Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 17:03, Meykan napisał:

Ale i tak G3 tnie na każdym kompie.


A porządnego patcha jak nie było , tak nie ma.Za to będą wydawać jakiegoś idiotycznego Gothica na komórki.Coś mi się wydaje , że JooWood ostatecznie olało prace nad poprawieniem G3.Tradycji stało sie zadość.Gothic 1 i 2 również nie doczekały się naprawienia błędów.Jednak przynajmniej miały ich mniej , a na dodatek były dużo bardziej ciekawe i grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:46, G.S.PattoN napisał:

Cześć. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie znajdę strażników Kaffu??


Tutaj zaznaczam ci ich na mapie.

20070724190129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się patch 1.4, zrobiony m. innymi przez fanów, można go pobrać tu:

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=145851

Wedle informacji na stronie, patch powinien chodzić z polską wersją. (nie wiem na 100% bo nie sprawdzałem i nie sprawdzę z braku czasu)

Co do pretensji do JoWooD, że sami nie wydają jakiegoś patcha - nie wydają go, bo zerwali współpracę z Piranha Bytes, a nowy zespół, aby poznać kod gry musiałby siedzieć nad nią ze 2 lata, na co nikt się nie zdecyduje...hehe (nowy zespół na łataniu nie swojej gry wiele nie zarobi, więc wolą zrobić coś nowego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:57, dambialko napisał:

nie pamiętam ale leży chyba gdzieś pod drzewem jak wchodzisz do Nemory to chyba po prawo ale
nie jestem pewien mogę się mylić

Sprawdze, ale dzięki za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:57, dambialko napisał:

nie pamiętam ale leży chyba gdzieś pod drzewem jak wchodzisz do Nemory to chyba po prawo ale
nie jestem pewien mogę się mylić

No nie był tam gdzie pisałeś, ale znalazłem go w skrzyni nieopodal dolnej bramy. Skrzynia znajduje się w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:56, struksik napisał:

Ktoś wie gdzie jest kamień teleportacyjny w Nemorze? Jakoś znaleźć nie mogę...

Nemora jest w "dole" a więc jak będziesz wychodził z Nemory pod górkę to po prawej stronie na samej górze stoi kamień na nim leży runa teleportacyjna =) powodzenia. P.S Mój tato wie lepciej odemnie a więc jakby co :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać, gdzie dokładnie leży kamień teleportacyjny w Mora Sul?

Czy ktoś próbował odbić Mora Sul? Dlaczego jeden z gladiatorów, który jest koczownikiem i dziękuje nam za wyzwolenie, ucieka razem z Assasynami?
I dlaczego Angar ucieka razem z nimi? Przecież to nasz stary przyjaciel.

Chyba będę musiał załadować inny zapis i zostawić Mora Sul. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 00:38, mefiperes napisał:

Chciałbym się zapytać, gdzie dokładnie leży kamień teleportacyjny w Mora Sul?

Czy ktoś próbował odbić Mora Sul? Dlaczego jeden z gladiatorów, który jest koczownikiem i dziękuje
nam za wyzwolenie, ucieka razem z Assasynami?
I dlaczego Angar ucieka razem z nimi? Przecież to nasz stary przyjaciel.

Chyba będę musiał załadować inny zapis i zostawić Mora Sul. :-)

Dawno nie grałem w gothica wiec nie jestem pewien ale wydaje mi sie że kamień ma jeden z Kubców ale powtarzam że nie jestem tego pewien. Co do Angara to tak ucieka i chyba nawet atakuje jak cała reszta prócz niewolników w Mora Sul. Osobiście to jednak na twoim miejscu bym nie podbijał miast w Varancie ale jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że dwa posty pod sobą. Znalazłem w necie dla ciebie informacje która pewnie ci sie przydadzą w znalezieniu kamienia teleportacyjnego - "Mora Sul leży na stole niedaleko faceta który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza" wystarczyło wpisać to w google i już kilka pozycji z tym wyskoczyło.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się