Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 00:47, Vuko Drakkainen napisał:

sorry że dwa posty pod sobą. Znalazłem w necie dla ciebie informacje która pewnie ci
sie przydadzą w znalezieniu kamienia teleportacyjnego - "Mora Sul leży na stole niedaleko faceta
który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza" wystarczyło wpisać to w google i już
kilka pozycji z tym wyskoczyło.
Pozdr.


Wielkie dzięki! Czyli kamień teleportacyjny powinien leżeć na stole przy Bandaro. :-) Tylko że nic tam nie znalazłem, ale drugi raz nie zaszkodzi przeszukać pomieszczeń. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 19:42, verbum napisał:

Pojawił się patch 1.4, zrobiony m. innymi przez fanów, można go pobrać tu:

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=145851

Wedle informacji na stronie, patch powinien chodzić z polską wersją. (nie wiem na 100% bo nie
sprawdzałem i nie sprawdzę z braku czasu)

Co do pretensji do JoWooD, że sami nie wydają jakiegoś patcha - nie wydają go, bo zerwali współpracę
z Piranha Bytes, a nowy zespół, aby poznać kod gry musiałby siedzieć nad nią ze 2 lata, na
co nikt się nie zdecyduje...hehe (nowy zespół na łataniu nie swojej gry wiele nie zarobi, więc
wolą zrobić coś nowego...)


mozna go zainstalowac bezposrednio do wersji 1.12 czy musze po drodze cos instalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 zakończony... Zakończenie bardzo mi się podobało, a takiej muzyki podczas gry to jeszcze nie słyszałem. ;-)
Zostałem wybrańcem Innosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:09, dambialko napisał:

Bo Innosa jest chyba najławiejsze ;P

Wszystkie są łatwe. Zakończenie zależy od tego, co zrobisz z artefaktami Adanosa. Ja osobiście zniszczyłem je i przeszedłem grę po stronie Xardasa i Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem ponownie przygodę z gothic 3, wgrałem wszystkie dostępne patche (włącznie z 1.4). I na początku konsternacja. Już na wstępie przy wyzwoleniu Ardei Gorn zastygł w pozie do ataku i stał tak skamieniały. Nie można było zacząć questa gdzie gorn prowadzi nas do reddock. A miało być tak dobrze i miano wyeliminować setki błędów. Coś poknocili. Musiałem zaczynać 4 razy - dopiero za 4 razem Gorn nie zamienił się w posąg.
Jestem ciekawy co jeszcze mnie zaskoczy jeśli chodzi o questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w gothic 3 jakiś czas . gra świetne wymiata ale trzeba dobrą karte grafiki.
jak zdobyć reputacje u orków . prosze pomuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:41, askim napisał:

Gram w gothic 3 jakiś czas . gra świetne wymiata ale trzeba dobrą karte grafiki.
jak zdobyć reputacje u orków . prosze pomuście


rób dla nich zadania i tyle. no i poczytaj troche ten topik
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:12, Luke Shadow napisał:

Ja osobiście
zniszczyłem je i przeszedłem grę po stronie Xardasa i Adanosa.

Zakończenie Xardasa nie jest równoznaczne z Adanosem, bo Adanos też jest bogiem a my niszczymy wszystko co boskie na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 12:46, misioo napisał:

Zakończenie Xardasa nie jest równoznaczne z Adanosem, bo Adanos też jest bogiem a my niszczymy
wszystko co boskie na ziemi.

Adanos jest bogiem równowagi. Jeśli zniszczymy zarówno wszystkie złe i dobre boskie przedmioty i boskich przedstawicieli to nastanie równowaga, jakiej jeszcze nigdy nie było. Przynajmniej na 10 tysięcy lat. A więc tak - zakończenie po stronie Xardasa jest równoznaczne z zakończeniem po stronie Adanosa (tzw. trzecia ścieżka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:49, Luke Shadow napisał:


> Zakończenie Xardasa nie jest równoznaczne z Adanosem, bo Adanos też jest bogiem a my niszczymy

> wszystko co boskie na ziemi.
Adanos jest bogiem równowagi. Jeśli zniszczymy zarówno wszystkie złe i dobre boskie przedmioty
i boskich przedstawicieli to nastanie równowaga, jakiej jeszcze nigdy nie było. Przynajmniej
na 10 tysięcy lat. A więc tak - zakończenie po stronie Xardasa jest równoznaczne z zakończeniem
po stronie Adanosa (tzw. trzecia ścieżka).

ja bym przeszedl ta gre gdyby mi tak nie laggowala chyba zostane przy dwojce
a za rok sie zobaczy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wysunąć taki zapytanie, a mianowicie:
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czemu mi płyty nie czyta(to jest pytanie retoryczne), ale co powienienem z tym zrobić jak temu zapobiec, a jeśli niemacie pomysłów to gdzie to zgłosić(DOKłADNIE PROSZE)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie gram w Gothica 3, przeszedłem go niedawno i zamierzam do niego powrócić w późniejszym czasie. Nie jest on wcale taki zły, tylko zabugowany. Może mam szczęscie ale grajac w G3 nie miałem większych problemów. Może to przyczyna tego, że mam całkiem "dobrego" kompa. Grało mi się przujemnie ebz żadnych "większych" niedochybień. Oczywiście czasem zdarzaja się "sporadyczne" cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie było już wałkowane ale przy takiej ilości stron (985 xD ) znalezienie odpowiedzi graniczy z cudem :)
Szukałem już po googlach, na forach i nie wiem nadal co robić. Gra chodzi płynnie na średnich detalach, nie zacina się nawet przy zadymie w Ardei. Kiedyś grałem na tym samym kompie i przeszedłem tą gre 3 razy, po stronie innosa, beliara i xardasa. Teraz grając po pięciu minutach komputer się restartuje. Zainstalowałem od nowa system i komputer się wprawdzie nie restartuje, ale za to gra po prostu się wiesza więc i tak trzeba restartować :) Zawsze po 5 minutach. Dodam jeszcze że przed reinstalką systemu miałem znany Nam wszystkim "where is the guru?". Zaznaczam ponownie że komputer spełnia wymagania gry bo już kiedyś grałem i było wporządku. Korzystam z Windowsa XP Professional z SP2. (Wydaje mi się że to coś z pamięcią wirtualną, ale zobacze co Wy mi napiszecie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie wiem jak to sie stalo bo ja mialem podobnie do ciebie ze gralem 3 razy za 1 razem i troszq pozniej tez ale nic takiego sie nie dzialo :(
nie wiem czy to pomoze ale zwiekszy wydajnosc procka i mozliwe ze poprawi ten blad wejdz w start>akcesoria>narzedzia systemowe>czyszczenie dyskow i tam sa tymczasowe dane ktore sa zapisywane na procku zeby sie szybciej otwieraly ale to powoduje ze komp moze sie wolniej zachowywac (TIPSOMANIAK CDA&CLicku 2007) no i tam kasujesz te tymczasowe dane
nie wiem czy czegos nie pokickalem ale sa dobre rady wlasnie w tym tipsomaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:40, przemytnik napisał:

Wiem że to pytanie było już wałkowane ale przy takiej ilości stron (985 xD ) znalezienie odpowiedzi
graniczy z cudem :)
Szukałem już po googlach, na forach i nie wiem nadal co robić. Gra chodzi płynnie na średnich
detalach, nie zacina się nawet przy zadymie w Ardei. Kiedyś grałem na tym samym kompie i przeszedłem
tą gre 3 razy, po stronie innosa, beliara i xardasa. Teraz grając po pięciu minutach komputer
się restartuje. Zainstalowałem od nowa system i komputer się wprawdzie nie restartuje, ale
za to gra po prostu się wiesza więc i tak trzeba restartować :) Zawsze po 5 minutach. Dodam
jeszcze że przed reinstalką systemu miałem znany Nam wszystkim "where is the guru?". Zaznaczam
ponownie że komputer spełnia wymagania gry bo już kiedyś grałem i było wporządku. Korzystam
z Windowsa XP Professional z SP2. (Wydaje mi się że to coś z pamięcią wirtualną, ale zobacze
co Wy mi napiszecie :) )


Może to nie ma związku z grą, a np. przegrzewa ci się procek? Przy tych upałach jest to możliwe, tym bardziej jeśli nie czyściłeś już przez dłuższy czas wentylatorków. Ja bym na początek proponował wziąć porządny pędzelek i przelecieć po wiatrakach. Nawet jeśli nie pomoże to i tak dobrze zrobi twojemu kompowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się