Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 23:00, Krzysiekmaster napisał:

> Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał daninę

> i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar
jest
> aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na pustyni
to
> assasyni będą cię atakować????
puchar jest u asasyna, nie pamiętam nazwy ale to jest pierwszy człowiek z imieniem którego
spotkałeś wchodząc na varant zaraz po bandytach:P pierwsza oaza napewno wiesz okogo mi chodzi:P
ale oc ci go nieda bo okradli go więc będziesz musiał iść do asasyna który został skazany
na wygnanie za to że go okradli i on cie zaprowadzi do złodziei:P:P

A ja zabiłem tego Assasyna który miał mnie zaprowadzic to mógłbyś mi podać mniej więcej lokalizację tych bandytów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas???????? albo szate maga wody???? bo wiem że czarni magowie na pustyni noszą elitarby pancerz asasyna ale włąsnie nie o ten mi chodzi, xardas ma lepszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:05, Krzysiekmaster napisał:

a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas????????


Normalnie w grze to się jej nie da zdobyć.

Dnia 22.12.2006 o 23:05, Krzysiekmaster napisał:

albo szate maga wody????


Można ją kupić u Cronosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:05, Krzysiekmaster napisał:

a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas???????? albo
szate maga wody???? bo wiem że czarni magowie na pustyni noszą elitarby pancerz asasyna ale
włąsnie nie o ten mi chodzi, xardas ma lepszą:D

Mi sie wydaje że nie ma bo gdzieś tak czytałem chyba że konsola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:04, Pyton15 napisał:

> > Mam pytanie jestem właśnie w Varancie i w bradze jakiś mroczny mag chce żebym zebrał
daninę
>
> > i jeden gościu miał oddać swój puchar sprzedawców wody i czy ktoś wie gdzie ten puchar

> jest
> > aha a czy z Assasynami jest tak jak z orkami czyli jak wyzwoli się trzy miasta na
pustyni
> to
> > assasyni będą cię atakować????
> puchar jest u asasyna, nie pamiętam nazwy ale to jest pierwszy człowiek z imieniem którego

> spotkałeś wchodząc na varant zaraz po bandytach:P pierwsza oaza napewno wiesz okogo mi
chodzi:P
> ale oc ci go nieda bo okradli go więc będziesz musiał iść do asasyna który został skazany

> na wygnanie za to że go okradli i on cie zaprowadzi do złodziei:P:P
A ja zabiłem tego Assasyna który miał mnie zaprowadzic to mógłbyś mi podać mniej więcej lokalizację
tych bandytów :-)

jak stoisz w mieście i patrzysz na wyjsie to drugie to gdzie twój wzrok kieruje się w głab pustynie a nie to gdzie jest wyjście z pystni. idziesz w prawo ciągle prz góże tam będzie jaskina to nie jest dalego zaraz przy mieście:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:05, Krzysiekmaster napisał:

a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas???????? albo
szate maga wody???? bo wiem że czarni magowie na pustyni noszą elitarby pancerz asasyna ale
włąsnie nie o ten mi chodzi, xardas ma lepszą:D


Szate Wody kupisz od Maga Wody Kronosa bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:07, Bioły25 napisał:

> a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas????????
albo
> szate maga wody???? bo wiem że czarni magowie na pustyni noszą elitarby pancerz asasyna
ale
> włąsnie nie o ten mi chodzi, xardas ma lepszą:D

Szate Wody kupisz od Maga Wody Kronosa bodajże.

łe to głupio zostaje tylko stara dobra szta maga ognia narazie:P:P bo jestem dopiero w vengardzie bo gram drugi raz magiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc a mam jeszcze jedno pytanie bo odbiłem wszystkie miasta Myrtany oprócz Faring i czy jak je teraz odbiję to zaliczę jakieś zadanie typu Wyzwól Myrtanę spod okupacji i czy dostanę reputację u buntowników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:09, Krzysiekmaster napisał:

> > a własnie wie ktos gdzie można zdobyć szate mrocznego maga taką jaką ma xardas????????

> albo
> > szate maga wody???? bo wiem że czarni magowie na pustyni noszą elitarby pancerz asasyna

> ale
> > włąsnie nie o ten mi chodzi, xardas ma lepszą:D
>
> Szate Wody kupisz od Maga Wody Kronosa bodajże.
łe to głupio zostaje tylko stara dobra szta maga ognia narazie:P:P bo jestem dopiero w vengardzie
bo gram drugi raz magiem:/

>szata wody jest chyba lepsza.Ma troche wiecej obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:11, Pyton15 napisał:

dzięki za pomoc a mam jeszcze jedno pytanie bo odbiłem wszystkie miasta Myrtany oprócz Faring
i czy jak je teraz odbiję to zaliczę jakieś zadanie typu Wyzwól Myrtanę spod okupacji i czy
dostanę reputację u buntowników??

jest zadanie wyzwól myrane ale tylko jak idziesz ścieeżką innosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow cinus, moje serdeczne gratulacje bardzo się ciesze że zostałes doceniony, nawet sie zastanawiałem kiedy ci zaproponują MODERATORSTWO . myslę ze po starej znajomosci odpuscisz koledze mały spamik. :)) . Naprawdę cieszę sie i jeszcze raz szczere gratulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 00:39, danzelmario napisał:

gdzie dostane ognisty miecz? jestem w monterze aktualnie.


Szukaj u kowali w miastach, występowanie tego miecza jest losowe, bo tam gdzie jedni gracze go znajdą to u innych może nie być, w każdym bądź razie taki miecz można kupić najczęściej u kowali w różnych miastach, jak masz szczęście to będzie go w Monterze miał orkowy kowal będący nieopodal chaty Marika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Goblińskie Jagody.
Ogniste jagody dodają many. Niedużo, ale jak sie uzbiera od początku, to w sumie trochę tej
many przybywa. I tutaj właśnie mały haczyk, o goblińskich jagodach każdy słyszał a o ognistych
nie zawsze ;). A tych kół młyńskich to jest chyba 6, a może i więcej, +30 do siły to jest nie
do pogardzenia.

A ogniste, konieczne do mikstury na trwale podnoszących manę. Myślałem, że chodzi o te zwykłe, albo z czymś je mylę. Hmm... Miałem przerwę w G3, ostatnio ganiam po różnych forach. Więc pewnie mylę z jakimiś z G2NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do wszystkich tu zgromadzonych... czy mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie ukrywają się magowie wody- Nefarius i Cronos?? Bo zabiłem 5 z 7 i nie moge tych dwóch znaleźć. Prosze, pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się