Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 12:21, Kryhuu napisał:

Ale daje to większe pole do manewru :) W prawdziwym życiu też mógłbyś tak zrobić :)

Zgadza się ale jakby nie patrzeć już cos takiego było w pierwszej części i to jest chyba najwiekszy + G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem możecie mi powiedzieć co jest jak jakiś potwór walnie we mnie z daleka z obojentnie jakiego czaru wylancza mi się gra ,a drugim mojim problemem jest że gram... a po jakimś czasie komputer mi wylancza a mam minimalne wymagania <Proszę o szybką odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:45, marlin15 napisał:

trudno powiedziec... a masz zainstalowane najnowsze stery od karty i od dzwięku... ?? oraz
czy masz patcha zainstalowanego 1.12??

tak wszytko mam i niewiem co jest może sie postaram o screena jak to wyglonda i ci pokarze oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:49, Kichu93 napisał:

> trudno powiedziec... a masz zainstalowane najnowsze stery od karty i od dzwięku... ??
oraz
> czy masz patcha zainstalowanego 1.12??
>
tak wszytko mam i niewiem co jest może sie postaram o screena jak to wyglonda i ci pokarze
oki ??

podaj też jakiego kompa masz bo na roznych konfiguracjach roznie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:43, Kichu93 napisał:

Mam problem możecie mi powiedzieć co jest jak jakiś potwór walnie we mnie z daleka z obojentnie
jakiego czaru wylancza mi się gra ,a drugim mojim problemem jest że gram... a po jakimś czasie
komputer mi wylancza a mam minimalne wymagania <Proszę o szybką odpowiedz !



1. Skopiuj savey - zrób reinstal :L
2. Jeżeli problem będzie się powtarzał - upewnij się czy twój komp spełnia minimalne wymagania :L + jeżeli posiadasz graficzną z ATI - patch jest wymagany :L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi wyskakuje możę wiesz co to a tam jest napisane u góry Gothic3.exe caused a EXEPTION ACCESS_Violation in module Engile. dll at 001B:30184A44 eCMassageHandler::OnMouseButtonMiddeClickDouble(1295240 byte(s) pośrodku Memory statics <kropki> ----->memory allocation summary <----- a na dle mam tylko ze moge wcisnonc shutdown i gra sie potym niemoze wlonczyc a do zaznaczenia mam : Save Logfile i Call debugbreak i to całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

witam!mam pare pytan:
1. słyszał ktos o patchu 1.12??


Tak niestety można o nim zapomnieć bo gram na nim od paru dni i nie zmieniło się nic

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

2. co sadzicie o tym zeby zmieniac plik ini aby poprawic wydajnosc? http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=107262


Dobry pomysł. Jeśli masz słabego kompa to zrób to ...

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

3. jaki patch jest zainstalowany z polska wersja gry z CD projektu??


1.08 On też za dużo nie daje (słońce nadal świeci przez góry co denerwuje niesamowicie)

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

4. o co chodzi z plikiem kupdate.exe ??


Co ??? Pierwsze słyszę ale wnioskując z nazwy jest on związany z uaktualnianiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

witam!mam pare pytan:
1. słyszał ktos o patchu 1.12??

Tak ten patch istnieje. Link : ftp://ftp.kochmedia.com/pub/gothic/Gothic3_patch112.exe

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

2. co sadzicie o tym zeby zmieniac plik ini aby poprawic wydajnosc? http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=107262

Mi tweak do Gothica III nie działa i muszę w tym pliku grzebać żeby poprawić sobie wydajność...

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

3. jaki patch jest zainstalowany z polska wersja gry z CD projektu??

Patch zainstalowany z polską wersją ma numerek 1.08

Dnia 23.12.2006 o 13:31, shanhaevel napisał:

4. o co chodzi z plikiem kupdate.exe ??

Ten plik wyszukuje w sieci najnowsze uaktualnienia do Gothica III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo chce zdobyc 75% respa u orkow ale mam 69% i nie wiem juz co moge zrobic zeby dostac te 6 ptk. Moze nie wykonalem jakiejs misji w Myrtanie ale w to watpie bo bylem w kazdym miescie i zniszczylem 3 obozy buntownikow.Jak ktos ma jakis spis misji na resp u orkow to poprosze.Aha walczylem juz na arenie w Faring wiec nie ma juz wiecej aren w Myrtanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gothic3.com/index.php?do=097099116105111110061109101100105097 sciagam z tad... czy pojdzie na polskiej wersji?? kompa mam athlon 3800+ x2, GF 7900gs gigabyte turboforce z zalmanem ale jeszcze nie krecona i 2 gb ram 800 i na wszystko na maxa jest w miare dobrze chociaz jak rzucam czar to czasem przytnie;( zmienilem kompa specjalnie dla gothica i dalej nie jest idealnie a ja juz nie mam kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:43, jcl99 napisał:

Pomoże mi ktoś ?? Zawsze jak spotykam te bestie co pisze na tym dialogu gra mi się zacina co
zrobić ?

a ile masz ramu bo ja mam 512 i też mi to wyskakuje ale nie zawsze dlatego zawsze przed włączeniem gry resetuje komp żeby miał jak najwięcej wolnej pamięci:D a jak bym bez reseta i np. przed typ włączył strone internetową to by mi wyskoczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:47, Krzysiekmaster napisał:

> Pomoże mi ktoś ?? Zawsze jak spotykam te bestie co pisze na tym dialogu gra mi się zacina
co
> zrobić ?
a ile masz ramu bo ja mam 512 i też mi to wyskakuje ale nie zawsze dlatego zawsze przed włączeniem
gry resetuje komp żeby miał jak najwięcej wolnej pamięci:D a jak bym bez reseta i np. przed
typ włączył strone internetową to by mi wyskoczyło:D


Mam 512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:45, shanhaevel napisał:

http://www.gothic3.com/index.php?do=097099116105111110061109101100105097 sciagam z tad... czy
pojdzie na polskiej wersji?? kompa mam athlon 3800+ x2, GF 7900gs gigabyte turboforce z zalmanem
ale jeszcze nie krecona i 2 gb ram 800 i na wszystko na maxa jest w miare dobrze chociaz jak
rzucam czar to czasem przytnie;( zmienilem kompa specjalnie dla gothica i dalej nie jest idealnie
a ja juz nie mam kasy :D


Ja mam polską wesję i najnowszy patch do Gothic III mi działa dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się