Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 13:01, Lak5 napisał:

>
Gierka się mi nie ścina tnei się tylko przez 2 minuty a potem chodzi jak zegarek , nie ma cięć
itp .


Tak samo u mnie działa tyle, że mi na minutę przytnie a później mam przez jakiś czas spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się że ukończyłem już GIII wybrałem drogę orków i poszedłem do portalu czekam z wami na dalszą część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:04, TigerXP napisał:

> musisz sie do tego przyzwyczaic. ja przeszedlem calego gothica na takim kompie:
> 512 ram
> geforce 6200
> sempron 3000+

Albo żaartujesz, albo jestes masochisto xD Ja próbowałem przejść kiedyś gothica też na 512
ramu i 6200, tylko procek miałem słabszy i skonczyło sie na próbowaniu xD


no ale jakos przeszedlem gre...
prawdziwy fan gothica moze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam problem, bo jestem w ruinach w Mora Sur i nagle wszyscy orkowie tam chcą mnie atakować... a ja ich w ogóle nie zaatakowałem. Dodatkowo w Mora Sul jakiś koleś na "K" też chce mnie atakuje i nawet ich wszystkich imiona są podświetlone na czerwony, czyli, że od razu ich się zabija i oni od razu Ciebie zabijają... Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:54, Aarin Gend napisał:

Kurcze, mam problem, bo jestem w ruinach w Mora Sur i nagle wszyscy orkowie tam chcą mnie atakować...
a ja ich w ogóle nie zaatakowałem. Dodatkowo w Mora Sul jakiś koleś na "K" też chce mnie atakuje
i nawet ich wszystkich imiona są podświetlone na czerwony, czyli, że od razu ich się zabija
i oni od razu Ciebie zabijają... Czy to normalne?

Jeżeli pozabijałeś orki w za dużej liczbie miast w Myrtanie to potem orkowie Cie atakują wszędzie gdzie Cie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie oddziałuje jakoś na dalsze granie w grę? A w Centralnych Krainach nie odbiłem tylko jednego miasta :D Trzeba było słuchać poradnika i Geldern nie odbijać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:58, Aarin Gend napisał:

A to nie oddziałuje jakoś na dalsze granie w grę? A w Centralnych Krainach nie odbiłem tylko
jednego miasta :D Trzeba było słuchać poradnika i Geldern nie odbijać ;]

Może troche Ci utrudnic dalszą grę, ale nadal możesz ja przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie zadanko wykopac orkuw z kopalni w klani młota ale najpierw musze zdobyc ekipe sprzątająca kto to jest, mam 2 kolesi co byli z myslewymi z klanu wilka i jeszcze jednego z klanu ognia muwie mu zeby szedł na miejsce spotkania a on nadal stoi przed chata chyba bbuuuuuuuuugg mort niezyje czy jest jakis sposub by go ożywic i nadal miał robic co miał robić

Jeszcze jedno pytanie dałem Lee teleport jak ostrzył bron a teraz niechce sie teleportowac tylko sie gapi skopałem mu tylek i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:11, Piotrek15-16 napisał:


1. Nie musisz zbierać żadnej grupy ja zaatakowałem sam i najlepiej na miejscu zaatakuj orków czyli jak wchodzisz do klanu jest po prawej stronie kopalnia ić dalej i zaatakuj orków .

2. Tej misji nie wypełniałem bo sam zabiłem króla Rhobara ale na pewno tak jest że TY musisz się pierwsze teleportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co to jest? Jak gram w GIII to nieraz gra zatrzymuje mi się i robi się ciemny obraz na kilka sekund i za chwile wraca z powrotem do gry. Grę mam oryginalną. Mój PC to AMD Athlon 64 X2 3800+ 2,01Ghz Dwu rdzeniowy, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz, Grafa ATI ASUS X550 512MB na DDR. Nie wiem co się dzieje przez to nie mogę grać, a nawet nieraz całkiem mi się zatnie i muszę restartować kompa. HELP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:04, Fragles88 napisał:

Wiecie może co to jest? Jak gram w GIII to nieraz gra zatrzymuje mi się i robi się ciemny obraz
na kilka sekund i za chwile wraca z powrotem do gry. Grę mam oryginalną. Mój PC to AMD Athlon
64 X2 3800+ 2,01Ghz Dwu rdzeniowy, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz, Grafa ATI ASUS X550 512MB na DDR.
Nie wiem co się dzieje przez to nie mogę grać, a nawet nieraz całkiem mi się zatnie i muszę
restartować kompa. HELP!!!!!!

a masz najnowsze sterowniki. po za tym warto pogrzebac w ustawieniach grafiki "szczegółowośc" czy jakos tak. Gothic potrafi płatac figle nawet na mocniejszym sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:04, Fragles88 napisał:

Wiecie może co to jest? Jak gram w GIII to nieraz gra zatrzymuje mi się i robi się ciemny obraz
na kilka sekund i za chwile wraca z powrotem do gry. Grę mam oryginalną. Mój PC to AMD Athlon
64 X2 3800+ 2,01Ghz Dwu rdzeniowy, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz, Grafa ATI ASUS X550 512MB na DDR.
Nie wiem co się dzieje przez to nie mogę grać, a nawet nieraz całkiem mi się zatnie i muszę
restartować kompa. HELP!!!!!!

Ustaw w opscjach Postprocesing suwak na srodek , ta opcje znajdziesz w ustawieniach , szczegolowos "
Pozdro ! Powinno pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:42, Kermit5738 napisał:

> Wiecie może co to jest? Jak gram w GIII to nieraz gra zatrzymuje mi się i robi się ciemny
obraz
> na kilka sekund i za chwile wraca z powrotem do gry. Grę mam oryginalną. Mój PC to AMD
Athlon
> 64 X2 3800+ 2,01Ghz Dwu rdzeniowy, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz, Grafa ATI ASUS X550 512MB na
DDR.
> Nie wiem co się dzieje przez to nie mogę grać, a nawet nieraz całkiem mi się zatnie i
muszę
> restartować kompa. HELP!!!!!!
Ustaw w opscjach Postprocesing suwak na srodek , ta opcje znajdziesz w ustawieniach , szczegolowos
"
Pozdro ! Powinno pomoc :)



Na środku czyli jest to efekt Overglow no to tak mam ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do najnowszych sterowników do kart graficznych ASUSA??? Pytam się bo mam problemy z gothicem 3. Nieraz się zawiesza i muszę restartować kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 23:32, Fragles88 napisał:

Ma ktoś może link do najnowszych sterowników do kart graficznych ASUSA??? Pytam się bo mam
problemy z gothicem 3. Nieraz się zawiesza i muszę restartować kompa.

To raczej nie jest problem sterowników chociaż nie wiem bo z tą grą dzieja sie różne rzeczy, a poza tym nie ma sterowników do kart danej firmy. Są tylko stery nvidii lub ati w zależności czy masz geforce''a ( http://www.nvidia.com/page/home.html) czy radeona ( http://ati.amd.com/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się