Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam pytanie. skad wezme czystą rude i kto mnie nauczy kucia broni z niej? wypełniłem zadania dla tego kowala z klanu młota i nic:/ nie ma opcji nauki w dialogu..a mam miecz runiczny do wykucia.. kolejny bug czy co?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:29, danzelmario napisał:

mam pytanie. skad wezme czystą rude i kto mnie nauczy kucia broni z niej? wypełniłem zadania
dla tego kowala z klanu młota i nic:/ nie ma opcji nauki w dialogu..a mam miecz runiczny do
wykucia.. kolejny bug czy co?:/

Czysta magiczna rude w grze bardzo ciezko znalezc , to jest wlasnie bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż za pynie ;> ! OCZYWISCIE ŻE GRAŁEM, W jedynca sama akcja z barierą, z krainą odciętą od świata była NIEBYWAŁA ! Poprostu nigdy wcześniej zadna gra nie trafiła tak w to co chciałem zagrać. Dwójka też była super, chociaż miałem niestety wersję angielsą najpierw pożyczoną i zamiast "Nic tu nie ma" było "Nothing to plunder", ale nie było tak źle. Jedyny minus gry jaki mi się nie spodobał to zbyt krótki ostatni akt, to bardzo ale BARDZO zacheciło mnie do oczekiwania i zagrania w 3 część ! Więc nie tylko "nazwa" była powodem instalacji tej gry ! Trójka podoba mi sie bardzo system bugów jest według mnie podobny jak w dwójce ! Widać wiele podobieńswt a jednakowo nowy układ umiejętności i brak gildii to myśle plus ! To połaczenie kontynuacji serii z nową "opcją" grania.

Co do głosów: normalnie po pierwsze to ze NIE ZMIENIA sie podkład ziomka od jedynki, to sie chwali, po drugie o co chodzi z humorem postaci bezimiennego ? Jest spoko, mnie sie to podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:21, GoglarZ napisał:

Gdzie jest Marlo?


Marlo znajduje się w Cape Dun obok magazynu ...

PS.Kermit5738 jak masz pisać takie bzdury to wogle nie pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zapomniałem jakiego chciałem użyc słowa i pocisłem "zagadki" no dobra od zagadek jest Tomb Raider i Resident Evil :)
Niechaj bedzie "zadań i problemów związanych z grą" sory za przekręt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:41, gothicsheep napisał:

Dobra! Zaczynamy zabieg Tweak''owania na 256 RAMu. Pomożesz??? W końcu jesteś specem.


Dobra. Link już pewnie do mojej instrukcji znasz ale zapobiegawczo dam go jeszcze raz :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Zrób to co tam każę a jak będą jakieś problemy to po prostu pytaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:41, gothicsheep napisał:

Dobra! Zaczynamy zabieg Tweak''owania na 256 RAMu. Pomożesz??? W końcu jesteś specem.

Ja jak zaczołem tweikowac to wogule napisów nie miałem ani głosu postaci.Teraz właśnie od nowa instaluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:43, Prateorian napisał:

Mam pewne pytanie. Którym klawiszem oprucz Print Screena robi się screeny w Gothic 3?


Nie ma drugiego klawisz. Nie wiem skąd wziołeś tą teorię. Chyba że sobie ściągniesz program Fraps to za jego pomocą nawet filmiki będziesz mógł robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:44, YahooPL napisał:

> Dobra! Zaczynamy zabieg Tweak''owania na 256 RAMu. Pomożesz??? W końcu jesteś specem.


Dobra. Link już pewnie do mojej instrukcji znasz ale zapobiegawczo dam go jeszcze raz :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Zrób to co tam każę a jak będą jakieś problemy to po prostu pytaj ...

Zrobiłem tak jak jest tam na pisane i najpierw mialłem were is guru? ,a potem napisów i głosów postaci. !~~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:44, YahooPL napisał:

> Dobra! Zaczynamy zabieg Tweak''owania na 256 RAMu. Pomożesz??? W końcu jesteś specem.


Dobra. Link już pewnie do mojej instrukcji znasz ale zapobiegawczo dam go jeszcze raz :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Zrób to co tam każę a jak będą jakieś problemy to po prostu pytaj ...

To mam pierwsze pytanie. Na jakiej partycji zwiększyć Pamięć Wirtualną. Na C gdzie jest system i G3 zainstalowany czy na D (na D ściągam na eMula to chyba raczej nie ale lepiej zapytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:45, YahooPL napisał:

> Mam pewne pytanie. Którym klawiszem oprucz Print Screena robi się screeny w Gothic 3?


Nie ma drugiego klawisz. Nie wiem skąd wziołeś tą teorię. Chyba że sobie ściągniesz program
Fraps to za jego pomocą nawet filmiki będziesz mógł robic ...

Mam jeszce takie pytanie . Czy zwiększyc tylo maksymalną , czy też początkową?A jak tak to na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią o Gothic 4, ja jednak wolałbym grę w innym świecie lub chociaż w Myrtanie, np. 300 lat później. Po prostu świat G stał się zbyt "epicki" - za dużo w nim walki dobra ze złem i tego całego RPG-owskiego dziadostwa. Nie wiem czemu nie powstania porządna gra RPG w takich pseudo-fantastycznych realiach, np. ludzie i orkowie w XX itp.
Już mam dość tego średniowiecznego "dziedzictwa". Przydałoby się coś oryginalnego w fabule, inaczej podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:47, gothicsheep napisał:

To mam pierwsze pytanie. Na jakiej partycji zwiększyć Pamięć Wirtualną. Na C gdzie jest system
i G3 zainstalowany czy na D (na D ściągam na eMula to chyba raczej nie ale lepiej zapytać)


W tym wypadku proponuje Ci zwiększenie na partycji C ...

PS. A co do Prateorian to widzisz gdzieś tam napis że wszystkim pomaga w 100 % ??? Wielu ludziom to pomogło a to że ty miałeś pecha to już nie moja wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:49, Huksi napisał:

Niektórzy mówią o Gothic 4, ja jednak wolałbym grę w innym świecie lub chociaż w Myrtanie,
np. 300 lat później. Po prostu świat G stał się zbyt "epicki" - za dużo w nim walki dobra ze
złem i tego całego RPG-owskiego dziadostwa. Nie wiem czemu nie powstania porządna gra RPG w
takich pseudo-fantastycznych realiach, np. ludzie i orkowie w XX itp.
Już mam dość tego średniowiecznego "dziedzictwa". Przydałoby się coś oryginalnego w fabule,
inaczej podziękuje.

Najlepiej czasy wczesnego średniowiecze , w grę wchodzi broń palna ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:49, Prateorian napisał:

Mam jeszce takie pytanie . Czy zwiększyc tylo maksymalną , czy też początkową?A jak tak to
na ile?


To niestety bywa różnie. U mnie i wilu innych ludzi działało początkowa 0 a maksymalna 4096 ...
Możesz to popróbować wielu innych kombinacji. Próbowałem też 4095 - 4096 ale już trochę zaczynało haczyć więc wróciłem do pierwszych ustawień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:45, Prateorian napisał:

> Dobra! Zaczynamy zabieg Tweak''owania na 256 RAMu. Pomożesz??? W końcu jesteś specem.

Ja jak zaczołem tweikowac to wogule napisów nie miałem ani głosu postaci.Teraz właśnie od nowa
instaluję .


Czizas ziomek, mogłeś napisać najpierw !
Ja od razu to sprawdziłem i poprostu pliczek ge3.ini jest do wersji ANGIELSKIEJ, w niektórych elementach pliku gdzie pisze english wystarczy zmienić wszędzie na Polish ! Wtedy bzyka !

A tak pozatym to zawsze należy robić backupy plików !!!
i....... 256 ramu :| SŁIT CZIZAS END MADER OF GAAAD !!! To musi być katorga i gehenna ! Ja gram na 512 i momentami jest rzeźniczo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:49, Huksi napisał:

Niektórzy mówią o Gothic 4, ja jednak wolałbym grę w innym świecie lub chociaż w Myrtanie,
np. 300 lat później. Po prostu świat G stał się zbyt "epicki" - za dużo w nim walki dobra ze
złem i tego całego RPG-owskiego dziadostwa. Nie wiem czemu nie powstania porządna gra RPG w
takich pseudo-fantastycznych realiach, np. ludzie i orkowie w XX itp.
Już mam dość tego średniowiecznego "dziedzictwa". Przydałoby się coś oryginalnego w fabule,
inaczej podziękuje.

Poroniony pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:50, YahooPL napisał:

W tym wypadku proponuje Ci zwiększenie na partycji C ...

Na C mam 11,1GB wolnego miejsca, więc jak zwiększe pamięć wirtualną do 4098 to nic się nie stanie co nie?
I drugie pytanie: Niedefragmentowałem dysku od początku posiadania kompa (ok. 2,5 lat). Czy defragmentacja dużo da w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się