Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 21:31, Unreal11 napisał:

> Czy G3 pójdzie na Celeronie 2,8GHz 512ram Radeon 9200
Za mało ramu, radził bym dokupić jeszcze 512 noi karta może pociągnie, ale nie jestem pewien.


A jaki ram Byscie poradzili? Bo mam 2 szyny zajęte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:31, Unreal11 napisał:

> Czy G3 pójdzie na Celeronie 2,8GHz 512ram Radeon 9200
Za mało ramu, radził bym dokupić jeszcze 512 noi karta może pociągnie, ale nie jestem pewien.


A jaki ram byście poradzili? Mam 2 szyny zajęte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:33, Vasilli napisał:

A co trzeba zrobić, aby Nordmarczycy mnie znienawidzili??

eee...nie chcesz przejśc gry tylko bic się z kim popadnie, prawda? Jeżeli tak, to zrób w gothicu to co robi się w Diablo, więcej wyjaśnic chyba nie muszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:35, Czerniawa napisał:

> > Czy G3 pójdzie na Celeronie 2,8GHz 512ram Radeon 9200
> Za mało ramu, radził bym dokupić jeszcze 512 noi karta może pociągnie, ale nie jestem
pewien.

A jaki ram byście poradzili? Mam 2 szyny zajęte:/

1 gb powinno starczyć, lub 2 po 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Po co mialbym kupywać grę jeśli miabym się tylko nawalać. ŻAdna przyjemność! Najpierw się dobrze zastanawiam nad grą jaką chcem kupić, a nie na ślepo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:16, robakbs napisał:

dziwne grzyby są do czegoś potrzebne?

Są składnikiem jakiejś mikstury, ale nie pamietam jakiej. Tych przepisów jest tyle, że nikt wszystkich nie wykupi, bo po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:17, KrzysztofMarek napisał:

> dziwne grzyby są do czegoś potrzebne?
Są składnikiem jakiejś mikstury, ale nie pamietam jakiej. Tych przepisów jest tyle, że nikt

To bodajże mikstura regenerująca wytrzymałośc ale głowy nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:01, robakbs napisał:

mam 5 niewolników z Silden gdzie mam ich zaprowadzi ? dzięki

Trzeba ich zaprowadzić do Anoga, szefa Buntowników, który znajduje się niedaleko Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:02, Matiz666 napisał:

No właśnie, zabiłeś całą resztę, zamiast ze wszystkimi się sprzymierzyć. To nie jest hach &
slash z widokiem TPP, tylko gra computer role-plaing, w której równie ważne są misje i dialogi
co walka.


ej sory, ale gra role playing, w ktorej wazne sa misje i dialogi to dla mnie baldur''s gate. w gothicu 3 dialogi sa szczątkowe, misje sa z reguly krotkie i proste, a wszystko i tak sprowadza sie do walki. którą, w porównaniu z takim Oblivonem, również skopano.
BTW jak konczylem gre na te 3 sposoby, to sila rzeczy z kazda ze stron przynajmniej RAZ musialem sie sprzymierzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Czy skóry,rogi i inne rzeczy zdobywane na zwierzętach i gadach są do czegoś przydatne? O skórze wilka wiem. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o zadania to czsami a zwłaszcza zadania powiązane z myśliwymi,a tak to można niektóre w większych ilościach drogo sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:30, Necrofalus napisał:

Siemka.. nie mam jeszcze gry ale chciałbym wiedzieć która Gildia W G3 jest najleprza... :P

Z góry thx...

Proponuje Ci zagrać buntownikiem. Będziesz mógł wtedy mieć Zbroje Paladyna (może są lepsze ale nie znalazłem chociarz wygrałem grę). Polecam tą gildię ponieważ mi sie nią przyjemnie i łatwo grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:30, Necrofalus napisał:

Siemka.. nie mam jeszcze gry ale chciałbym wiedzieć która Gildia W G3 jest najleprza... :P

W Gothic 3 nie ma rozróżnienia na gildie, jak to było w poprzednich częsciach. Tutaj na dobrą sprawę możesz z nikim się nie sprzymierzać, a i tak ukończysz grę. To, z kim będziesz trzymał zależy głównie od Ciebie i od Twych wyborów.
W grze rozróżnia się dwie główne grupy: są to orkowie i buntownicy. I nie można tu powiedzieć, która z nich jest lepsza. Trzymaj z tymi, do których bliżej Ci "ideowo". Kwestia najlepszej zbroi - orkowie mogą zaoferować Ci najmocniejszy pancerz w grze, jednak zbroja paladyna niewiele mu ustępuje.
Kolejne dwie grupy to koczownicy i asasyni. I tutaj powtarza się kwestia wsparcia z Twojej strony - możesz wyzwalać miasta asasynów, wspierając koczowników, lub na odwrót - mordować tych ostatnich na zlecenie asasynów.
Istnieje jeszcze jedna grupa - gońcy leśni - jednak jest ona trochę na uboczu i nie ma większego wpływu na grę.
Wszystko zależy od Twoich własnych upodobań. Żadna z grup nie daje więcej lub mniej, wszystkie są podobnie wyważone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:00, GNIEW INOSA napisał:

Pracować można także dla nordmarczyków

Ale dla nich pracujesz siłą rzeczy :) W Nordmarze nie masz wyboru po której ze stron się opowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się