Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 18:35, Lord Riven napisał:

Mam pytanie: czy ktoś wie jak można pobłogosławić broń? /...

Dodam jeszcze coś od siebie. Poza tym, co napisał Monastor, można pobłogosławić broń za pomoca zwojów błogosławieństw. Są niewzykle rzadkie i cenne, toteż jeśli jakiś znalazłeś, nie wykorzystuj zbyt pochopnie. Najlepiej użyć ich do naprawdę dobrej broni, by dodatkowo podnieść zadawane przez nią obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ten patch jest do wszystkich wersji, więc na polskiej będzie bez problemu działał. Co prawda nie przynosi jakichś zaawansowanych poprawek, ale zwiększyli hp npc''ów, żeby zwierzęta ich tak szybko nie zabijały xD Poza tym poprawki dźwiękowe itd. zresztą, wszystko macie w change logu...
Alex123 do jasnej ciasnej, przestań spamować. Jak tak dalej pójdzie to cię zdegradują, jeśli nie zbanują. Bijesz sobie posty myśląc że podwyższysz sobie rangę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha bez problemów, w grze został wykryty :)
Jedyna pozytywna zmiana jaką zauważyłem podczas 20 minutowego testowania Gothica 3 z nowym patchem to to, że gra jakby wyraźnie płynniej chodziła mimo, że liczba FPSów jakoś się nie zwiększyła, aczkolwiek lagi co jakiś czas nadal są...
Próbowałem się nauczyć umiejętności ulepszania pancerza, bo ponoć toretycznie można było tej umiejętności się nauczyć w Klanie Młota, ale i tak nikt tego nie uczył :|, czaru armia ciemnosci też nie dało się nauczyć :| więc tego chyba nie poprawiono...
Z negatywnych rzeczy które zauważyłem po instalacji to taka, że zniknął mi kamień teleportacyjny do Klanu Młota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:01, Ufo2 napisał:

Alex123 do jasnej ciasnej, przestań spamować. Jak tak dalej pójdzie to cię zdegradują, jeśli
nie zbanują. Bijesz sobie posty myśląc że podwyższysz sobie rangę....

11 postów na jednej stronie pięknie... Mógłby on myśleć zanim wyśle jednego posta, bo potem niby się poprawia...

Alex123 - to nie chat =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do CDP!!!!
Ostatnio na allegro widziałem do kupienia Gothic 3 w EK użytkownika gram_pl, w danych osobowych podane są dane CDP (adres, , telefon, itp.). Nie ma żadnych opinii, nie wystawia innych przedmiotów. Czy to wasza inicjatywa, czy ktoś się za was perfidnie podszywa, żeby zwinąć trochę kasy i się ulotnić???

Link do karty użytkownika: http://www.allegro.pl/show_user.php?search=gram_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze pytanie do tych co z wirtualna pamiecia kombinuja. mam 1gb ramu. ile polecacie ustawic wirtualnej? mam teraz tak jak ufo 4096-4096. czy zwiekszenie badz zmniejszenie wartosci min/max da cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:35, kasztanek napisał:

ja mam jeszcze pytanie do tych co z wirtualna pamiecia kombinuja. mam 1gb ramu. ile polecacie
ustawic wirtualnej? mam teraz tak jak ufo 4096-4096. czy zwiekszenie badz zmniejszenie wartosci
min/max da cos?


Ściągnij sobie Gothic 4 Tweak i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:37, tykus napisał:

Ściągnij sobie Gothic 4 Tweak i spokój.


Sorry za spam, chodziło mmi oczywiśxie o Gothic 3 Tweak :)
I co mamsądzić o tym gram_pl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i mój brat mamy po Mikusiu kilka dobrych gier np. Gothica 3, Medivala II, BF 2142 (to już miałem przed Mikusiem).
I powiem wam że prawie wogule nie gram w Gotica, tykjo w Medivala.
Nie żeby było że mówie że Gotic jest zły; jest dobry.
Ale brakuje mi jednej rzeczy: Multiplayeru.
Ale ponoć nad tym pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odbiłem 4 miasta orków i teraz każdy ork mnie atakuje a właśnie jestem w Trelis i chę zdobyć artefakt Adannosa i tu moje pytanie czy jest możliwe zdobycie wszystkich artefaktów bez mapy od szamana z Geldern lub czy mozna zdobyć taką mape gdzie indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy na World of Gothic polecaja po instalacji patcha 1.12 rozpoczac nowa gre.
Czy ktos juz pogral pare godzin i moze mnie zapewnic, ze po patchu nie bede musial wyrzucic mojej ukochanej postaci, z ktora tak sie juz zżyłem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:57, Pyton15 napisał:

Mam pytanie odbiłem 4 miasta orków i teraz każdy ork mnie atakuje a właśnie jestem w Trelis
i chę zdobyć artefakt Adannosa i tu moje pytanie czy jest możliwe zdobycie wszystkich artefaktów
bez mapy od szamana z Geldern

Oczywiście. Szczerze mówiąc, to na tej mapie nie ma nic ciekawego. Są tam zaznaczone dwie świątynie, o ile mnie pamięć nie myli. A z tymi atakującymi orkami to sobie poradzisz... Tylko w Varancie będziesz musiał uważać, bo jak taki ork się na Ciebie rzuci, to za nim podąży całe miasto.

Dnia 20.12.2006 o 20:57, Pyton15 napisał:

lub czy mozna zdobyć taką mape gdzie indziej??

Jedynie za pomocą konsoli, jednak trzeba znac odpowiednią komendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:51, tykus napisał:

Sam nie wiem skąd go ściągnąłem :)
Postaram się wrzucić programik na sendspace a potem podam ci linka oki??


ok dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:51, tykus napisał:

Sam nie wiem skąd go ściągnąłem :)
Postaram się wrzucić programik na sendspace a potem podam ci linka oki??

Mi też byś mógł podać link do tego tweaka!!! Przeglądałem w google, ale nic nie znalazłem. Z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się