Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 11:16, Mojok napisał:

Mam pytanie czy jesli opowiem sie postronie orkow bede musial z nimi walczyc w Vengardzie?

Tak, nie ma to znaczenia - wszyscy orkowie w Vengardzie są wrogo nastawieni, bo uważają że każda Morra może współpracować z Królem. Tak samo jest w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:24, gaax napisał:

> Mam pytanie czy jesli opowiem sie postronie orkow bede musial z nimi walczyc w Vengardzie?

Tak, nie ma to znaczenia - wszyscy orkowie w Vengardzie są wrogo nastawieni, bo uważają że
każda Morra może współpracować z Królem. Tak samo jest w Nordmarze.

To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grając w Gothic 3 (a grałem już 2 razy) nie zauważyłem jednego psującego zabawę ale i korcącego do użycia bug''a w grze. Wykorzystanie go zwalnia z konieczności korzystania mikstur regeneracyjnych, więc jeżeli ktoś nie chce zepsuć sobie zabawy to niech nie czyta dalej...
Chodzi oczywiście o mechanizm odblokowywania bohatera gdy utknie w jakimś punkcie (np.: między kamieniami), albo się "zawiesi", czyli o kombinację Alt+Ctrl+F8. Po jej naciśnięciu bohater się "odblokowuje" (jeżeli utknął) ale jednocześnie jego paski zdrowia, many i wytrzymałości otrzymują 100%. Oczywiście zauważyłem to grając dopiero 3 raz bo dopiero wtedy utknąłem w kamieniu no i to popsuło zabawę. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:32, Mojok napisał:

To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?

Nic Ci nie zrobią :)

ksenus

Ale to chyba chodzi o samo naciśnięcie klawisza "f8". W każdej z części gry regenerował on życie i dodatkowo można było polatać :) Ale jest to zwyczajny kod, więc równie dobrze możesz grać z nieśmiertelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:32, Mojok napisał:

To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?


Nie będą.

Unicestwianie Orków, którzy od początku są wrogo nastawieni do otoczenia (vide oddziały w Nordmarze i Vengardzie), nie wywołuje jakichkolwiek efektów ubocznych w stosunkach ze zwykłymi ich przedstawicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:52, gaax napisał:

> To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?

Nic Ci nie zrobią :)

Jakie miasta oprócz Cape dun i Vengardu moge odbic bez konsekwencji ?
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:58, Mojok napisał:

> > To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?

>
> Nic Ci nie zrobią :)
Jakie miasta oprócz Cape dun i Vengardu moge odbic bez konsekwencji ?
Pozdro!

Bodajże 3 inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:58, Mojok napisał:

> > To jezeli ich wybije w Vengardzie to nie beda mnie atakowac w innych miastach np.Monterze?

>
> Nic Ci nie zrobią :)
Jakie miasta oprócz Cape dun i Vengardu moge odbic bez konsekwencji ?
Pozdro!


cape dun liczy sie do tych trzech ale spokojnie mozesz odbic vengard i to pierwsze miasto gdzie sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:27, Unreal11 napisał:

> Gdzie moge zdobyc tarcze palladyna nie zuzyta?
Naszybciej, to możesz skopać paladyna w Cape dun :D

Dzieki zaraz pujde pozyczyc od niego tarcze :-)
Naprawde mi pomogłeś Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:19, tomeksmy01 napisał:

Jeśli chodzi ci o zadania to czsami a zwłaszcza zadania powiązane z myśliwymi,a tak to można
niektóre w większych ilościach drogo sprzedać.

Chodzi mi o produkcje mieczy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:33, Mojok napisał:

> > Gdzie moge zdobyc tarcze palladyna nie zuzyta?
> Naszybciej, to możesz skopać paladyna w Cape dun :D
Dzieki zaraz pujde pozyczyc od niego tarcze :-)
Naprawde mi pomogłeś Pozdro!

zamiast go skopać możesz go uśpić! chyba że grasz stylem pogromcy buntowników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się