Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

jaskinia z tymi wilkami jest jeżeli się pójdzie dłuższą drogą do Montery ( niedaleko montery) jest taka jaskinia ale idź po ścieżce nigdzie nie skręcaj ,a zobaczysz jaskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:19, Gracz 23 napisał:

1.żeby dobić musisz przytrzymać prawy przycisk myszy i razem z prawy klawisze nacisnąć lewy.
2.Dobra jest tarcza paladyna ale nie sprzedają jej.
ok dzięki, a jaką tarczę można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem misji z tymi 7 pierścieniami alchemicznymi z geldern. Mam 6 i nie moge znaleźć ostatniego. Jeżeli możecie to napiszcie mi gdzie się każdy z nich znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:01, MiD 33 napisał:

Mam problem z wykonaniem misji z tymi 7 pierścieniami alchemicznymi z geldern. Mam 6 i nie
moge znaleźć ostatniego. Jeżeli możecie to napiszcie mi gdzie się każdy z nich znajduje

mhmm.. kurcze nie pamiętam do końca ale moge ci zaproponować abyś zapytał sie o to na tym forum - http://www.forum.gothic.phx.pl/ jestem prawie przekonany że ci na to pytanie odpowiedzą.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , z mojej strony bardzo czekalem na Gothica 3 . Za pierwszym razem doszedlem do polowy gry poniewaz bardzo mi sie cielo :/ Teraz kiedy moge sobie na wysokich pograc stwierdzam , ze Gothic 3 zawiodl moje oczekiwania.Juz teraz wiem , ze nie bedzie to gra ktora przejde 15 razy jak np. Gothica 2. Nie uwazam tej gry za slaba lecz inteligentne orki , system walki oraz masa bledow psuja ogolny efekt.Jestem rozczarowany.
Tak na marginesie obilo mi sie kiedys o uszy , ze trwaja prace na dodatkiem prawda czy falsz xd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

system walki

Dnia 23.07.2007 o 20:03, Lipapol napisał:

oraz masa bledow psuja ogolny efekt.Jestem rozczarowany.


No to witam w licznej , niezadowolonej gromadce.Mam podobne zdanie o grze.O ile bugi można poprawić , oczywiście gdyby komukolwiek chciało sie wydać porządny patch do Gothic 3 , o tyle system walki przez wszystkie godziny gry przeszkadzał mi i nie pozwalał na przyjemną grę.Doszło do tego , że po osiągnięciu 50 poziomu wojownikiem , zaczałem grać od nowa magiem , ponieważ miałem dość myszkoklikania.
Dobrnęłem jakoś do końca głównego wątku , ale sporego kawałka mapy nawet nie odwiedzałem i zastanawiam się , czy kiedykolwiek zagram w G 3.O takiej ilości przejść , jaką zaliczyłem przy G1 i G2 , nawet nie myślę.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dwa nurtujące mnie pytania . Po pierwsze czy to "normalne" żeby każdy ork którego spotkam na tym etapie gry mnie atakował. A dokładnie wyzwoliłem Cape Dun , Montere , wybiłem wszystkich orków z Vengardu i odbiłem Trelis i teraz każdy napotkany ork mnie atakuje oraz Najemnik orków . Po drugie czy po spatchowaniu gry jest szansa aby kilka misji sie nie zgadzało z poradnikiem dołączonym do gry? Mianowicie gdy teleportowałem sie do Vengardu trafiłem do świątyni i musiałem przedzierać sie przez całe zastępy orków , a w poradniku dokładnie jest napisane że teleport z Gothy przeniesie Cię prosto do sali tronowej króla Rhobara II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwoliłeś o jedno miasto za dużo i teraz wszystkie orki będą Cię atakować, to nie jest błąd - tak powinno być jednak znacznie lepiej byś zrobił gdybyś poczekał z odbijaniem miast bo teraz sporo questów Ci przepadnie. Co do kamienia teleportującego do Vengardu to w poradniku jest błąd (nie jedyny zresztą) kamień który zdobyłeś w Gothcie przenosi Cię do świątyni, ten który teleportuje Cię do sali tronowej znajduje się w pokoju maga nad tą salą tronową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was.
Mam problem z uruchomieniem gry gothic 3. Mój komputer spełnia minimalne wymagania a i instalacja przebiega pomyslnie i szybko. Podczas uruchamiania gry wyskakuje znane skonikad okienko o bledzie w aplikacji gothic3.exe
"Wystąpił problem z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." razem z raportem i zapytaniem o wyslanie bledu.
Jesli ktos zna sie na rzeczy to prosze o szybko opdowiedz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i mamy nowego patcha do gothic 3 (wiadomość za gry-online), czy ktoś już spróbował? działa dla polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem Where is guru? wyskakuję wtedy kiedy masz za słaby sprzęt lub za mało pamięci.

Podaj konfigurację swojego komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się