Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 14:59, Nihilus11 napisał:

Mam problem gdzie moge się nauczyć boskich mocy muwie tu o czarach takich jak np "słowo dominacji"


******SPOILER******
Najpierw musisz zadecydować któreą stronę popierasz w wojnie bogów, potem uzyskasz dostęp do 3 najpotężniejszych czarów z domeny boga którego wybrałeś (będziesz się ich mógł uczyć w kapliczkach danego boga lub - jeśli wybierzesz Adanosa - u magów wody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:04, Karharot napisał:

> takie pytanie w jaki mmomęcie gry będe mógł mieć miecz runiczny

Jak znajdziesz schemat i go wykujesz. Schematy są generowane losowo u kowali i czasem w skrzyniach,
jest bardzo duża szansa że wcale na niego nie trafisz.

> albo królewski i

Posiada go Rhobar, ale u niego ma on zawsze cechę "zużyty" to jakieś -50% do obrażeń, więc
miecz jest prawie bezużyteczny. Normalnego miecza królewskiego chyba nie można znaleźć.

> czemu w grze pisze że miecz nordmarczyka wali 100 a El Bastardo 85 bodajże a u Ciebie
wynika że El Bastardo
> jest lepszy a w grze na odwrót więc jak to jest ??

Prawdopodobnie wykułeś Miecz Nordmarczyka samodzielnie a to automatycznie dodaje +10 do obrażeń.
Każdy inny samodzielnie wykuty miecz (El Bastardo również) tak samo otrzyma ten bonus. Spójrz
na spód posta z listą broni po szczegóły dotyczące ulepszeń broni.



ooki czyli jak wylosuje przpis :) a znacie dobry miecz jednoręczny który mozna wywalczyć lub znaleć na pewno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wykonuje wlasnie zadanie "lojalnosc najemnikow" w Monterze. Odmowilem bradleyowi pomocy (wiem, idiota ze mnie) i jest to chyba moja ostatnia szansa na dostanie sie do montery. Przepytalem wszystkich najemnikow ale Marik nie konczy zadania...Gadalem z Goosem, Fedorem, Danem, Sanfordem, Bradleyem i Elberem - to wszyscy. O co chodzi...?

PS: O Sanfordzie powiedzialem tylko, ze nie lubi Marika - wspolpracuje z rebeliantami wiec go nie wsypalem.
Prosze, pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:08, Valentino S.A. napisał:

ooki czyli jak wylosuje przpis :) a znacie dobry miecz jednoręczny który mozna wywalczyć lub
znaleć na pewno ??


Najpotężniejszy miecz który dostajesz na 100% to miecz nordmarczyka - schemat na niego dostajesz w queście dla Ingvara w Klanie Młota gdy chcesz nauczyć się wykuwania broni z czystej rudy, sam miecz może być nagrodą (ty wybierasz - broń, złoto czy ruda) od przywódcy Klanu Ognia gdy wykonasz dla niego wszystkie questy. Być może w grze jest quest lub postać od której można w nagrodę uzyskać lepszą broń jednoręczną ale ja po prostu na to nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej , nie wiecie czy w nastepnym patchu zrobia cos z tym AI oraz zmienia punktowanie doswiadczenia tak aby poprawic poziom trudnosci. Za darmo dostaje punkty doswiadczenia, np w Monterze wystarczy pogadac z przywodca po tym jak zwiedzisz miasto, i on mi daje kase i punkty doswiadczenia. Jak dla mnie zupelnie bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:21, Karharot napisał:

> ooki czyli jak wylosuje przpis :) a znacie dobry miecz jednoręczny który mozna wywalczyć
lub
> znaleć na pewno ??

Najpotężniejszy miecz który dostajesz na 100% to miecz nordmarczyka - schemat na niego dostajesz
w queście dla Ingvara w Klanie Młota gdy chcesz nauczyć się wykuwania broni z czystej rudy,
sam miecz może być nagrodą (ty wybierasz - broń, złoto czy ruda) od przywódcy Klanu Ognia gdy
wykonasz dla niego wszystkie questy. Być może w grze jest quest lub postać od której można
w nagrodę uzyskać lepszą broń jednoręczną ale ja po prostu na to nie trafiłem.


czyli co ja mam zrobić ?? u kowali w monterze i w normandzie najasilniejsze ostrze to EL Bastardz przpisem jest tak samo czyli to końca gry pozostaje mi miecz nordamrczyka czy może w Varancie coś jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tego zadania nie da się ukończyc bez wydania Sanforda. Tez trzymam z buntownikami i nie udało mi się go skończyc (zabiłem Marika podczas rewolucji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:27, Valentino S.A. napisał:

czyli co ja mam zrobić ?? u kowali w monterze i w normandzie najasilniejsze ostrze to EL Bastardz
przpisem jest tak samo czyli to końca gry pozostaje mi miecz nordamrczyka czy może w Varancie
coś jest ??


Masz małą szansę na wylosowanie każdego przepisu (np. na miecz runiczny). Szansę na to że wylosujesz jakiś jeden konkretny wymarzony są bardzo małe, ale być może trafi ci się inny podobnej jakości. Dla mnie najlepszym mieczem do końca gry był miecz mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:33, tjago napisał:

Gdzie można się nauczyć ''mistrz dwóch ostrzy'' i od kogo? Trzeba zrobic jakis quest ?


Jak odkrył eL Fron Mistrzostwa w dwóch ostrzach uczy Ugrasal z Ishtar.
Aby się dostać do Ishtar musisz mieć 75 reputacji u Asasynów co oznacza że musisz dla nich najpierw wykonać praktycznie wszystkie questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś wie, jak naostrzyć miecz bez sztuki kowalskiej? Moje punkty dodaje do złodziejstwa i siły, nie chcę sobie namieszać, więc czy jest jakiś sposób? Można poprosić jakiegoś kowala? Mam bardzo fajny miecz półtoraręczny, tylko zużyty, bardzo bym chciał, by wrócił do formy, proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:07, Nok napisał:

Niestety nie ma innego sposobu... Chyba, że chcesz kupić sobie nowy (dużo, dużo, dużo lepszy)
miecz.

Na to mnie raczej nie stać, ten zużyty można sprzedać za 5000, co by było jakby był niezniszczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie w Geldern, po uzyskaniu odpowiedniej reputacji, idę porozmawiać z Grokiem, a ten od razu na wstępie wypala mi coś takiego "Złe wieści, nie będę już więcej ryzykował, wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite" i wtedy rzuca się na mnie całe miasto (wszyscy robią się czerwoni), Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czym jest to spowodowane? (Mam 52% reputacji u Buntowników, i wyzwoliłem do tej pory Cape Dun, Monterę i Silden, może to to?) Zaglądałem do poradnika dołączonego do gry ale tam nic nie pisze na ten temat?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest związane z reputacją u buntowników. Przyzwyczaj się do tego, a najlepiej nie zaglądaj do miast okupowanych przez orków, jak to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczony można sprzedać za tyle samo ale zabiera dwa razy więcej obrarzeń. Ja mogę wykuwać miecze półtoraręczne i zbiłem dzięki temu spory majątek, kowalstwo jest przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. W monterze ukradłem tą listę niewolików od Badley''a, ale jak chciałem ją zwrócić to mi wyjeżdża z textem "idź stąd złodzieju" itd. Czekałem parę dni (5) i nic. Co muszę zrobić, żeby przestali mówić że jestem złodziejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się