Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam dwa pytanka (a właściwie trzy):

Gdzie mogę znaleźć wszystkie młoty (młoty kowalskie, czy zwykłe?), kilofy i piły dla paladynów z Vengardu?
Kiedy i gdzie mogę się nauczyć boskich czarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:56, danzelmario napisał:

nie działa. mam ten przepis w listach i nie działą w kociołku.. kojelny błąd czy jak do cholery.:/denerwuaj
mnie te błędy.


Nie działa tz co, klikasz i nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep poza tym masz pirata wiec odpusc sobie. bo jak ci gra nie spełnia minimum to napewno nie kupowałeś gry za 130 zł w ciemno! jak sie myle to pokaz screena z zarejestrowaną grą i zeby bylo widać twoj nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:00, Bioły25 napisał:

> nie działa. mam ten przepis w listach i nie działą w kociołku.. kojelny błąd czy jak
do cholery.:/denerwuaj
> mnie te błędy.

Nie działa tz co, klikasz i nic ??

ja takiej opcj nie mam nawet w kociołku zeby przygotować :P. mam przepis i skłądniki i nie wiadom co z tym zrobić.. lipa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:58, Mediv napisał:

Gdzie mogę znaleźć wszystkie młoty (młoty kowalskie, czy zwykłe?), kilofy i piły dla paladynów
z Vengardu?
Kiedy i gdzie mogę się nauczyć boskich czarów?



Te młoty muszą być zwykłe, nie kowalskie. Kilofy i piły dostawałem gdy odbijałem miasta spod rąk orków (radzę ci żebyś uratował maksimum trzy bo jak oswobodzisz więcej to orkowie na Varrancie będą ciebie atakować!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:58, Mediv napisał:

/.../ Gdzie mogę znaleźć wszystkie młoty (młoty kowalskie, czy zwykłe?), kilofy i piły dla paladynów
z Vengardu?

Zwykłe. Zadanie jest dość proste, ale czasochłonne. Nie ma określonego miejsca, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne przedmioty. Bardzo często można na nie natrafić we wszelkich skrzyniach i kufarch. Najlepiej poszukaj u miejskich kupców. Każdy z nich ma chodźby jeden z tych przedmiotów.

Dnia 04.01.2007 o 15:58, Mediv napisał:

Kiedy i gdzie mogę się nauczyć boskich czarów?

Gdy opowiesz się po stronie jednego boga (czyt. podążysz jego ścieżką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:58, Mediv napisał:

Gdzie mogę znaleźć wszystkie młoty (młoty kowalskie, czy zwykłe?), kilofy i piły dla paladynów
z Vengardu?
Kiedy i gdzie mogę się nauczyć boskich czarów?


Czarów możesz się nauczyć w chramach Beliara i chramach Innosa i u niektórych magów Ognia i Wody.

Z młotami sam miałem problem, ale kilka kupców w Varancie ma ich zazwyczai po 2,3. Są to kupcy najczęściej przed miastem. w Nordmarze znajdziesz kilka w obozowiskach orków, leżą na zniszczonych palisadach.

Kilofy ma każdy prawie kazdy kupiec (przynajmniej jeden)

A jak będziesz przejmował jakieś miasto i zginą niewolnicy to zawsze jakiś ma albo piłę, łopatę, kilof albo młot. To tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:06, Bioły25 napisał:

> Gdzie mogę znaleźć wszystkie młoty (młoty kowalskie, czy zwykłe?), kilofy i piły dla paladynów

> z Vengardu?
> Kiedy i gdzie mogę się nauczyć boskich czarów?

Czarów możesz się nauczyć w chramach Beliara i chramach Innosa i u niektórych magów Ognia i
Wody.

Z młotami sam miałem problem, ale kilka kupców w Varancie ma ich zazwyczai po 2,3. Są to kupcy
najczęściej przed miastem. w Nordmarze znajdziesz kilka w obozowiskach orków, leżą na zniszczonych
palisadach.

Kilofy ma każdy prawie kazdy kupiec (przynajmniej jeden)

A jak będziesz przejmował jakieś miasto i zginą niewolnicy to zawsze jakiś ma albo piłę, łopatę,
kilof albo młot. To tyle wiem.

jak chcesz zdobyć młotki zwykłe to idz do geldern, do kopalni w mieście przy wejściu będzie niewolnik który przybija coś do deski idz i bij go co chwile zawsze bedzie mieć ze sobą młotek tylko poczekaj aż wstanie i zacznie przybijać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:02, danzelmario napisał:

ja takiej opcj nie mam nawet w kociołku zeby przygotować :P. mam przepis i skłądniki i nie
wiadom co z tym zrobić.. lipa co?


A no lipa, ale do misji to chyba nie było potrzebne bo o ile pamiętam, choć moge się mylic to gość chciał żeby przynieść mu składniki i później on Ci daje i czy sie utrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat
tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z
grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych
graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz
lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym
miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej
udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików)
modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli
wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat
tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z
grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych
graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz
lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym
miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej
udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików)
modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli
wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:27, gothic123 napisał:

> Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na
temat
> tego tytułu.
>
> W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane
z
> grą Gothic 3
> Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się
innych
> graczy.
>
> Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie
znajdziesz
> lepszego wątku niż ten.
>
> Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest
najlepszym
> miejscem do przekazania nam swoich sugestii.
>
> Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej

> udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.
>
> Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów
(plików)
> modyfikujących grę.
> Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.

>
> Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906
jeżeli
> wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.
>
> pozdrawiamy,
> zespół CD Projekt
>
>
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm taka mała uwaga dla Ciebie: jak chcesz coś napisać to nie pisz tego w polu "Podpis:" tylko pisz to w polu zatytułowanym "treść:" no i jeszcze zawsze jest warto ciąć cytaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:29, gothic123 napisał:

SZKODA ŻE TA GRA MA TAKIE WYMAGANIA SYSTEMOWE ŻE MÓJ KOMP NA PRAWIE MAXYMALNYCH USTAWIENIACH GRY Z LEDWOŚCIĄ POSZEDŁ...


Cóż za prymitywnie skonstruowane zdanie, sztuczne narzekane połączone z pochwaleniem sie że na max detalach jeszcze poszło. Napisz jak człowiek o co chodzi bo ciężko rozszyfrować z marsjańskiego ! i nie klikaj 100 razy na sekunde DODAJ POST bo ktos tu zrobi "ban w dzban"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:01, danzelmario napisał:

gothicsheep poza tym masz pirata wiec odpusc sobie. bo jak ci gra nie spełnia minimum
to napewno nie kupowałeś gry za 130 zł w ciemno! jak sie myle to pokaz screena z zarejestrowaną
grą i zeby bylo widać twoj nick.

Ty i inni mają dowody.
To jak z tym save''m, prześle ktoś? Tylko żeby był na otwartej przestrzeni, najlepiej bez NPC-ów (gothic_sheep@o2.pl)
Proszę!!!

20070104170558

20070104170607

20070104170616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:06, gothicsheep napisał:

> gothicsheep poza tym masz pirata wiec odpusc sobie. bo jak ci gra nie spełnia
minimum
> to napewno nie kupowałeś gry za 130 zł w ciemno! jak sie myle to pokaz screena z zarejestrowaną

> grą i zeby bylo widać twoj nick.
Ty i inni mają dowody.
To jak z tym save''m, prześle ktoś? Tylko żeby był na otwartej przestrzeni, najlepiej bez NPC-ów
(gothic_sheep@o2.pl)
Proszę!

wysle ci. ale masz tak slaba grafike i malo pamieci ze granie na twoim kompie jest praktycznie nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:11, danzelmario napisał:

wysle ci. ale masz tak slaba grafike i malo pamieci ze granie na twoim kompie jest praktycznie
nie mozliwe.

Przy rozdzielczości 480x360 i po ostrym Tweak''owaniu napewno się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:27, gothic123 napisał:

> Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na
temat
> tego tytułu.
>
> W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane
z
> grą Gothic 3
> Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się
innych
> graczy.
>
> Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie
znajdziesz
> lepszego wątku niż ten.
>
> Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest
najlepszym
> miejscem do przekazania nam swoich sugestii.
>
> Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej

> udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.
>
> Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów
(plików)
> modyfikujących grę.
> Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.

>
> Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906
jeżeli
> wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.
>
> pozdrawiamy,
> zespół CD Projekt
>
>
>

Walnąłeś 3 posty naraz z którym nie wiadomo o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:24, gothicsheep napisał:

> wysle ci. ale masz tak slaba grafike i malo pamieci ze granie na twoim kompie jest praktycznie

> nie mozliwe.
Przy rozdzielczości 480x360 i po ostrym Tweak''owaniu napewno się uda!!!

Grafa bedzie wygladala paskudnie ale czego sie nie robi dla gothica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się