Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Po rewolucji w 2-3 miastach o kasę nie musisz się martwić złom który zbierzesz sporo kosztuje. Ja kupiłem ten artefakt za 50 tyś zbroje Paladyna i jeszcze sporo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam pasek kondycji (wytrzmałośći) szary?? Brałem róźne odtrutki, ale nadal jest szary, a powinien być żółty, taki miałem na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:22, fish13 napisał:

A dlaczego mam pasek kondycji (wytrzmałośći) szary?? Brałem róźne odtrutki, ale nadal jest
szary, a powinien być żółty, taki miałem na początku gry.

Jesteś osłabiony:> musiałeś walczyć z trollem lub innym paskustwem, wystarczy napić się odtrutki i/lub mikstury zdrowia...jeśli nie pomaga to masz poważny problem:/ [ spróbuj położyć się spać?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyc takiej mikstury(taka biała chyba z niebieskim znaczkiem, wiem że pisze, że leczy osłabienia, ale nie wiem jak się nazywa).

Jestem w Sildern i mam takie zadanie, żeby odzyskac halabarde jakiegoś tam orka. No właśnie, tylko gdzie ona jest?? I znalazłem 3 niewolników w lesie, i jak gadam z każdym to pojawiło mi się zadanie, żeby go uratowac. Mam ich przyprowadzic do tego całego obozu buntowników obok Sildern??(nie odkryłem go jeszcze ale wiem że istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz mi się zdażył taki śmieszny bug.stanołem bezzim w jednym miejscu.nic nim nie ruszałem.i nagle wykonał odróch który przypominał kichnięcie i... wypełnił mi się pasek życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:30, lis899 napisał:

Jestem w Sildern i mam takie zadanie, żeby odzyskac halabarde jakiegoś tam orka. No właśnie,
tylko gdzie ona jest?? I znalazłem 3 niewolników w lesie, i jak gadam z każdym to pojawiło
mi się zadanie, żeby go uratowac. Mam ich przyprowadzic do tego całego obozu buntowników obok
Sildern??(nie odkryłem go jeszcze ale wiem że istnieje).

Halabarda jest...gdy idziesz do domków rybaków to w jednym z nich gdy do niego wejdziesz spójrz na ścianę przed siebie to właśnie ta zaginiona broń:) Niewolnicy zaś...
1) Zabijasz ich i informujesz o tym jednego z orków w mieście...[ jest on w "więzieniu" dla uciekinierów/niewolników/przestępców]
2) Prowadzisz ich do buntowników w lesie, pogadaj z tamtejszym przywódcą i będzie update questa:)
ps: jeszcze musisz znaleźć dwóch niewolników/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:29, In The End napisał:

> A dlaczego mam pasek kondycji (wytrzmałośći) szary?? Brałem róźne odtrutki, ale nadal
jest
> szary, a powinien być żółty, taki miałem na początku gry.
Jesteś osłabiony:> musiałeś walczyć z trollem lub innym paskustwem, wystarczy napić się
odtrutki i/lub mikstury zdrowia...jeśli nie pomaga to masz poważny problem:/ [ spróbuj położyć
się spać?]



Brałem już mikstury życia, wódę, jakieś mikstury, które ściągają ze mnie trucizny i jeszcze jakieś czary. Poszedłem spać na cały dzień nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 21:52, fish13 napisał:

Brałem już mikstury życia, wódę, jakieś mikstury, które ściągają ze mnie trucizny i jeszcze
jakieś czary. Poszedłem spać na cały dzień nic nie daje.

Potrzebujesz mikstury wzmacniającej. Taka jasna z czerwonym krzyżykiem w środku chyba. Często się przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz nauczyś się tej umiejętności;)
2. Musisz się zakraść od tyłu do gościa, którego wybrałeś za cel
3. Używasz zwykłej pałki:)
4. Nie zamieszczaj screenów nie związanych z tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z pytankiem. Zdarzało sie wam, że jakiś postaci nie było tam gdzie być powinny? Bo ja mam problem z Robarem , jego wysokość zamiast siedzieć na swoim tonie, polazł gdzieś i nie moge go znaleźć. To jakiś bug czy co i czy da sie coś z tym zrobić, czy też trzeba zaczynać od początku gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 02:12, Robb napisał:

To ja z pytankiem. Zdarzało sie wam, że jakiś postaci nie było tam gdzie być powinny? Bo ja
mam problem z Robarem , jego wysokość zamiast siedzieć na swoim tonie, polazł gdzieś i nie
moge go znaleźć. To jakiś bug czy co i czy da sie coś z tym zrobić, czy też trzeba zaczynać
od początku gre?


bedac w jego palacu wlacz konsole i wpisz "spawn Rhobar" to ci sie pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w Sildern takie zadanie, że mam przynieśc kolesiowi 5 paczek broni, i mówi że są w młynie. Ja tam znalazłem tylko 3 po dokładnych oględzinach. Są gdzieś tu jeszcze?? Potrzebuje 1, bo przed z Vengardu została mi jedna paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 07:26, lis899 napisał:

Mam w Sildern takie zadanie, że mam przynieśc kolesiowi 5 paczek broni, i mówi że są w młynie.
Ja tam znalazłem tylko 3 po dokładnych oględzinach. Są gdzieś tu jeszcze?? Potrzebuje 1, bo
przed z Vengardu została mi jedna paczka.

nie ma juz w mlynie ale jak masz 75 reputacji to na drugim pietrze budynku gdzie siedzi przywodca orkow sa 2 paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:52, fish13 napisał:

> > A dlaczego mam pasek kondycji (wytrzmałośći) szary?? Brałem róźne odtrutki, ale nadal

> jest
> > szary, a powinien być żółty, taki miałem na początku gry.
> Jesteś osłabiony:> musiałeś walczyć z trollem lub innym paskustwem, wystarczy napić
się
> odtrutki i/lub mikstury zdrowia...jeśli nie pomaga to masz poważny problem:/ [ spróbuj
położyć
> się spać?]


Brałem już mikstury życia, wódę, jakieś mikstury, które ściągają ze mnie trucizny i jeszcze
jakieś czary. Poszedłem spać na cały dzień nic nie daje.



W białej butelce z chyba niebieskim krzyżykiem ta mikstura jest. Nie wiem czy cie to pocieszy, ale jak grałem za pierwszym razem to dopiero po 3/4 gry załapałem że łażę zatruty i że pasek winien być żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko, z czystej ciekawości wynikające - jaki najwyższy mieliście poziom kończąc Gothic3? Ja mam jeszcze do wykonania zadania od Innosa a poziom mam 74 - wysoki prawda? ale staram się robić wszystkie questy i wytłuc ile się tylko da zwierzaków i monsterków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koło 36levelu i nie skończyłem jeszcze wszystkich zadań w krainach centralnych:>...na Varant!
...zawsze zapominałem się zapytać o ten "?" znak zapytania w umiejętnościach związanych z siłą, co on oznacza--->niespodzianka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 08:06, In The End napisał:

Ja mam koło 36levelu i nie skończyłem jeszcze wszystkich zadań w krainach centralnych:>...na
Varant!
...zawsze zapominałem się zapytać o ten "?" znak zapytania w umiejętnościach związanych z siłą,
co on oznacza--->niespodzianka:)?


to miał być atak z wyskoku czy coś takiegoś -ale się nie udało jak połowa tej gry heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się