Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 20:28, rybens napisał:

Możesz wysłać te INI na emaila?? viper480@wp.pl
Będe bardzo wdzięczny za to

Jak możesz to i mi wyslij na tomek5738@wp.pl bede bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:23, Ludvic napisał:

Siema... Mam pytanie ile trzeba dać Gnarowi wilczych skór aby wykonać zadanie ?


O ile pamiętam to ten koleś koło Cape Dun??? Jak tak to trzeba mu przynieść 10 skór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:34, KannX napisał:

Athlon 3000+ to odpowiednik 3Ghz (zaskoczenie :) ). Dokup 1gb ramu i będzie dużo lepiej
działało.

No to ja mam 3000+ a wymagane jest tylko 2000, karte graficzną mam dużo lepszą i tylko ramu mam mniej... to ten RAM widzę jest bardzo ważny...<lol> Zobaczymy jak będzie działać z 1024...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:23, Ludvic napisał:

Siema... Mam pytanie ile trzeba dać Gnarowi wilczych skór aby wykonać zadanie ?

Jeśli to ten z Faring to 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:36, Kubeczek77 napisał:

No to ja mam 3000+ a wymagane jest tylko 2000, karte graficzną mam dużo lepszą i tylko ramu
mam mniej... to ten RAM widzę jest bardzo ważny...<lol> Zobaczymy jak będzie działać
z 1024...:]

Nie tak jakbyś chciał :) ale fakt, RAM w tego typu grach jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:23, Ludvic napisał:

Siema... Mam pytanie ile trzeba dać Gnarowi wilczych skór aby wykonać zadanie ?


nie pamietam dokladnie ale duzo. idz do silden, tam na zachod sa domki mysliwskie i w kolo duzo wilkow powinno byc. jest chyba jakis quest nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:39, Kryhuu napisał:

> No to ja mam 3000+ a wymagane jest tylko 2000, karte graficzną mam dużo lepszą i tylko
ramu
> mam mniej... to ten RAM widzę jest bardzo ważny...<lol> Zobaczymy jak będzie działać

> z 1024...:]
Nie tak jakbyś chciał :) ale fakt, RAM w tego typu grach jest najważniejszy.


nieprawda, w oblivionie karta graficzna jest najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:41, kasztanek napisał:

nieprawda, w oblivionie karta graficzna jest najwazniejsza :)


Bo...? Nie grałem, nie wiem, ale chyba w G 3 jest Trochę większy świat jak w ES IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:43, Kryhuu napisał:

> nieprawda, w oblivionie karta graficzna jest najwazniejsza :)

Bo...? Nie grałem, nie wiem, ale chyba w G 3 jest Trochę większy świat jak w ES IV :)

Polemizował bym odnośnie wielkości świata. Raczej Oblivion miał większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:51, Yary5 napisał:

Polemizował bym odnośnie wielkości świata. Raczej Oblivion miał większy.


O lol... To juz lekkie przegięcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:51, Yary5 napisał:

> > nieprawda, w oblivionie karta graficzna jest najwazniejsza :)
>
> Bo...? Nie grałem, nie wiem, ale chyba w G 3 jest Trochę większy świat jak w ES
IV :)
>
Polemizował bym odnośnie wielkości świata. Raczej Oblivion miał większy.


obie gry maja ogromne swiaty. ale tez mam wrazenie ze w oblivionie wiekszy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dałem ci linka człowieku do parametrów wszystkich broni i jest tam napisane ile co zadaje obrażeń, tyle tylko, że w g2 zwykłym obrażenia te były zmniejszone w stosunku do g2 Nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:52, Kryhuu napisał:

> Polemizował bym odnośnie wielkości świata. Raczej Oblivion miał większy.

O lol... To juz lekkie przegięcie ...


Oblivion jest większy tylko prawie wszystko się w nim doczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) A w G 3 wysztko jest zrobione bez spójników i można całą mapę przejść na jednym ''ekraniku'', bo CAŁA mapa jest wczytywana we właśnie jednym ładowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:55, Bosper napisał:

Chyba dałem ci linka człowieku do parametrów wszystkich broni i jest tam napisane ile co zadaje
obrażeń, tyle tylko, że w g2 zwykłym obrażenia te były zmniejszone w stosunku do g2 Nk

Kurcze, powiem szczeże, że ta tabelka mi coś bardzo nie pasuje. Chyba wgram G2 bez NK i sprawdzę. Jeśli się mylę, to jasne, że przyznam Ci rację, ale ta tabelka dla mnie jest bardzo dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:04, Kryhuu napisał:

No właśnie :) A w G 3 wysztko jest zrobione bez spójników i można całą mapę przejść na jednym
''ekraniku'', bo CAŁA mapa jest wczytywana we właśnie jednym ładowaniu...


Jednak ja wolę 10 sekundowa doczytkę co jakiś czas i lepszą grafikę niż takie szarpanie jak w gothicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:08, falcon33 napisał:

Jednak ja wolę 10 sekundowa doczytkę co jakiś czas i lepszą grafikę niż takie szarpanie jak
w gothicu



Ja nie mówię jak jest lepiej, tylko mówię, że w Gothicu bardziej się przyda RAM jak karta graficzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat procesor sie w grach praktycznie nie liczyl a ram na kompie troche. Dlatego wiekszosc gier wymagala w miare slabego porcesora, nie za duzo ramu, i jaknajlepszej grafiki i wszystko smigalo. Teraz sytuacja sie zmienia, nawet tanie karty graficzne to potwory w porownaniu z mozliwosciami procesora. Jednak nadal wiekszosc zadan podczas grania bierze na siebie grafika. Niestety tak nie jest w Gothicu 3. Gra jest bardzo pamieciozerna i chodzi glownie o RAM kompa a nie grafiki. Dlatego sens grania jest od 1GB ramu, wlasciwie nawet od 1,5GB. Mozna sobie pomoc zwiekszajac znacznie rozmiar pamieci wirtualnej (np 2GB minimum, 3-4G max). Sytuacja w Gothicu 3 wyglada mniejwiecej tak ze gra wczytuje bardzo duzy teren na samym poczatku, podczas ladowania, i caly czas przechowuje te informacje w ramie. Zeby bylo zabawniej to doczytuje dane caly czas podczas poruszania sie. Dlatego tez standardem jest to ze dysk chodzi caly czas na maksymalnych obrotach a gracz traci fps-y. Gwaltowna zmiana lokacji, np uzycie teleportu to kolejna masakra dla dysku. Ja gram tak ze co pare minut zatrzymuje sie na 30 sekund w miejscu i pozwalam spokojnie grze doczytac otoczenie, dzieki czemu gra chodzi plynnie przez dluzszy czas, i dopuki dysk nie zacznie ponownie ostro mielic daje sie grac swobodnie. A moj komputer to tylko Athlon 64 3200+ (na 32 bitowym windowsie), 2 x 512 MB RAM DDR 533MHz w dualu, GF 7600 GT Asusa, chlodzony aktywnie i pamiec wirtualna ustawiona na 2GB min i 3GB max. Ustawienia grafiki: wszystko na max poza szczegolowoscia roslinek ktora jest na medium. W miastach tnie sie mocno i doczytuje sporo, wiec po teleporcie do miasta robie 3 minuty przerwy na doczytanie terenu i gra chodzi plynnie. Poza miastami chodzi plynnie, z doczytywaniami, jak mowilem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się