Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 19:53, michal01234 napisał:

On jest tag gdzie się idzie do klanu ognia i sa dwa lodowe golemy. To jest zaraz po zejściu
w taką koltlinkę.


Hmm. No dobra to będzie trochę trudne ale sprawdź to:
Idź do klasztoru
Znajdź jakiegoś łosia który nie jest ci potrzebny (np. nowicjusz)
Naceluj na niego postacią tak jakbyś chciał rozpocząć rozmowę otwórz konsolę i wpisz:
control
Teraz (jako nowicjusz) wpisz:
goto Milten
Naceluj na Miltena i wpisz w konsoli
control
Idź do klasztoru (możesz użyć komendy goto <imię jednego z magów w klasztorze>
Naceluj (jako Milten) na samego siebie i wpisz
control
Milten powinien być w klasztorze kombinując z komędą control możesz spróbować go też przenieść do wewnętrznego sanktuarium - jest tylko jeden knyf: jak odzyskać kontrolę nad samym sobą.
(można też używać komendy:
control <imię postaci>
daje ci to kontrolę nad postacią niezależnie od tego gdzie jest, nie wiem jednak jakie jest imię Bezimiennego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszke dokładniej to wyjaśnię. Kiedy idzie się z nijakim Mortem do klanu ognia ( on prowadzi ) po pewnym czsie trafiam na droge na której stoi cieniostwór. Gdy go zabiję idzę z nim dalej po chwili zchodzę w dół taka jakby ścieżką. I on tam na początku walczy z goblinami i wilkami. Kiedy się idzie dalej jest jeden lodowy golem. Kilka chwil potem jest drugi. I właśnie on tam jest z niewyjaśnionych przyczyn. I w dodatku jest na maksa uzdrowiony i walczy z lodowym golemem. (mówię o drodze przez którą prowadzi mnie mort z klanu wilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech przepraszam, ale jak to przemyślałem to mi wyszedł prostrzy sposób:
Idź (jako ty sam) do wewnętrznego sanktuarium i stań przy książce (tam powinien być Milten)
Wpisz:
control Milten
(teraz jako Milten) wpisz
goto <imię jakiegoś maga z klasztoru>
Idź do sanktuarium, naceluj na samego siebie i wpisz:
control

Jeszcze raz przepraszam za te komplikacje, ale starałem się szybko odpowiedzieć i nie przemyślałem tego do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Zrobiłem tak jak wcześniej mówiłeś ale nie moge z powrotem siebie kontrolować. Nie wiem czemu "ja" w sensie bezimienny odwraca sie dio mnie caly czas plecami!!!! Cholera jasna co ja mam robić no???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:27, michal01234 napisał:

Spoko. Zrobiłem tak jak wcześniej mówiłeś ale nie moge z powrotem siebie kontrolować. Nie wiem
czemu "ja" w sensie bezimienny odwraca sie dio mnie caly czas plecami!!!! Cholera jasna co
ja mam robić no???


OK. Doszedłem do tego. Aby odzyskać kontrolę nad sobą wpisz
control PC_Hero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w misji "Jack i szczóry okrętowe" i mam takie pytanko... Czy ktoś by mogł mi zaznaczyć na mapce świata, gdzie znajduje się obozowisko tych "szczórów okrętowych"???
I mam też drugie pytanko... Czy 50% respektu u buntowników jest równe 50 pkt. u buntowników czy to jest liczone jakoś inaczej, a jak tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję komęnde "control milten" to go kontroluje z tym ze on nie chodzi tylko lata:((ale jeszcze to przeżylem). Dobra looz mówie przeniosłem sie do klasztoru wchodze(a raczej wlatuje) miltenem do sanktuarium a tam mój bohater skacze jak opęntany. Wpisuję komende control PC_Hero a to nic!!!!!Kurde!!!!! JA mam chyba jakąś posraną wersje i to ma być niby poprawiona gra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:50, kuko7 napisał:

Jestem aktualnie w misji "Jack i szczóry okrętowe" i mam takie pytanko... Czy ktoś by mogł
mi zaznaczyć na mapce świata, gdzie znajduje się obozowisko tych "szczórów okrętowych"???


Tu masz linka do posta w którym są już oznaczone mapy:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
Szczury okrętowe są niedaleko Jacka, idź wzdłuż klifu w kierunku Vengardu, natkniesz się na nich zanim zaczniesz mijać Ardeę.

Dnia 10.11.2006 o 20:50, kuko7 napisał:

I mam też drugie pytanko... Czy 50% respektu u buntowników jest równe 50 pkt. u buntowników
czy to jest liczone jakoś inaczej, a jak tak to jak?


To jest liczone w punktach, ale niektórzy odruchowo dopisują znak%, nie przejmuj się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już wiem.
Ale mam jeszcze jedno pytanie... na farmie obok Montery trzeba zebrać 15 worków pszenicy dla Sanforda(tego z magazynu), a ja zebrałem 10 i więcej już tam nie ma, niewiem gdzie je szukać? Słyszałem, że są jacyś złodzieje zboża, czy pszenica może być u nich w kryjówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:03, kuko7 napisał:

Dzięki, już wiem.
Ale mam jeszcze jedno pytanie... na farmie obok Montery trzeba zebrać 15 worków pszenicy dla
Sanforda(tego z magazynu), a ja zebrałem 10 i więcej już tam nie ma, niewiem gdzie je szukać?
Słyszałem, że są jacyś złodzieje zboża, czy pszenica może być u nich w kryjówce?


Nie może... jest! Jakieś 5 -6 worków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:05, kuko7 napisał:

Ok! A teraz gdzie jest ich kryjówka?

W poradniku jest błąd. Skieruj się w stronę lasu, idź cały czas przy skale (będzie tam pare zębaczy). Na końcu zobaczysz drewniany płot, to będzie ich kryjówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:01, michal01234 napisał:

No właśnie ja tak mam:( nie widze tekstu! to jak mam wpisać control PC?Hero


Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:05, kuko7 napisał:

Ok! A teraz gdzie jest ich kryjówka?


Jakby co to ich kryjówka jest zaznaczona na mapie do której dostałeś linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:06, rick90 napisał:

> Ok! A teraz gdzie jest ich kryjówka?
W poradniku jest błąd. Skieruj się w stronę lasu, idź cały czas przy skale (będzie tam pare
zębaczy). Na końcu zobaczysz drewniany płot, to będzie ich kryjówka.

Dobra, ale las jest z dwóch stron, podaj mi na jaki kierunek świata mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:13, rick90 napisał:

W odwrotną jak jest w poradniku ;P

Czyli na północ drogą? Czy może jakoś lasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się