Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocznicowa rywalizacja konkursowa – rozwiązanie

47 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 19:38, syriusz.b napisał:

taki maly offtop:
Nie, ze mam zle i biedny jestem czy cos ... ale gdy sie czegos chce a jest poza zasiegiem to
nagle sie dostaje cos wiecej :p jak sie wtedy czujesz ? ... ja sie czuje jak by to byl moj
najlepszy dzien ... z calego zycia


Nie chciałem Cię urazić moją wypowiedzią. =] A gdy ja sam zdobędę coś na czym mi zależało? No cóż, oczywiście bardzo się cieszę (jak dzisiaj), ale po jakimś czasie te chwile wcale nie wydają się takie szczęśliwe w porównaniu do innych, okazuje się, z pozoru bardziej zwyczajnych. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, ciesz... to i tak my dostaniemy laptopy w konkursie XKN ^^

Tjaa... marzenia ^^
Zawsze można tak powiedzieć z zazdrości :)

Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe gratulacje! zasłużyłes sobie swoja wielka pracą, naprawdę wielkie gratki! Oby tak dalej, ehhh...szczęściarz :P Pogra sobie na wysokich detalach w Carbona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, to dobrze, że już wiemU, nie mogłem się doczekać ;) !

Brawo, nagrody są świetne, drogocenne i dobrze wyplecione! Gratulacje, Syriuszu Bbb...rązowy, trzymać tak!

Zazdroszczę Ci, może mi kiedyś również przypadnie jakiś laptop czy inny procesor z obudową sprzętową tajwańskiej wytwórni Hai-End, ech... marzenia, marzenia.

PS Kurcze, ludzie, czy gdzieś u Was, w Waszych miastach są może Księgarnie marki Książnica Polska, w których sprzedają objętę MegaKonkursem100k gry z NXK? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! takiej nagrody [oraz refleksu i wiedzy potrzebnej do wzięcia udziału we wszystkich konkursach;P] zapewne zazdroszczą Ci teraz miliony ;)
oby Ci się ten sprzęt sprawował jak należy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz. Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac szczesliwcowi - syriusz.b. Milego uzytkowania nowiutkiej plyty glownej i procesora :D - intela oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:07, MonkOfWar napisał:

Ufff, to dobrze, że już wiemU, nie mogłem się doczekać ;) !


Nie podarujesz przy żadnej okazji, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:34, Domek napisał:

Nie podarujesz przy żadnej okazji, co? ;)


To w trosce o Was! Czytam uważnie, nie chcąc by dobrał się do Was któryś z polityków! Z czasem program jednego z nich może zacząć odnosić się do Wszystkich Internetowych Portali Odwiedzanych Przez Młodzież, w tym gram.pl! A wówczas... Żadnej Tolerancji dla wszelkich literówek, brakujących przecinków, podwójnych spacji itd.! No, ale to do momentu, w którym WIPOP oraz wszelkie fora internetowe zostaną zamknięte za zbytnie szerzenie wolności obywatelskiej, haseł demokracji i różne takie.

;>

PS O żesz! Po włączeniu gram.pl pojawia się jakiś... co to, do diabła jest... "Rządowy Cenzor Internetowy >>Romek<<"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 06:54, MonkOfWar napisał:

Żadnej Tolerancji...


Zmiana pierwszego członu w tym związku wyrazowym nie była zamierzona. Popełniłem błąd, choć może to i dobrze... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy! Jakbym miał więcej czasu to też bym wygrał... :P Prośba do CDP - wstrzymajcie się na razie z konkursami, póki nie napiszę matury, OK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:42, lurynowicz napisał:

Gratuluję zwycięzcy! Jakbym miał więcej czasu to też bym wygrał... :P Prośba do CDP - wstrzymajcie
się na razie z konkursami, póki nie napiszę matury, OK? ;)


Nie ok. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś nikt nie pisze czy jego nagroda doszła, więc może ja coś powiem: Do mnie jeszcze paczka nie doszła. Czy ktoś z nagrodzonych otrzymał już swoje nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować