Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

>...spenetruj wszystkie domy, skrzynie
Jeżeli chodzi o Ardee, już dawno to zrobiłem

Dnia 29.01.2007 o 21:29, KrzysztofMarek napisał:

kup ognisty miecz...

Chodzi Ci o tego kowala - buntownika stojącego przed zbrojownia, tak? To w takim razie ile ten mieczyk kosztuję, jakie ma statystyki i wymagania, chętnie się skuszę...

I jeszcze małe pytanie:

Jest w Ardeii jakiś nauczyciel, bo ja obleciałem wszystkich i nikogo nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:37, gothicsheep napisał:

>.../.../ To w takim razie ile
ten mieczyk kosztuję, jakie ma statystyki i wymagania, chętnie się skuszę...

Jak cię na to stać, to kup, bo lepszego długo nie znajdziesz. Przy okazji pobiegaj po polach na pólnocny zachód od Ardei i pozbieraj trochę roślin: powinien być dagrot, szczaw królewski i parę innych - tych nie sprzedawaj. Jeden dagrot trzymaj zawsze (może trafisz na przepis na wykucie miecza do którego dagrot jest potrzebny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Jak juz rozmawialem z tym buntownikiem i on powiedzial ze rewolucje mozna zaczac, to co trzeba zrobic zeby ona sie zaczela? (chodzi o montere)
2. Jaki najlepiej miec miecz w tej rewolucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:54, Adam k. napisał:

1. Jak juz rozmawialem z tym buntownikiem i on powiedzial ze rewolucje mozna zaczac, to co
trzeba zrobic zeby ona sie zaczela? (chodzi o montere)

Skoro już rozmawiałeś z dowódcą orków w tym mieście oraz później z Sanfordem nie pozostało nic innego jak tylko zaatakować obojętnie którego orka/najemnika a rewolucja się rozpocznie.

Dnia 29.01.2007 o 21:54, Adam k. napisał:

2. Jaki najlepiej miec miecz w tej rewolucji?

Najlepszy jaki posiadasz. Ja używałem normalnego miecza + tarczę czaszki.
Polecam stać koło Sanforda we dwóch zawsze raźniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, Adam k. napisał:

Jakos nie umiem tych orkow pokonac.:/ Jest jakas taktyka na nie?



a ja polecam abyś zabił orków z dzielnicy niewolniczej bo wtedy niewolnicy bedą z tobą a jak już orkowie ich zabiją to zejdź trochę ścieżka w dół ( tą prowadzącą do tych bandytów) a wtedy pomogą ci dwaj buntownicy z krzaków ( mi na samym początku bardzo pomogły.... i pamiętaj zawsze likwiduj najpierw kuszników wymijając wojowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, Adam k. napisał:

Jakos nie umiem tych orkow pokonac.:/ Jest jakas taktyka na nie?

nie ma żadnej, poprostu sieczesz w pierwszego lepszego który jest najbliżejciebie, a że orki inteligencą nie grzeszą to i tylko jeden cie an raz atakować umie :P, najlepiej ocenić odległość, tak na oko jak stynie z mieczem to już peirwszym ciosem zadasz mu obrażenia, i tpamiętaj że musisz zadać pierwszy cios żeby gadzina przypadkiem nie wpadłą w serie cięć bo wtedy masz kłopot ale jak wpadniesz w rytm to zastępy orków nie będą stanmowić dla ciebie problemu, polecam także walki na świerzym powietrzyu, odradzał bym walki z więcej niż 2 przeciwnikami w pomieszczeniu, robi się chaos.
poza tym walka z każdym przeciwnikiem wygląda tak samo, choć nauzyłęm się parowamnia tarczą 2 poziomu i tak jej praktrycznie nie używam, ot wisi sobie an plecach a gdy wyjmuje broń to ją mam niby w łapie ale nie blokujke ciosów, poprostu nie musze :D
należu uwarzać też na kuszników i szanaów, ci pierwsi walą z kuszy szamani za to posiskami lodowymi, kulą ognia i tak dalej tak więc trzeba wyczuć momęt kiedy zaatakować :P
poza tym z czym masz problem dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:54, Adam k. napisał:

Mam dwa pytania:
1. Jak juz rozmawialem z tym buntownikiem i on powiedzial ze rewolucje mozna zaczac, to co
trzeba zrobic zeby ona sie zaczela? (chodzi o montere)
2. Jaki najlepiej miec miecz w tej rewolucji?

aa montera... ok a więc pisałem już ci chyba o niej... więc zacznij od zewnątrz ( najemnicy na farmie) wtedy orki polezą do ciebie i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, Adam k. napisał:

Jakos nie umiem tych orkow pokonac.:/ Jest jakas taktyka na nie?


Nie czytałem Twoich wszystkich postów więc nie wiem o które miasto Ci chodzi domyślam się że o Monterę dam Tobie radę na razie nie wyzwalaj tego miasta wystarczy, że wyzwoliłeś Ardee i Cape Dun oraz wyzwoliłeś Gothę oraz wyzwolisz/wyzwoliłeś Vengard to jest dobrze gdyż wyzwolisz więcej miast to będą atakowali Ciebie orkowie a tak na razie będziesz miał spokój więc nie wyzwalaj więcej miast, a te miasta wyzwolisz w późniejszym terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, Adam k. napisał:

Jakos nie umiem tych orkow pokonac.:/ Jest jakas taktyka na nie?


Ja mialem tez z tym klopot ale jakos mi sie udalo musisz poprubowac to chyba najgorsza czesc gry jest tego odgroma mi sie wydawalo ze niema konca nie mam ochoty powtarzac tej misji jeszcze raz.Ja ich pokonalem w wiekszosci na farmie wybiegali sami z miasta,chyba rozwalilem z 50 orkow i najemnikow tam potem jeszce bylo ich w miescie troche ale da rady tylko staraj sie miec duzo uzdrowien do energi zyciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie dokładnie kryje się Ortega bo nie mogę go znależć jak głupi przeszukuje całe wybrzeże i nie moge go znależć może jakiś screnn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:32, tomeksmy01 napisał:

Mam pytanie gdzie dokładnie kryje się Ortega bo nie mogę go znależć jak głupi przeszukuje całe
wybrzeże i nie moge go znależć może jakiś screnn ?


Jak mijałeś to grupkę orków przy ognisku to przy tej spalonej chatce idź na dół tam znajdziesz jaskinię a w środku Ortege ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:37, wdowiakm napisał:

> Mam pytanie gdzie dokładnie kryje się Ortega bo nie mogę go znależć jak głupi przeszukuje
całe
> wybrzeże i nie moge go znależć może jakiś screnn ?

Jak mijałeś to grupkę orków przy ognisku to przy tej spalonej chatce idź na dół tam znajdziesz
jaskinię a w środku Ortege ;)


Ale w którą strone w kierunku Ardei tak?,bo ja sie kompletnie gubie i do tego musze patrzeć na Cyrusa żeby mi sie gdzieś nie zgubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:43, tomeksmy01 napisał:

Ale w którą strone w kierunku Ardei tak?,bo ja sie kompletnie gubie i do tego musze patrzeć
na Cyrusa żeby mi sie gdzieś nie zgubił


jak idziesz ze strony Ardei to jak stoisz przy tej chatce spalonej to skręć w prawo za chatką i idź w dół tam powinna być jaskinie uważaj na wilki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tak odrazu zawsze rozpoznam wycie wilków,raz przy granicy z barierą polowałem sobie i zauważyłem jak 10 wików biegnie w strone bariery i przy okazji zabiły 5 orków serio,ale reszte już zabiła biedne wilki,chyba użuje wilków jako pomoc w tępieniu orków(jest taki czar który zniewala okoliczne zwierzęta i te rzucają siuę na cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:37, gothicsheep napisał:

>...spenetruj wszystkie domy, skrzynie
Jeżeli chodzi o Ardee, już dawno to zrobiłem
> kup ognisty miecz...
Chodzi Ci o tego kowala - buntownika stojącego przed zbrojownia, tak? To w takim razie ile
ten mieczyk kosztuję, jakie ma statystyki i wymagania, chętnie się skuszę...

I jeszcze małe pytanie:

Jest w Ardeii jakiś nauczyciel, bo ja obleciałem wszystkich i nikogo nie znalazłem...


Ognisty miecz kosztuje 1000zł monet ma 100 obrazen +od ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 10:55, Kermit5738 napisał:


Ognisty miecz kosztuje 1000zł monet ma 100 obrazen +od ognia


ma razem 100 dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, Adam k. napisał:

Jakos nie umiem tych orkow pokonac.:/ Jest jakas taktyka na nie?


1.Najpierw zdobądź ok. 500 strzał
2.Udaj się na arene
3.Zobaczysz że po pokach areny jest ''''poddasze''''
4.Wejdż na schody domu (tego na przeciw domu Aschtona)
5.Będąc na szczycie schodów obruć się ok.90 stopni aby mieć przad sobą ''''poddasze'''' i skocz na nie!
6.teraz zacznij strzelać do wszystkiego co zobaczysz
W taki też sposób będziesz bazpieczny.
Gdy po jakimś czasie nikt nie będzie przyłaził to zeskocz i dobij reszte.
I jak mówili ci już wszyscy KUP sobie DOBRY MIECZ lub zdobąć Miecz Wenzela

PS.nie ustawiaj sie na kańcach bo spadniesz!

PS.2 używaj szpar w ''''poddaszu'''' bo orkowie będą włazić pod ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się