to normalne czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Role Playing Game

Ja nie mówie tu o tym, by pozostawić graczowi wybór gildii i dać mu milion potworów do ubicia, wydaje mi się po prostu, że w ciągu 15 lat przy takim postępowaniu takie G 10 byłby po prostu RTS''em z widokiem TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, to normalne... Tutaj zanim się gdzieś przystąpi to trzeba mocno się nachodzić i narobić, teraz Ci pozostaje podróż do Montery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:20, Yary5 napisał:

Grałem w G2. Ale wkrótce po jego nabyciu kupiłem NK i parę razy przeszedłem już tylko z dodatkiem,
tym chętniej, że samo G2 było bardzo łatwe. NK trochę podniósł poprzeczkę. A co do zmiany obrażeń
mieczy, to może chodziło o to, by dać szansę Łowcom Smoków, dla których Święty Kat nie był
dostępny. Paladyn mógł inwestować w runy, a Łowcy pozostawała tylko siła. Falę Śmierci znalazłem
tylko w jednej z komnat Dworu Irdorath przed drzwiami do Smoka Ożywieńca. Deszcz meteorytów?
A może Deszcz Ognia. Bardzo silny. Dwa, trzy razy rzucony i każdy żywy smok padał.

Wiesz Łowcy Smoków zarówno w zwykłym G2 jak i w NK mieli lepszą zbroję niż palladyni oraz Duże ostrze na smoki było także silniejsze i to sporo a kusza łowcy smoków też jest b.silna (tyle tylko, że każdy mógł ją mieć). Jednak runy nie były tak dobre, a zbroja łowcy smoków była najfajniejsza w grze nie tylko pod względem wytrzymałości, ale i estetycznym - była najładniejsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:42, Unreal11 napisał:

jakie czry mozna sie nauczyc dopiero pod koniec gry?

nie ma chyba takich czarów :P możesz sie nawet na początku gry nauczyc wszystkich tylko musisz trafic do odpowiednich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:01, panasonic14 napisał:

> jakie czry mozna sie nauczyc dopiero pod koniec gry?
nie ma chyba takich czarów :P możesz sie nawet na początku gry nauczyc wszystkich tylko musisz
trafic do odpowiednich osób

>to gdzie naucze sie armii ciemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:48, Bosper napisał:

Wiesz Łowcy Smoków zarówno w zwykłym G2 jak i w NK mieli lepszą zbroję niż palladyni oraz Duże
ostrze na smoki było także silniejsze i to sporo a kusza łowcy smoków też jest b.silna (tyle
tylko, że każdy mógł ją mieć). Jednak runy nie były tak dobre, a zbroja łowcy smoków była najfajniejsza
w grze nie tylko pod względem wytrzymałości, ale i estetycznym - była najładniejsza)

Akurat parametrów zbroi nie pamiętam, więc o nie się nie kłucę. Sprawę estetyki zostawmy, bo to rzecz gustu. Natomiast w poprzednim poście napisałeś, że w G2 Święty Kat i Duże O.. itd było mocniejsze od Topora i Smoczej Zguby - a to bzdura. Zarówno w G2 jak i w G2NK Topór i Smocza Zguba były mocniejsze. Kusza Łowców Smoków, zgadza się, była najmocniejsza z broni dystansowych, ale nie przypominam sobie, abym w ogóle napominał o niej wcześniej. Co do run, jeśli chodzi Ci o runy paladynów, to oczywiście były słabsze od run magów. Jednak też była różnica w ich mocy pomiędzy G2 a G2NK. W G2 były mocniejsze, choćby taka Święta Strzała była bardzo skuteczna na orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam Athlona 3000+ GeForce 4 6600 GT 128 i 512 RAM... i gra mi się zacina na najmniejszej rozdzielczości w najmniejszych detalach ! ! ! ! <co jest> ? :| I tu wlasnie pojawia się moje pytanie...:P czy tu znaczący wpływ może miec RAM ?? I jescze jedno jak pisze w minimalnych wymaganiach, że PROCESOR : AMD 2Ghz to chodzi o zegar w AMD czy np. Athlon 3000+ ???? Czyli krótko: AMD 2Ghz to jaki odpowiednik liczbowy (2000? 2500? a moze 3000?:P). Z góry thx za odpowiedź ! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się