Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Carbon – Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl

57 postów w tym temacie

Domek

W sklepie gram.pl można składać zamówienia przedpremierowe na Edycję Kolekcjonerską gry pożądanej przez wszystkich fanów wirtualnych wyścigów – Need for Speed: Carbon. Pre-order to doskonała okazja na zapewnienie sobie egzemplarza tego unikalnego wydania.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Carbon – Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slychac, Carbon wcale az takich duzych wymagan sprzetowych nie bedzie mial, a co najwazniejsze, program gry dostosowywal bedzie ustawienia grafiki do posiadanego sprzetu... Ja tam zacieram lapki na ten tytul... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ale nie nazwałbym tego pre-orderem bo w sklepach już jest. Poza tym w sklepie dla idiotów jest Carbon za 99zl + pad gratis (co z tego, że kijowy ale zawsze jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi śmiga NFS C na sprzęcie radeon 9250, 1gb ram i procek 1,5ghz. detale mam obecnie na low ale na high już sprawdzałem i tak samo śmiga:D tylko w bardziej kluczowych momentach jest zawiecha, oczywiście jest jedno ale.... jak jest wyścig z 6-12 przeciwnikami to mi odczytuje klawisze po 3-7sekundach:/ i to bardzo denerwuje;/ dlatego tą grę z dysku dzisiaj wywalam i ide w NWN 2 grać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkie ubogie jak na EK . A co do tych dodatkowych aut , tak samo było z Most Wantedem , też były dodatkowe auta , a poźniej legalnie można było sciągnąc sobie te dodatki. Poczekam aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ... To juz jest hit... Ja sobie nie pogram... Grafika jest tak cukierkowa ze jak odpalam to mi sie komp resetuje.. oczywiscie grac sie da ale na najniższych detalach ale tu detali niema ... jest tylko ciemnosc i zarysy samochodu....


Oh jaka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Se liczy to EA za swoje gierki...
I kompletnie nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie to kupują i to chyba kupują masowo, bo EA się dobrze ma.
A Carbon... po demie kolejny raz się utwierdziłem, że EA dobrych gier nie robi. Toż to dokładnie to samo co NFS: U, U2, i MW. Tylko kolorki inne... ale masy lecą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:33, el-coyote napisał:

Omg, wspaniale. Skład edycji kolekcjonerskiej: naklejki, tylko dla prawdziwych kolekcjonerów
;P. CDP coś się nie popisało :).


Nie bardzo rozumiem uwagę - wydawcą tej gry jest firma Electronic Arts i to ona ustala zawartość Edycji Kolekcjonerskiej swoich gier a nie gram.pl czy CD Projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:52, Garret2 napisał:

Nie to żebym się czepiał ale nie nazwałbym tego pre-orderem bo w sklepach już jest.

Wg wydawcy gry, premiera Edycji Kolekcjonerskiej w Polsce przewidziana jest na 17 listopada. A więc w wypadku tej edycji jest to pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować