Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 13:50, Krzysiekmaster napisał:

> > > Pomoże mi ktoś ?? Zawsze jak spotykam te bestie co pisze na tym dialogu gra
mi się
> zacina
> > co
> > > zrobić ?
> > a ile masz ramu bo ja mam 512 i też mi to wyskakuje ale nie zawsze dlatego zawsze
przed
> włączeniem
> > gry resetuje komp żeby miał jak najwięcej wolnej pamięci:D a jak bym bez reseta i
np.
> przed
> > typ włączył strone internetową to by mi wyskoczyło:D
>
> Mam 512 ram
a jakiego masz service packa?????? bo słyszałem że na service pack1 nie chodzi ja tak miałem
na początku:/


Sorry za dwa posty pod rząd ale nie zauważyłem tego posta

Mam SP1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiękam, od godziny łażę po ruinach Al S. i szukam starych nieczytelnych tablic (tylko te mi zostały). Mam już 6, ale wciąż mało. Zna ktoś lokalizacje/mapy/kody? Oraz ile ich jest. Pewnie 7:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:48, xardas akrobata napisał:

Wie ktoś może gdzie można znaleźć kamień przodków Baldara?

Zazwyczaj wszystkie kamienie przodków są w pobliżu grobowca. Poszukaj w okolicy orków, często trzeba ich zabić a przy ich ciałach znajdziesz kamyk. W jednym przypadku jest on w zwłokach zabitego Nordmarczyka, który leży na ołtarzu kamiennego kręgu, zajętego przez orki i demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:57, Yary5 napisał:

zabitego Nordmarczyka, który leży na ołtarzu kamiennego kręgu, zajętego przez orki i demona.

Jeden kamień ma Assasyn w Zamku przejętym przez orków w Faring i można przy tym uwolnić Nordmańczyka który zaprowadzi ciebie do grobowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:04, Konrades napisał:

> zabitego Nordmarczyka, który leży na ołtarzu kamiennego kręgu, zajętego przez orki i demona.

Jeden kamień ma Assasyn w Zamku przejętym przez orków w Faring i można przy tym uwolnić Nordmańczyka
który zaprowadzi ciebie do grobowca :)

Tak, ten kamień ma Ali, a jego zdobycie jest związane z misją dla myśliwych z Faring. Ale ten Nordmardczyk nie jest w niewoli. Siedzi sobie przy ognisku na końcu przełęczy i czatuje na Alego, lub kogoś kto by mu pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Gothiciem, bo rozpalam ognie dla klanu ognia w grobowcach i zostal mi ostani ten na skrzyzowaniu drog niedaleko klanu ognia! I tam zabilem tego cienistora kiedys i wziolem kamien przodkow ale komus ten kamien dalem! Niemapamietam ale cos z nim zrobilem! I nie rozpalilem ognia !! Co mam zrobic prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:43, ziomas1222 napisał:

Witam! Mam problem z Gothiciem, bo rozpalam ognie dla klanu ognia w grobowcach i zostal mi
ostani ten na skrzyzowaniu drog niedaleko klanu ognia! I tam zabilem tego cienistora kiedys
i wziolem kamien przodkow ale komus ten kamien dalem! Niemapamietam ale cos z nim zrobilem!
I nie rozpalilem ognia !! Co mam zrobic prosze o pomoc!

musisz znaleźć ten kamień który przepiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:44, kuba330 napisał:

Czy ktoś wie po co jest ten kamienny teleport w Myrtanie?

>ten teleport jest zwiazany z glowna fabula gry, graj dalej a sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:51, kuba330 napisał:

> Witam! Mam problem z Gothiciem, bo rozpalam ognie dla klanu ognia w grobowcach i zostal
mi
> ostani ten na skrzyzowaniu drog niedaleko klanu ognia! I tam zabilem tego cienistora kiedys

> i wziolem kamien przodkow ale komus ten kamien dalem! Niemapamietam ale cos z nim zrobilem!

> I nie rozpalilem ognia !! Co mam zrobic prosze o pomoc!
musisz znaleźć ten kamień który przepiłeś


naprawde? no co ty...co za koles...

No to wie ktos jak to zrobic i komu moglem go dac? bo zapomnialem juz albo ewentualnie muzse sie posunac do tego jaki ejst kod na to? tka samo chyba wpisze kod na tarcze rubinowa bo przeszukalem cala myratne otwyrzlem oko 40 skrzyn i niemialem zadnej fajnej rzeczy a to jest niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam -GeForce 7600 GS, 256 MB,HDTV,D-Sub,TV-DVI.
-1,5 GB Ramu
-Pentium''a 4 CPU 3.00 GHz(2 CPUs)


Na jakich detalach będzie Gothic 3 chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się