Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 21:16, KrzysztofMarek napisał:

> > To przesle mi ktos te save: dokladnie potrzebuje takich gdzie ktos zrobil all
zadania
> w nordmarze,
Wszystkich zadań praktycznie nie da się zrobić. Ja gram drugi raz i mimo to dwa mam zepsute,
jednego nie zaliczyła gra a conajmniej dwóch nawet nie próbowałem zrobić - jak idę z kimś na
polowanie, to trzeba by było czasem z 10x powtarzać, bo ci, z którymi idę - giną. A powtarzanie
10x jakiegoś mało ważnego zadania mija się z celem...


no ale ogolnie mowilem tak ze te glowne wiec jakby ktos mial i dopiero wchodzil na varant to bym prosil o przeslanie na guru666@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:39, Dexter330 napisał:

Mam pytanie gdzie moge znaleść kogoś kto nauczy mnie walki dwoma mieczami??????Czy musze umieć
walczyć toporem żeby zdobyć tą zdolność?????

Walki dwoma mieczami nauczą cię w Bakareshu i nie musisz umieć walczyć toporem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to masz rzeczywiście potężną postać :]
Stąd moje pytanie, ile mniej więcej punktów do siły czy życia mozna dostac za znalezione czy kupione miksturek
Bo na razie gram magiem ale widzę ze można połączyć czary z wielką siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 01:34, robakbs napisał:

Gdzie znajde teleporter do Geldern

Jeden jest w posiadaniu Mirzo. Drugi natomiast możesz znaleźć koło skrzyni, jeśli wyjdziesz południową bramą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:49, Therror napisał:

Dzisiaj skończyłem gę (Innos) i gra ma zarąbistte zakończenie :). Ogólnie pod koniec gry byłem
tak poteżny (ok 70 lvl) żę nikt nie mógł mi dać rady. Oswobodzenie Ishtar zajęło mi 5 minut,
zuben pół minuty.


no brawo ale ja jednak mialem slabsza postac gdzies tak lvl 40 okolo 240 sily i 800 zycia (reszty nie pamietam) ale gralem po stronie innosa jako paladyn i isthar padlo mi po 3 min dzieki szalu bojowemu a zuben 5 hitow i padl martwy wiec widzisz nie trzeba miecz ok 70 lvl zeby isthar padlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 12:28, Mateusz9214 napisał:

szalu bojowemu a zuben 5 hitow i padl martwy wiec widzisz nie trzeba miecz ok 70 lvl zeby isthar


no wiadomo że nie widzałem jak kumpel przechodził i miał 42 lv choc ja sam miałem 71lv i dokładnie 1018 zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czym wy się tak chwalicie? To jakieś osiągnięcie wielkie czy jak? Każdy może sobie biegać przez dwa dni po lasach Myrthany i nabić level. Ja nawet nie wiem jaki miałem poziom pod koniec gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko mam. Gdzie są kamienie teleportacyjne do klanu Wilka i Młota?
[zna ktoś stronke z solucją do commandos 2? Utknąłem w 7 Misji. Nie wiem, jak wejśc na statek. Złodziejem wszedłem ale innymi nie moge:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:09, Gano napisał:

Małe pytanko mam. Gdzie są kamienie teleportacyjne do klanu Wilka i Młota?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=10949

Dnia 27.01.2007 o 13:09, Gano napisał:

[zna ktoś stronke z solucją do commandos 2? Utknąłem w 7 Misji. Nie wiem, jak wejśc na statek. Złodziejem wszedłem ale innymi nie moge:(]


Spytaj się o to w temacie o Commandosach a nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:09, Gano napisał:

Małe pytanko mam. Gdzie są kamienie teleportacyjne do klanu Wilka i Młota?

Klan Wilka w chacie Ronara (myśliwego który chce abyś mu towarzyszył w polowaniu), a Klan Młota w chacie kowala Ingvara.

Dnia 27.01.2007 o 13:09, Gano napisał:

[zna ktoś stronke z solucją do commandos 2? Utknąłem w 7 Misji. Nie wiem, jak wejśc na statek.
Złodziejem wszedłem ale innymi nie moge:(]

Spróbuj tutaj :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5505&u=107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadania assasynów , na które trafiałem do tej poty dotyczą

Dnia 26.01.2007 o 18:48, KrzychW napisał:

głównie zabijania różnych koczowników i zastanawiam się , czy nie zamknę szybko w ten sposób
drogi do koczowników.



Zadania na reputacje dla asasynów nie są sprzeczne z zadaniami dla koczowników. .... ja odbiłem wiekszość miast asasynów prucz ishtar i asasyni mnie nie atakowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem wreszcie! Ardea wyzwolona, orki wszystkie wybite (tylko jednego Zwiadowce mi Hamlar zabrał ale zapłacił za to obiciem mordy ode mnie i w sumie wyszłem na plus ^_%), każdą rzecz, którą dló się wziąść wziołem i git. Teraz czas do Lestera. A to wszystko przy 256MB RAMu, jak widzicie da się grać i jeszcze przy tym dobrze się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:08, gothicsheep napisał:

No i zacząłem wreszcie! Ardea wyzwolona, orki wszystkie wybite (tylko jednego Zwiadowce mi
Hamlar zabrał ale zapłacił za to obiciem mordy ode mnie i w sumie wyszłem na plus ^_%), każdą
rzecz, którą dló się wziąść wziołem i git. Teraz czas do Lestera. A to wszystko przy 256MB
RAMu, jak widzicie da się grać i jeszcze przy tym dobrze się bawić.


Dokup sobie 768 MB gra ci bedzie chodzic tak ze odczujesz roznice kolosalna.Sam mialem 512 266MHz ale to nie bylo to kupilem jeszcze raz 512 i czuje sie jak bym mial nowy komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:08, gothicsheep napisał:

No i zacząłem wreszcie! Ardea wyzwolona, orki wszystkie wybite (tylko jednego Zwiadowce mi
Hamlar zabrał ale zapłacił za to obiciem mordy ode mnie i w sumie wyszłem na plus ^_%), każdą
rzecz, którą dló się wziąść wziołem i git. Teraz czas do Lestera. A to wszystko przy 256MB
RAMu, jak widzicie da się grać i jeszcze przy tym dobrze się bawić.


Jak ty to zrobiłes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:44, deux napisał:

Wymieni ktoś wreszcie imiona 11 paladynów PROSZĘ !!!!!!!!!!!!

1.Oliver w monterze
2.Roland w okarze
3.Thordir w vengard
4.Markus w vengard
5.Cobryn w Vengard
6.Georg w Vengard
7.Javier w Reddock
8.Konrad w Trelis
9.Wenzel w Cap Dun
10.Karlen w Nemora
11.Cruz w Mora Sul
12. ??? niewiadomo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się