Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 11:02, TigerXP napisał:

Chyba żartujesz. To że giera nie była robiona na dx10 nie znaczy że seria 8xxx nie daje sobie
dobrze z nim rady!

Da sobie z nimi radę, ale karty z rodziny 7xxx są wydajniejsze względem Gothica 3 niż 8xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:23, lysyy napisał:

musisz sie do tego przyzwyczaic. ja przeszedlem calego gothica na takim kompie:
512 ram
geforce 6200
sempron 3000+


Albo żaartujesz, albo jestes masochisto xD Ja próbowałem przejść kiedyś gothica też na 512 ramu i 6200, tylko procek miałem słabszy i skonczyło sie na próbowaniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie słowa:7600gs, wydajniejsze i gothic 3 nie powinny być użyte w jednym zdaniu. Nie wiem czy mozna mówić o jakiejkolwiek wydajności 7600gs wzgledem gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:08, TigerXP napisał:

Dla mnie słowa:7600gs, wydajniejsze i gothic 3 nie powinny być użyte w jednym zdaniu. Nie wiem
czy mozna mówić o jakiejkolwiek wydajności 7600gs wzgledem gothica 3.

Oczywiście, że można. Ja w G3 grałem na GeForce 6600 na minimalnych detalach i było dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:04, TigerXP napisał:

Albo żaartujesz, albo jestes masochisto xD Ja próbowałem przejść kiedyś gothica też na 512
ramu i 6200, tylko procek miałem słabszy i skonczyło sie na próbowaniu xD

stary, ja gralem na PIV 1.9 512 i 9550, to bylo raczej nieciekawe doświadczenie :) na med bylo wiecej fps niz na low... :)
swoją drogą mój kumpel odpalił na pIII 660 256 ramu i działało!! po 3 godzinach ładowania pograł te 30-50 s w których były dwie klatki, po czym komp sie spalił... zasilacze 180w nie do tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A ja gram w GIII na maksymalnych detalach z GF 7600 gs 512 mb , prockiem Intel Pentium D 805 podkręcony do 2.8 ghz i 2000 ram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i masz 20 fpsów :P też bym mogł tak grac na moim x2 3600 2gb i 7600gt ale ze nie lubie sćin co chwile i 20 fps wiec dziękówa -> uninstall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na farmach koło montery dostałem zadania
1- załatwić złodziei zboża
2 - pozbyć się agresywnych wilków
nie wykonałem ich od razu a teraz nie pamiętam w którą stronę miałem się udać
Może mi ktoś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:33, durin12 napisał:

na farmach koło montery dostałem zadania
1- załatwić złodziei zboża
2 - pozbyć się agresywnych wilków
nie wykonałem ich od razu a teraz nie pamiętam w którą stronę miałem się udać
Może mi ktoś pomóc??

Złodzieje zboża są na lewo (przy skałach)od drogi prowadzącej z Montery do Gothy. Natomiast wilki dokładnie nie pamiętam gdzie były, ale wydaję mi się że po wyjściu głównym wejściem z Montery trzeba pójść w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:33, durin12 napisał:

na farmach koło montery dostałem zadania
1- załatwić złodziei zboża
2 - pozbyć się agresywnych wilków
nie wykonałem ich od razu a teraz nie pamiętam w którą stronę miałem się udać
Może mi ktoś pomóc??


już to tutaj wyjasniane nieraz było włącznie z mapkami z lokalizacja - spróbuj wyszukiwarki wpisujac nazwy w/w questów. wilki są w jaskini w ostatnim wawozie jak idziesz do montery, a złodzieje zboża jak wyjdziesz drugą brama z miasta to w prawo drogą do farmy z wiatrakiem mijasz farmę i odbijasz w prawo do lasu a potem wzdłuż skał cału czas, bedą zebacze a tuz za nimi będzie wejscie pilnowane przez dwóch złodziei zboża, pozostali siedza za palisadą przy ognisku łącznie chyba 6 ich jest worki ze zbożem są obok nich. podpowiem że w obrebie ich obozowiska jest w krzakach wejście do ogromniastej jaskini gdzie aż roi się od wszelkiej maści monsterków. możesz sobie zobaczyć co tam jest i wrócić na wyzszym levelu ;)
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytania

Czy opłaca się zagrać w g3? Czy bugi są aż tak wielkie? (o silnik i fps nie pytam xD). Czy na serio jest cienki w porównaniu z g1 i g2?(opinia znajomego-maniaka gothiców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:45, Satruss napisał:

Proste pytania

Czy opłaca się zagrać w g3? Czy bugi są aż tak wielkie? (o silnik i fps nie pytam xD). Czy
na serio jest cienki w porównaniu z g1 i g2?(opinia znajomego-maniaka gothiców)


opłaca się jak najbardziej i wcale nie jest cienki. jest b. dobra grą odrobinę zabugowaną i ita nie szczęsna optymalizacja kuleje. mnie - również manikowi serii - te niedoskonałości nie przeszkodziły przejść jej trzy razy z rzędu.
jedyny mankament - to mniej tej mroczności niż w poprzednich przez co klimat troszkę znikł, ale gra i tak jest wypas
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:33, durin12 napisał:

na farmach koło montery dostałem zadania
1- załatwić złodziei zboża
2 - pozbyć się agresywnych wilków
nie wykonałem ich od razu a teraz nie pamiętam w którą stronę miałem się udać
Może mi ktoś pomóc??

1. Złodzieje są na południe od farmy ze zbożem. Trzymaj się skały po prawej stronie, a po niedługim czasie powinieneś trafić na ich obóz w jaskini.
2. Agresywne wilki spotkasz idąc z Montery do Domenika (na pewno go spotkałeś, chciał, byś zgłosił się do dowódzcy miasta w ciągu trzech dni) krótszą droga, czyli ta, gdzie na pewno spotkasz obozowisko bandytów. Nie musisz do niego wchodzić, bo agresywne wilki zamieszkują jaskinie przed nim. Kiedy już ubijesz wilki przeszukaj jaskinię, a znajdziesz miecz Wenzela. Możesz mu go odnieść i dostać sporo złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się kiedyś tak ten quest z wilkami niezle pomieszał - bandyci goniąc mnie, przez teksturę swej groty wlezli do jaskini wilków i wykończyli kilka z nich przez co ja nie mogłem wszystkich kundli wyrżnąc osobiscie - no i zadania nie zaliczyło - ot cały g3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:45, Satruss napisał:

Proste pytania

Czy opłaca się zagrać w g3? Czy bugi są aż tak wielkie? (o silnik i fps nie pytam xD). Czy
na serio jest cienki w porównaniu z g1 i g2?(opinia znajomego-maniaka gothiców)


Jak dla mnie Gothic 3 jest grą bardzo dobrą, ale czasem błędy wręcz uniemożliwiające rozrywkę (typu Where Is the Guru? czy czasem przy próbie zapisu) powodują, że to trochę bieprzyjemnie wpływa na zabawę. Ale ogólnie Gothic 3 jest bardzo rozbudowany, dużo miast, masa questów, trzy zakończenia, bądź co bądź ładna grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 nie wypadł wcale tak źle - poprostu te bugi sprawiają, że tak źle się o nim mówi. Powiem tak: Jeśli ktoś ma naprawde dobrego kompa wyposarzonego w 2GB pamieci ramu, procka klasy 3ghz oraz i karte, która ma conajmniej 512 MB to wtedy może sobie pograć całkiem ładnie bez większych "problemów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:57, Ald' varel napisał:

Gothic 3 nie wypadł wcale tak źle - poprostu te bugi sprawiają, że tak źle się o nim mówi.
Powiem tak: Jeśli ktoś ma naprawde dobrego kompa wyposarzonego w 2GB pamieci ramu, procka klasy
3ghz oraz i karte, która ma conajmniej 512 MB to wtedy może sobie pograć całkiem ładnie bez
większych "problemów".


ja grzmociłem na 1 gb ramu, karcie 256 i procku 3,06,. nie powiem ścinki były ale przywykłem z czasem, grałem na srednich, a jak trochę w plikach ini pozmieniałem zgodnie z netowymi wskazówkami to nieraz i na maxa szło jako tako. zwłaszcza na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:29, Mekus napisał:


Gierka się mi nie ścina tnei się tylko przez 2 minuty a potem chodzi jak zegarek , nie ma cięć itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:57, castlerock napisał:

mnie się kiedyś tak ten quest z wilkami niezle pomieszał - bandyci goniąc mnie, przez teksturę
swej groty wlezli do jaskini wilków i wykończyli kilka z nich przez co ja nie mogłem wszystkich
kundli wyrżnąc osobiscie - no i zadania nie zaliczyło - ot cały g3 ;)


miałem dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się