Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 17:59, Pepper Ronie napisał:

A powiesz mi czy patch 1.12 przyspiesza działanie gry????

Na razie nic o tym nie wiadomo, ale na 80% nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:25, Bumber napisał:

> Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona
woli,
> jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D
A jaak zagląda przez ramię, to się fajnie gra? ;P

Przechodzę Gothica po raz drugi i muszę przyznać, że ścieżka orków jest o wiele fajniejsza
od tej buntowników. Co więcej, gram magiem. Zaklęcia sa naprawdę fajne, niektóre nawet potężne...
Polecam. :)

hej a czy trzeba miec 75 reputki w geldern i jak pogada sie z grokiem to dostanie sie mape artefaktów czy jak sie zrobi sieczke to tez ta mapa bedzie przy groku raz go zabiłem i tej mapy nie miał czy to bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:01, WorldWar3PL napisał:

Mapa z artefaktami jest w poradniku, toteż nie musisz jej mieć ;-)

no dobra ale jak tej mapy tam nie bede miał to cvzy przejde gre i czy w trelis vak bedzie chciał mi sprzedac swuj artefakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat
tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z
grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych
graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz
lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym
miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej
udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików)
modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli
wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt


hej a czy wy macie kody na np zbroie paladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:07, Ufo2 napisał:

Kurde blaszka, tnijcie cytaty!!
Maga ognia dostajesz razem z szatą, a gdzie można się nauczyć to nie wiem, napewno w Klasztorze:p
Kasztanek->panel sterowania->system->zaawansowane->wydajność,ustawienia->zaawansowane->
i na dole masz pamięć wirtualna. Ja sobie ustawiłem min 4096mb i max 4096 mb i mi Gothic 3
chodzi bez problemu.


czy mam ustawic plik stronicowania dla dysku z gothiciem czy dla wsyzstkich dyskow? ustawilem tak jak ty masz i jakiejs wielkiej roznicy nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:18, Alex123 napisał:

sorry za tamtego posta ale poszedłem sie napić a muj kuzyn z niemiec to napisał

ja mam 2400 semprona co daje rzeczywwitą 1 .67 512 ram radeona 9200 gra chodzi płynnie a 24 tj wigillia dostane 512 rram a razem bede miał1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:16, kasztanek napisał:

> Kurde blaszka, tnijcie cytaty!!
> Maga ognia dostajesz razem z szatą, a gdzie można się nauczyć to nie wiem, napewno w Klasztorze:p

> Kasztanek->panel sterowania->system->zaawansowane->wydajność,ustawienia->zaawansowane->

> i na dole masz pamięć wirtualna. Ja sobie ustawiłem min 4096mb i max 4096 mb i mi Gothic
3
> chodzi bez problemu.

czy mam ustawic plik stronicowania dla dysku z gothiciem czy dla wsyzstkich dyskow? ustawilem
tak jak ty masz i jakiejs wielkiej roznicy nie widze...

niewiem a o co łazi hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:04, Lucas201 napisał:

Wie ktoś gdzie znaleźć Hansona w Nordmarze.
Proszę o odpowiedź.

ja wiem na mapie przodków jest to taka łukowata wyrzyna pod klanem mlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:09, Alex123 napisał:

hej a czy trzeba miec 75 reputki w geldern i jak pogada sie z grokiem to dostanie sie mape
artefaktów czy jak sie zrobi sieczke to tez ta mapa bedzie przy groku raz go zabiłem i tej
mapy nie miał czy to bug?

Jeśli zabijesz Groka, to mapy przy nim nie znajdziesz. Musisz mieć całkiem niezłe ukłądy z orkami (czyt. nie wszczynać rewolty w Geldern) i tyle. A sama mapa nie jest niezbędna do przejścia gry. Co więcej - nic szczególnego na niej nie ma.

I jeszcze mała uwaga ode mnie: forum to nie czat. Staraj się zamieszczać wszystko w jednym poście, nie dodawaj kilka swoich wypowiedzi pod rząd. Jak dostaniesz po statusie, to się nikt o kuzyna pytać nie będzie... Mówiąc krótko: nie zaśmiecaj wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś wie jak można pobłogosławić broń? jaką broń można połogosławić? i co to daje?
Za odpowiedz z góry dzięki.


P.S.
Fajnie że wyszedł kolejny patch. Dzięki za info WorldWar3PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:35, Lord Riven napisał:

Mam pytanie: czy ktoś wie jak można pobłogosławić broń? jaką broń można połogosławić? i co
to daje?
Za odpowiedz z góry dzięki.

Trzeba się nauczyć czaru (można to zrobić po wybraniu strony Innosa w wojnie bogów). Błogosławieństwo, o ile się nie mylę, dodaje 10 pkt do obrażeń danej broni. Pobłogosławić można pewnie każdą broń (choć pewnie nie magiczna jak ogniste miecze i możliwe, że nie zatrutą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 16:28, Alex123 napisał:

ej a jak myslisz w geldern nie trzeba zdobywac reputki tylko mozna od razy zrobić sieczke a
potem isc do trelis

Nie wiem ale ja wole zdobyc i jak cos zacząć sieczkę od szamanów bo zawsze się z nimi męczę a poza tym i tak mnie bedą atakowac bo wyzwoliłem wszystkie miasta oprócz trelis i faring!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się