Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Naucz się (kapliczka Beliara), albo kup czar "amnezia" albo "amnestia" (nie wiem które jest poprawne po ostatniej maturze w naszym kraju) i rzuć na niego ten czar, to o wszystkim zapomni, a ty będziesz mógł spokojnie grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:14, Dognier napisał:

wyzwoliłem do tej pory Cape Dun, Monterę i Silden, może to to?) Zaglądałem
do poradnika dołączonego do gry ale tam nic nie pisze na ten temat?

Jak to co? Połaczyli kropki... do kilku miast przybyła nowa, pomocna Morra, wkupiła się w łaski władcy, chwalono ją... a potem wszystcy Orkowie zginęli, albo musieli uciekać... ta gra to nie H&S (choć miejscami się za bardzo do niego zbliża :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem natury technicznej. Otóż czasami w Gothicu 3 w lewym górnym rogu miga mi biały kwadracik na 3/4 ekranu. Wie ktoś jak to rozwiązać? Może ktoś inny miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie pomyślałem o tym:D Mam już 28 lvl i właśnie miałem zamiar wybierać się do Nordmaru (do tej pory po Varrancie podróżowałem), ale wcześniej chciałem dokończyć questy z Myrtany. Skoro już o Monetrze mowa, wie ktoś gdzie jest ta jaskinia z agresywnymi wilkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skieruj się z Montery w kierunku obozu bandytów. Po pewnej chwili będziesz przechodził obok jaskini (będzie po prawej stronie). Znajdziesz w niej miecz tego paladyna (oddaj mu go).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:38, Shadowtear napisał:

Mam pewien problem natury technicznej. Otóż czasami w Gothicu 3 w lewym górnym rogu miga mi
biały kwadracik na 3/4 ekranu. Wie ktoś jak to rozwiązać? Może ktoś inny miał ten problem?


Ja miałem, ale to chyba z małej ilości ramu wynika. Trochę toto przeszkadza, ale da się z tym grać. Jeśli nie możesz tego znieść to zadzwoń do pomocy technicznej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: Larson - ostatni z szajki kowali zamieszanej w spisek mający na celu ustanowienie monopolu na wytapianie magicznej rudy na całym kontynencie. Ostatni raz widziany w Klanie Młota w Nordmarze. Jeśli posiadasz jakieś informacje, gdzie on może przebywać, a które nie ograniczają się do wskazania punktu na mapie (jaskinia, dolina, kotlina, drogowskazy), daj mi znać.

Kto lub co i gdzie może nauczyć mnie ulepszania pancerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem: gdy przychodze do Sakntuarium w Klasztorze by zobaczyć się z Miltenem jego tam po prostu nie ma :( Czy ktoś wie czy może ukrył się gdzie indziej czy to jest błąd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:33, Misiekolxp001 napisał:

Dobre niema... rozejrzyj się na środku i zobaczysz go obok biblioteczki i czyta tam coś....
a jeśli niema to musi być niezły bug u Ciebie :/


Byłem wszędzie nawet za krzaczkiem nie ma go tam po prostu tylko dziwne że jak zaczynałem gre to był a Ardei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U paru osób wystąpił taki błąd. Musisz użyć kodu. W konsoli wpisz: goto Milten (wielkość liter ma znaczenie) i jeśli cię do niego nie przeniesie to znaczy że mógł po drodze gdzieś zginąć. Wtedy wpisz spawn Milten i powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:33, Misiekolxp001 napisał:

Dobre niema... rozejrzyj się na środku i zobaczysz go obok biblioteczki i czyta tam coś....
a jeśli niema to musi być niezły bug u Ciebie :/


Byłem wszędzie nawet za krzaczkiem nie ma go tam po prostu tylko dziwne że jak zaczynałem gre to był a Ardei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:36, radess napisał:

Byłem wszędzie nawet za krzaczkiem nie ma go tam po prostu tylko dziwne że jak zaczynałem gre
to był a Ardei...


Spróbuj pójść do Varrantu i porobić questy tam, a następnie wrócić do Klasztoru, może już będzie. A jak nie będzie, to wpisz kod na spawn''a Milten''a, gdzieś znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:37, rick90 napisał:

U paru osób wystąpił taki błąd. Musisz użyć kodu. W konsoli wpisz: goto Milten (wielkość liter
ma znaczenie) i jeśli cię do niego nie przeniesie to znaczy że mógł po drodze gdzieś zginąć.
Wtedy wpisz spawn Milten i powinien się pojawić.



a jak wogóle właczyć konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 17:39, radess napisał:

a jak wogóle właczyć konsole ?

W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
potem otwierasz konsolę tyldą (pod Esc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się