Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Carbon – Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl

57 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 19:37, Destro napisał:

Nie bardzo rozumiem uwagę - wydawcą tej gry jest firma Electronic Arts i to ona ustala zawartość
Edycji Kolekcjonerskiej swoich gier a nie gram.pl czy CD Projekt :)

A no to przepraszam, ale ciągle mnie myli, że gry EA są teraz na gram.pl do kupienia ;). Ale komentarza nie zostawie, EK jest dziadowskie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego ja dopiero się dzisiaj dowiaduję, że EA ma zawiar w polsce wydać EK. Ludzie mówcie na przszłość trochę wcześniej aniżeli trz dni po premieże zwykłej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra taka sobie moj młodzy brat 13 latek przeszedł gierke w 3 dni wiec zanim kupicie przemyślcie czy warto osobiscie bym tego nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te dodatki. Jednakze...Po co komu film "jak robiono gre" skoro to praktycznie ciagle to samo? xP

A naklejki? E tam, juz lepiej dali by figurke jakiegos samochodziku xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.... Kolejny Need for Speed. I z roku na rok jest coraz gorzej :/ Carbon jest potwornie nudny i ma potworny model jazdy :/ Porzyczyłem od kolegi włączyłem, pograłem pół godziny, zobaczyłem, że postęp w karierze to 10 % i odinstalowałem. Szkoda czasu. Lepiej kupić FlatOuta 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skład EK Carbona nie wchodzi nic nowego. Mogliby (EA) przynajmniej dac jakiś model samochodu lub coś w tym stylu. Jak Edycja Kolekcjonerska to powinna się czyms odznaczac a nie jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to za bardzo, ale z tego co się orientuje to gra od EA?
Tak, typowe, wydawanie tasiemców z wodotryskami i mizerną grywalnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:06, Pepesc napisał:

rozumiem mozna w to zagrac ale nie kupowac :P

A co masz na myśli z tym, że można zagrac ale nie kupowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko. Fajnie że dajecie. Tylko czy ktoś do diaska może naprawić mechanizm dodawania? Wyświetla się ( jakże często ostatnio widywany tekst) "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."... Zróbcie to w miarę szybko, albowiem te errory i inne komunikaty w ostatnich dniach stały sie bardzo wkurzające i natarczywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, 10 naklejek muszę to mieć! *_*

Czy tylko ja mam takie dziwne wrażenie, że CDP już nie ma czego do tych EK wsadzać, no po co komu naklejki. Magnesy by się przynajmniej na lodówkę przykleiło, ale naklejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem....Tu płacę 130pln +20wpln
A w MM 90kilka złoty (z padem czy bez to i tak dla mnie jeden pies :) )
Nie nie jesteście konkurencyjni...jednak zostanę przy pomyśle że tym sobie NFS-kupie w MM.

A co do modeli autek :) do carbona to cóz...wystarczy lepiej w goglu poszukać i zamiast 10-u mam już naście....
żadna promocja...tylko szybka neostrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS jako sama gra dobra ale z biegiem czasu robi sie dla mnie trochę nudna. Może ta będzie inna ? Nie wiem jeszcze nei grałem ale i tak nie kupie tej gry a tym bardziej EK. Są dwa powody. Nie mam kasy bo kupiłem EK Gohica 3 :D:D:D a po drugie to tak jak już mówiłem wole sobie pożyczyc od kumpla, który ma bogatego ojca i zawsze ma oryginały NFS.Ja to musze sam zapracowac... Ale dzięki temu mam wieksza przyjemnosc :D

PS: I tak wole RPG :-) Pozdrawiam wszystkich gramowiczy szczególnie z Gdańska i piszcie na frodu_us3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:52, S.V.P.A.M napisał:

Czy ja wiem....Tu płacę 130pln +20wpln
A w MM 90kilka złoty (z padem czy bez to i tak dla mnie jeden pies :) )
Nie nie jesteście konkurencyjni...jednak zostanę przy pomyśle że tym sobie NFS-kupie w MM.


rotfl nawet nie wiesz o czym mowisz a madrkujesz jakbys byl specem od tej gry. to jest news o edycji kolekcjonerskiej a to co sprzedaje mm to zwykla edycja gry. dwa totalnie rozne produkty zupelnie jakbys dwa rozne telewizory porownywal wylacznie cena a nie zwracal uwage ze jeden ma 20 cali a drugi 40 + hdtv. rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować