Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 18:26, kuko7 napisał:

Ja mam 1024 ramu i wczytywanie gry zajmuje około 1min 30sek...a wczytywanie szybkiego zapisu
około 40 sekund...;]


Pierwsze wczytanie u mnie trwa około minuty a późniejsze około 30 sek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ( 1280 MB ram) ładuje się 2, no góra 3 minuty, w kazdym razie na tyle długo ,że można pójść siusiu ;) , i jeszcze nie zdąży się załadować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ściągnąć dema Gothic III, ponieważ mam bardzo wolnego neta - 56 kbps. Możecie mi powiedzieć czy Gothic III będzie mi działał na Radeonie X200 ???? Mam też 1 GB RAM i procesor AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:48, Pepper Ronie napisał:

Nie mogę ściągnąć dema Gothic III, ponieważ mam bardzo wolnego neta - 56 kbps. Możecie mi powiedzieć
czy Gothic III będzie mi działał na Radeonie X200 ???? Mam też 1 GB RAM i procesor AMD Athlon
64 3200+ 2GHZ.


Bedzie ci dzialalo tyle tylko ze slaba karta bedzie ci sie cielo nawet na niskich detalach po drugie trzeba miec jeszcze dodatkowe 512 Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:48, Pepper Ronie napisał:

Nie mogę ściągnąć dema Gothic III, ponieważ mam bardzo wolnego neta - 56 kbps. Możecie mi powiedzieć
czy Gothic III będzie mi działał na Radeonie X200 ???? Mam też 1 GB RAM i procesor AMD Athlon
64 3200+ 2GHZ.

Ile Twój radeonek ma pamięci, i czy obsługuje pixel shadery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:59, Matir007 napisał:

Ile Twój radeonek ma pamięci, i czy obsługuje pixel shadery ?


Obsługuje Pixel Shader 2.0. Ma 64 MB pamięci, ale na kartonie z kompem napisali że ma 128 MB. Mój Radeon X200 jest zintegrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:02, Pepper Ronie napisał:

> Ile Twój radeonek ma pamięci, i czy obsługuje pixel shadery ?

Obsługuje Pixel Shader 2.0. Ma 64 MB pamięci, ale na kartonie z kompem napisali że ma 128 MB.
Mój Radeon X200 jest zintegrowany.

Hmmm... dodatkowe 512 ramu zawsze się przyda, ale z Twoją grafą kiepsko. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:02, Pepper Ronie napisał:

> Ile Twój radeonek ma pamięci, i czy obsługuje pixel shadery ?

Obsługuje Pixel Shader 2.0. Ma 64 MB pamięci, ale na kartonie z kompem napisali że ma 128 MB.
Mój Radeon X200 jest zintegrowany.

Może nie pójść - potrzeba 128 mb na karcie, a pozatym ta karta i tak najlepsza nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym mieć tyle wolnego czasu, co Ty :)
Który miałeś lv kończąc grę? Ja jestem na 40, wciąż błąkam się po Nordmarze w poszukiwaniu Xardasa (kiedyś znajdę na pewno!;), a w międzyczasie oczyszczam świat z orków lub uciekam przed cieniostworami (to się w ogóle da zabić bez draśnięcia w walce bezpośredniej?).
Gdzie znaleźć Białą Śmierć (czy coś tam takiego - wilk zabójca, quest na jego skórę jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:09, Kodi127 napisał:

Może nie pójść - potrzeba 128 mb na karcie, a pozatym ta karta i tak najlepsza nie jest...


A może pójść mi na najgorszej grafice. Bardzo chciałbym pograć w Gothic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniostwory? Drobnostka! Zabiłem 3 na dziesiątym lvl-u. Odciągnij po prostu jednego od reszty, cofaj się i strzelaj do niego (czarami, z kuszy lub z łuku). Jak podejdzie za blisko ucieknij kawałek sprintem. I tak dalej. Prościzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na to nie liczył lepiej zmodyfikuj kompa to pogadamy a jeśli chcesz kupić gothic 3 to lepiej zainwestuj w kompa ale jeśli chcesz ściągnąć demo to proszę bardzo próbuj ale przy twoim necie to może do świąt ściągniesz, a jeśli już bardzo chcesz wiedzieć to pójdz do jakiegoś kolegi którzy ma gothic 3 (ściągnięte demo albo orginal) i tam się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najtrudniejszym przeciwnikiem jest troll - skurczybyka nie można "zablokować" :) Jak ktoś ma jakiś sposób to proszę o radę. Najłatwiejszym potworem zaś dla mnie jest ścierwojad i ... zębacz :) Strasznie je osłabili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się