Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Secret Files: TUNGUSKA

46 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2009 o 19:30, Melchah napisał:

Niestety w dwójce porzucono dubbing na rzecz spolszczenia kinowego. Szkoda, bo w jedynce
dubbing był udany.



Uuuu, faktycznie szkoda. Dubbing w 1 był przeciętny, ale lepiej gdyby był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się przy kompasie w starej chacie obok stacji badawczej. Wkładam nakrętki na te bolce na obrzeżach, naciskam środkowy przycisk i... nic się nie dzieje. Dziewczyna zresztą mówi dokładnie to samo: "nic się nie dzieje". Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 15:47, Anjinsan napisał:

Zatrzymałem się przy kompasie w starej chacie obok stacji badawczej. Wkładam nakrętki
na te bolce na obrzeżach, naciskam środkowy przycisk i... nic się nie dzieje. Dziewczyna
zresztą mówi dokładnie to samo: "nic się nie dzieje". Co jest nie tak?


Z tego co pamiętam te nakrętki trzeba było najpierw namagnesować :P Na tyłach tej chałupy stoi taka dziwna maszyneria i robi się to właśnie z wykorzystaniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 03:44, Gregorrrb napisał:

Z tego co pamiętam te nakrętki trzeba było najpierw namagnesować :P Na tyłach tej chałupy
stoi taka dziwna maszyneria i robi się to właśnie z wykorzystaniem jej.


O dzięki :) Nie zauważyłem, że ta maszyna składa się z dwóch części: generatora i prądnicy. Używamy nakrętek na prądnicy i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z przejsciem pewnego fragmentu gry. Jestem Maxem w irlandi w piwnicy pod pubem. mam szczypce i odrywam nimi deskę od beczek ( tak jak mówi solucja) ale gdy chce w yjsc z piwnicy max mówi że deska jest za długa i zostawia ją w środku. Co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:45, Ploud napisał:

Witam. Mam problem z przejsciem pewnego fragmentu gry. Jestem Maxem w irlandi w piwnicy
pod pubem. mam szczypce i odrywam nimi deskę od beczek ( tak jak mówi solucja) ale gdy
chce w yjsc z piwnicy max mówi że deska jest za długa i zostawia ją w środku. Co z tym
zrobić ?


W tej piwnicy jest też imadło. Zamocuj do niego groty i spiłuj na nich deskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować