Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Secret Files: TUNGUSKA

46 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 11:19, ktoś napisał:

Chodzi mi dokładnie o ten moment z chorym człowiekiem ktory lezy na łuzku w małym budynku mam
juz przepisz jak przyrzadzic lek.


Pewnie już nie aktualne po takim czasie, ale na wszelki wypadek...
Jak posklejasz kawałki papieru z paleniska to będziesz miał przepis na lek. Pokaż recepturę staruszkowi na łóżku, a on da ci buteleczkę. W skład leku wchodzi bodajże woda z koryta, wódka, keczup i sok z bulwy jakiejś rośliny, którą trzeba wykopać łopatą, a samą bulwę wycisnąć w tym pniaku co w namiocie stoi (uprzednio kładąc obok buteleczkę na lek). Całość trzeba jeszcze podgrzać na ogniu i gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś opisać oryginalne zakończenie? Bo zaraz po zakupie Tunguski zainstalowałem patch zmieniający zakończenie. Jestem ciekaw ja wyglądało pierwotne zakończenie. Swoją drogą genialna gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:30, Mac Cry napisał:

Mógłby mi ktoś opisać oryginalne zakończenie? Bo zaraz po zakupie Tunguski zainstalowałem
patch zmieniający zakończenie. Jestem ciekaw ja wyglądało pierwotne zakończenie. Swoją
drogą genialna gra ;]

To pierwotne zakończenie jest bardzo krótkie. Różni się tylko jedną krótką scenką z członkiem sekty, potem jest od razu odlot samolotem i napisy końcowe.
Jak chcesz je obejrzeć to zachowaj sejwa z końca gry, usuń i zainstaluj grę jeszcze raz. Sejwy są kompatybilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna giera. Se ją przechodzę :P

Ale jaki jest kod do komputera? Proszę o podanie, bo choć mam tą kasetę to i tak nie wiem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 14:52, Budep napisał:

Ale jaki jest kod do komputera? Proszę o podanie, bo choć mam tą kasetę to i tak nie
wiem -.-


Jesli masz te gre z najnowszego CDA to na plytce jest takze solucja. :)

Ale jesli dobrze pamietam (nie jestem pewny na 100%) kod to

Spoiler

2342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W ekwipunku połącz żółte kawałki szkła z okularami przeciwsłonecznymi, tak by powstał zielony odłamek szkła."

To pisze w solucji, ale skąd wziąć te żółte kawałki szkła? Ni cholere, nigdzie ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:34, Budep napisał:

"W ekwipunku połącz żółte kawałki szkła z okularami przeciwsłonecznymi, tak by powstał
zielony odłamek szkła."

To pisze w solucji, ale skąd wziąć te żółte kawałki szkła? Ni cholere, nigdzie ich nie
ma...


Ktoś wie co robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:34, Budep napisał:

To pisze w solucji, ale skąd wziąć te żółte kawałki szkła? Ni cholere, nigdzie ich nie
ma...


Cytat z solucji:

Spoiler

Gdy znajdziesz się na zewnątrz muzeum, podnieś żółte kawałki szkła leżące obok rusztowania.

A jesli nadal znalezc nie mozesz to kliknij na ikone pomocy - lupe. Wyswietla sie miejsca aktywne w danej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2009 o 22:29, Wojman napisał:



Ok. Jestem teraz w pociągu, ale skąd wziąć peta? Gadałem z tym strażnikiem bocznego wejścia, bo według solucji on ma mi dać papierosa... ale się nie da od niego wyciągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:35, Budep napisał:

Ok. Jestem teraz w pociągu, ale skąd wziąć peta? Gadałem z tym strażnikiem bocznego wejścia,
bo według solucji on ma mi dać papierosa... ale się nie da od niego wyciągnąć :/


Jeśli potrzebujesz papierosów, to jestes jeszcze na stacji ;)
Jeśli dobrze pamiętam, to trzbea było najpierw kliknąc na niedopałkach przy strażnicy i wtedy zagadać ze strażnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeech.

Zrobiłem wszystko tak, jak pisało w poradniku, ale nie mogę uwolnić Morangiego. Nie wiem co jest, ide na sam dół do włazu na końcu korytarza i się nie da! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 15:03, Budep napisał:

Eeeeech.

Zrobiłem wszystko tak, jak pisało w poradniku, ale nie mogę uwolnić Morangiego. Nie wiem
co jest, ide na sam dół do włazu na końcu korytarza i się nie da! -.-


Może mi ktoś pomóc? Bo juz naprawde nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że możesz dojść do włazu, ale nie możesz go otworzyć?
Jeżeli tak to na pewno nie założyłeś amuletu na posąg. Tutaj napisane jak zdobyć:

Spoiler

amulet znajduje się w grobie, sarkofag możesz otworzyć kluczem (jest tam mała szczelinka), następnie amulet łączysz ze sznurkiem i łańcuchem i gotowy zakładasz na posąg.

Po tym wszystkim właz otwiera się automatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 17:59, tomas92 napisał:

Rozumiem, że możesz dojść do włazu, ale nie możesz go otworzyć?
Jeżeli tak to na pewno nie założyłeś amuletu na posąg. Tutaj napisane jak zdobyć:

Spoiler

amulet
znajduje się w grobie, sarkofag możesz otworzyć kluczem (jest tam mała szczelinka), następnie
amulet łączysz ze sznurkiem i łańcuchem i gotowy zakładasz na posąg.

Po tym wszystkim
właz otwiera się automatycznie :)


Nie pomogłeś mi :P
Bo wszysto to co napisałeś dałem, ale nie dałem drzwiczek od okna.. (jako tarcza)

Teraz już kończe gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 19:19, Budep napisał:

Ahhhhhhh, czekam na Tunguskę 2. Kiedy premiera? Tam pisało 2008 :D A mamy 2009 i nic
:>


Albo już weszła albo wchodzi za raz. Skoro dostałem maila od gry online że jest dostępny poradnik do 2 to chyba można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 19:27, Budep napisał:

O. Nawet nie wiedziałem, to wszystko jakoś tak bez rozgłosu. Muszę się zastanowić nad
kupnem :)

Ten brak rozgłosu faktycznie może dziwić; o pierwszej części więcej było słychać. Ja poczekam raczej na przejście tego tytułu do tańszej serii (choć jedyneczkę mam w edycji premierowej).

Niestety w dwójce porzucono dubbing na rzecz spolszczenia kinowego. Szkoda, bo w jedynce dubbing był udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować