• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

Cos nie tak z Windowsem XP Dziwny problem.

Pytanie

Chodzi mi o to ze od pewnego czasu windows sie zmienil tzn..gdy wlaczam "start" to u góry nie mam juz swojego obrazka tylko moja nazwe uzytkownika,gdy chce wylaczyc to jest to jakies burakowate tzn.nie mam kjuz tych ladnych ikoneczek "wylacz" "uruchom ponownie" i costam jeszcze tylko pojawia sie tabela gdzie mam do wyboru te zeczy,aha i gdzies zniknal mi plik sys32!!! nie ma go nigdzie.Mysle ze wlaczyl mi sie tryb zgodnosci z np.win 98 jak to wulaczyc????czy ktos mial lub ma podobne problemy????Pomocy!!!!!!!


ps.przez to ze nie mam tego pliku sys32 to noe moge wlaczys Bet on Solider bo brakuje pliku d3dx9 25.dll. mam go ale nie moge go skopiowac do sys32 bo go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Plik sys32 jest plikiem systemowym...
a z tego co piszesz wynika ze masz uszkodzona lub stara wersje DirectX i dlatego masz taki komunikat w grze o której wspomniałeś wszystkie komunikaty o błędach d3dx9 ... I tu nazwa biblioteki DLL odnoszą się do DirectX''a

Zainstaluj DirectX zainstaluj na nowo stery do wszystkiego (jedno i drugie najnowsze i bedzie po problemie)

To całe rozwiązanie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.11.2006 o 19:47, Akashi napisał:

Zainstaluj DirectX zainstaluj na nowo stery do wszystkiego (jedno i drugie najnowsze i bedzie
po problemie)

To całe rozwiązanie problemu

Sprawa sie tyczy tez tego calego menu windowsa???
Ale ja wogule nie mam sys32 gdzies mi zniknelo zainstalowalem directa i nic! gdzie sys32!!!
wybacz zlosc ale jestem po prostu *************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To oznacza, że uszkodziłeś sobie sytem windows... prawdopodobnie jeśli używasz jakiegoś antywira mógł ci on usunąć plik systemowy ewentualnie jeśli miałeś ostatnio jakąś awarie systemu? Lub czy używałeś jakis nakladke na system? Mogły ci one skasować pliki systemowe... (to tak z wlanego doświadczenia) sprobuj zrobić nakładkę na system w najgorszym wypadku zainstaluj na nowo cały system.

Komunikat z Belta (on dotyczy directX) co do braku pliku możesz jeszcze poszukać pomocy na stronce Microsoftu... może oni znają jakieś łagodniejsze wyjście niż reinstalka całego systemu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jest Ci on do szczescia potrzebny ;)/ Moze zmienily Ci sie w opcjach folderow opcje dotyczace pokazywania plikow ukrytych/systemowych. Jakbys naprawde nie mial tego pliku to Twoj Windows pewnie by sie nie uruchomil ;).
A co do problemu z oknem logowania to zajrzyj do Panel Sterowania/Konta Uzytkownikow. Nastepnie kliknij na opcje ''Wybierz sposo logowania lub wylogowywania uzytkownikow'' i znaznacz opcje ''Uzyj ekranu powitalnego''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja musze powiedziec, ze mi Windows tez dziwnie pracuje... ikonki zdziczały wygladaja jakos brzydko strasznie, a pasek startu na dole w ogole zniknał. Choc w opcjach jest wszystko ok... eh nie wiem jak przywrocic ikonki dyskow itp. itd by standardowo były takie jak na XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.11.2006 o 19:57, Akashi napisał:


Komunikat z Belta (on dotyczy directX) co do braku pliku możesz jeszcze poszukać pomocy na
stronce Microsoftu... może oni znają jakieś łagodniejsze wyjście niż reinstalka całego systemu.

Pozdrawiam

To przez "ZoneAlarm" cos z nim nie tak,jeżeli go usunę będzie lepiej czy gorzej???czy wraz z jego usunięciem usunę mi się plik sys32???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm,.. nie mam zielonego pojęcia kwestia indywidualna na każdym kompie.

Jeżeli on modyfikuje ci pliki to tak.... może uszkodzić ci tak system i pliki ze nic nie da sie od ratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2006 o 20:02, Akashi napisał:

Hmm,.. nie mam zielonego pojęcia kwestia indywidualna na każdym kompie.

Jeżeli on modyfikuje ci pliki to tak.... może uszkodzić ci tak system i pliki ze nic nie da
sie od ratować ;)

I po ZoneAlarm i po tym pliku :)...pozostaje tylko reinstalka :P
Polecicie mi jakies dobre(polskie) atywirusy i firewalle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Usuń całkowicie DirecXa są do tego specjalne programy niestety nie paqmiętam nazwy i zainstaluj go od nowa powinno pomóc kumple miał taki sam problem zrobił jak mu radziłem i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za podwójny post. Antywir to AOL - darmowy dobry ze skanerem poczty, a firewall hmm Sygate, ale jest już nie rozwijany. Wszystko znajdziesz na www.dobreprogramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem taki program który miał nie dawać nieupoważnionym osobom dostępu do kompa i teraz nie mogę włanczać prawie nic (czasami nawet plik sys32 blokuje) jestem administratorem i jeszcze jedna osoba też może to spowodowało ten błąd? Nie mogę tego wyłączyć bo blokuje plik EXE tego programu. A usunąć też jego nie mogę bo za każdym razem gdy kliknę prawy przycisk myszy to wyskakuje błąd że muszę się skontaktować z administratorem systemu żeby uzyskać dostęp (a przecież ja nim jestem). Dobrze że chociaż internet działa (czasami). Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2006 o 20:20, GRAMmer napisał:

Zainstalowałem taki program który miał nie dawać nieupoważnionym osobom dostępu do kompa i
teraz nie mogę włanczać prawie nic (czasami nawet plik sys32 blokuje) jestem administratorem
i jeszcze jedna osoba też może to spowodowało ten błąd? Nie mogę tego wyłączyć bo blokuje plik
EXE tego programu. A usunąć też jego nie mogę bo za każdym razem gdy kliknę prawy przycisk
myszy to wyskakuje błąd że muszę się skontaktować z administratorem systemu żeby uzyskać dostęp
(a przecież ja nim jestem). Dobrze że chociaż internet działa (czasami). Proszę o pomoc!

Mialem to samo.nawet usunalem to badziewie i nic.Czeka cie tylko jedno...Format :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.11.2006 o 21:08, owczar4 napisał:

Mialem to samo.nawet usunalem to badziewie i nic.Czeka cie tylko jedno...Format :P

Nieeeeeeee......... To straszne! Na kompie mam tyle żeczy których nie mam na CD! Nieeeeeeeeeeeeeee...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2006 o 19:33, GRAMmer napisał:


> Mialem to samo.nawet usunalem to badziewie i nic.Czeka cie tylko jedno...Format :P
Nieeeeeeee......... To straszne! Na kompie mam tyle żeczy których nie mam na CD! Nieeeeeeeeeeeeeee...........


To zgraj je sobie na Cd,albo przenosna pamiecia(mp3,pendrive)ja tam nic nie zgrywalem,wszystko od nowa z neta sciagnalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuję, spróbuję. A zgrywać ani kopjować nie mogę. Windows mi się chrzani jeszcze bardziej. Jak wcześniej patrzyłem to ten program blokował cały czas folder System32 Dzięki za pomoc. Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować