Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 08:46, GOTHICmitUnS_MODED napisał:

Czy można wejsc do Ishtar nie mająć 75% reputacji u asasynów?


w tym przypadku nie da się wejść po dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie mi działał Gothic III. Może nawet być na najgorszej grafice. Mój komp to:
-karta graficzna Radeon X200 (zintegrowana)
-procesor AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ
-1 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie mi działał Gothic III. Może nawet być na najgorszej grafice. Mój komp to:
-karta graficzna Radeon X200 (zintegrowana)
-procesor AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ
-1 GB RAM.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 09:01, Pepper Ronie napisał:

Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Obawiam się, że wcale nie będzie. W instrukcji piszą, że nie chodzi na zintegrowanych kartach graficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 09:04, DDK napisał:

Obawiam się, że wcale nie będzie. W instrukcji piszą, że nie chodzi na zintegrowanych kartach
graficznych...

Ale ja mam kolegę, który na zintegrowanej karcie graficznej odpalił Gothic III. Nie jestem pewny ale mam karta obsługuje Pixel Shader 2.0. Np.taki Just Cause mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 09:10, Pepper Ronie napisał:

Ale ja mam kolegę, który na zintegrowanej karcie graficznej odpalił Gothic III. Nie jestem
pewny ale mam karta obsługuje Pixel Shader 2.0. Np.taki Just Cause mi działa.


W spisie kart graficznych obsługujących G3 nie ma twojej. Nawet jest tamten dopisek o zintegrowanych. Ale jeśli chcesz zaryzykować i gra ci pójdzie (w co jednak wątpię) to może na low/medium pograsz. Ale wszystko zależy od optymalizacji kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym dyskutowac, przeciez PB wyraznie okreslilo ze "...gra nie zadziala na komputerach ze zintergowanym ukladem graficznym..."
to chyba wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 09:11, rick90 napisał:

ściągnij demo to zobaczysz. Wątpię czy ktoś w ogóle jest ci ktoś w stanie jednoznacznie odpowiedzieć.

Nie mogę ściagnąć bo mam wolnego neta - 56 kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 09:11, rick90 napisał:

ściągnij demo to zobaczysz. Wątpię czy ktoś w ogóle jest ci ktoś w stanie jednoznacznie odpowiedzieć.


Jak ściągnie demo, to i tak nie zobaczy, jak mu będzie chodzić pełna wersja. Demko ma o wiele mniejsze wymagania, niż pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 09:15, DDK napisał:

Jak ściągnie demo, to i tak nie zobaczy, jak mu będzie chodzić pełna wersja. Demko ma o wiele
mniejsze wymagania, niż pełna wersja.


Czasem jest wręcz odwrotnie, np. demo CoH nie było zoptymalizowane i chodziło gorzej niż pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 09:17, rick90 napisał:


Czasem jest wręcz odwrotnie, np. demo CoH nie było zoptymalizowane i chodziło gorzej niż pełna
wersja.


Dobrze powiedziane- czasem. Uwierz mi, w Gothicu jest dokładnie tak, jak powiedziałem- demo działa lepiej niż pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, ja bym na twoim miejscu nie kupował chyba że miałbym absolutną pewność, że gothic pójdzie. Zainwestuj najpierw w sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam pytanie dotyczące jednego z questów w Silden. Chodzi o zlecone przez jednego z orków dostarczenie paczek drewna do młyna. Zebrałem 9 paczek ale nie mogę znaleźć potrzebnej 10 tej paczki.
Paczkie te (które trzeba dostarzczyć) są dośc charakterystyczne. Wydaje mi się, że ta brakująca leży koło wejścia do chatki orka(chyba jest to jakis alchemik albo mag, w długim białym płaszczu). Dokładnie wydaje mi się, że leży między wejściem do tej chatki a osełką. Nie mogę jednak jej podnieść. Może ktos wie czy to właśnie ta paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:39, Szmondrowski napisał:

Ja mam troche lepszy procek i gforce 5700 256mb i na minimum mi chodzi. To wina procka i karty
na stuwe. :D


Ostatnio zmieniłęm kartę z GF 5700 na GF 6800, przeskok kolosalny. Pojawiły się roślinki widać wspaniale tekstury.
Gra zaczeła chodzić bardzo płynnie ( zegar 2 GHz + 1 GB Ramu).
Ale moje szczęście trwało krótko, im bardziej oddalałem się od Reddock tym gra zaczęła szwankować w Monterze zaczeła przycinać, ale jeszcze dało się przezyć. Natomiast w Gothcie kompletna klapa !!!!!!!!!!!!
Nie można nic zrobić wszystko zaczeło makabrycznie skakać. Zwiesiło mi kompa tak, że musiałem go zrestartować na twardo i uruchomił się dopiero po 2 godzinach !!!!!

Wpakowałem najnowsze sterowniki znmieniłem ustawienia grafiki na minimalne i dalej nic, cos jest nie tak z tą grą tylko nie wiem co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziesiątą paczkę drewna możesz zabrać z chaty nadzorcy niewolników. Aby ją zdobyć, poczekaj aż Ork wyjdzie na zewnątrz (jawne zabranie drewna uchodzi za kradzież więc będziesz się musiał skradać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Dzięki za szybką odpowiedź.Rzadko sięgam do solucji i po pomoc ale ze względu na zabugowanie Gothica miałem watpliwości co do tej paczki. I na dodatek zaczęło mi tak przycinać w Silden, że z sił opadłem. Chyba jednak odkładam grę na półkę i czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się