Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Secret Files: TUNGUSKA

46 postów w tym temacie

Gierka wg. recenzji EGM i BRUNETTa z CDA oceniona ogólnie na 9+, a EGM daje jej nawet 10. Demko dołączone jest do CDA12/2006.
Muszę przyznać, że nie myliłem się szczególnie wyczekując na ten tytuł.
Przygodówka doprawdy miodzik.
Ciekawa historia, bardzo wciągająca oraz przyjazne rozwiązania interfejsu sprawiają, że gra zapowiada sie wspaniale. Każdy fan tego gatunku gier powinien tę grę zaliczyć obowiązkowo, spokojnie może stawać w szranki z Syberią i innymi tytułami B. Sokala, czy innych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:47, ddd-d2 napisał:

Jak oceniasz polonizację? Porównałbyś ją do TLJ (bardzo dobra), Black Mirror (słaba), czy może
do innej gry?

Nie mam polskiej wersji, na to przyjdzie czas, póki co grałem w demo z początkiem historii.
Gra widzę, że wciąga, daje trochę w kość.. a raczej po głowie, tzn. poziom zagadek (na podstawie dema) pomiędzy Syberią a grami przygodowymi polskiego Detalionu, więc optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:11, PioMrex napisał:

... poziom zagadek (na podstawie dema) pomiędzy Syberią a grami przygodowymi polskiego Detalionu,
więc optymalnie.

Gry Detalionu to chyba najtrudniejsze przygodówki na świecie. :)

Boję się o jakość polonizacji. Niech ktoś się wypowie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:28, ddd-d2 napisał:

Gry Detalionu to chyba najtrudniejsze przygodówki na świecie. :)

Wiem :D
Szkoda, że zawiesili działalność (istnieją wciąż, ale nie działają)

Dnia 07.11.2006 o 00:28, ddd-d2 napisał:

Boję się o jakość polonizacji. Niech ktoś się wypowie na jej temat.

No tu póki co nie pomogę... :( , ale też chętnie się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może spolszczenie do tej gry- szukam i szukam i nic niemogę znaleźć. Ciężko się gra wpo angielsku w przygodówki. BARDZO PROSZĘ O POMOC


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma spolszczenie fdo tej cholernej gry? Znalazłem jedno na www. wares.pl ale z tej strony nie da się ściągać. Może wiecie jak? Proszę o pmoc

______________________________
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 15:13, Woko11 napisał:

ORYGINAŁ jest sprzedawany po polsku... :/


Ja nie mam oryginalnej gry, a spolszczenia nie moge nigdzie znaleźć. Szukałem już wszędzie.
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:14, BigMc napisał:

Ja nie mam oryginalnej gry, a spolszczenia nie moge nigdzie znaleźć. Szukałem już wszędzie.
POMOCY

Chcesz bana? Poczytaj sobie regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 21:14, BigMc napisał:

Ja nie mam oryginalnej gry, a spolszczenia nie moge nigdzie znaleźć. Szukałem już wszędzie.
POMOCY

Skoro masz piracką wersję to nie pros o pomoc. Piratów tutaj nie tolerujemy (swoją droga jest to przestępstwo i to dośc poważne). Kup oryginał to będziesz miał po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:14, BigMc napisał:

Ja nie mam oryginalnej gry, a spolszczenia nie moge nigdzie znaleźć. Szukałem już wszędzie.

Dla piratów mamy tylko bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem, że patch 1.02 zmienia zakończenie gry. Czy jeżeli go zainstaluję to nie będę miał dostępu do pierwotnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:15, ktoś napisał:

Wie ktos jak przejsc moment z facetem ktory lezy na łuzku i domaga sie leku mam juz skonstruowana
miotełke ale kiedy chce jej uzyc na szczatkach papieru muwi mi ze nie ma czym malowac?


Ta miotełka ma służyć jako pędzel, którym musisz rozprowadzić "klej" na kawałkach papieru i w ten sposób je posklejać. Żeby zrobić klej uderz łopatą w drzewo i napełnij kubek żywicą. Później oprzyj korę z drzewa o beczkę i wyciągnij z niej zatyczkę. Jak już woda wyleje się do koryta nabierz do kubka z żywicą wody a następnie na dymiącej dziurze z samej prawej postaw kratkę z namiotu a na niej kubek z wodą i żywicą. Po chwili będziesz miał gotowy klej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować