Zaloguj się, aby obserwować  
MARCOS

Click! 12/2006 - premiera już dzis!

126 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 20:10, kuko7 napisał:

Możecie mi powiedzieć jaką ocenę dostały gry :
-Gothic 3
-PES 6
-NFS Carbon
-Football Manager 2007?

Gothic 3- 4+/6
PES6 - 4/6
NFS Carbon- 4+/6
Football Manager 2007- 5+/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:20, Erton napisał:

Gothic 3- 4+/6
PES6 - 4/6
NFS Carbon- 4+/6
Football Manager 2007- 5+/6

Ehh..chciałem ''nakrzyczeć'' na kuko7 a muszę na ciebie. Po co to piszesz zamiast go pouczyć, żeby zajrzał na pierwszą strone gdzie podane są oceny najważniejszych gier. Po co to pisałem? Własnei w tych sytuacjach / http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14269&pid=22 /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:43, Quatre napisał:

Ja najbardziej lubię EGMa :D Nie ma to jak humor toszkę stetryczałego tłumacza, literata i
miłośnika przygodówek w jednym ^_^

Ja SMuGGLERA za to jak odpowiada antyfanom (SMUGGLER SŁYSZYSZ MNIE?) A Jediego wybanowali z redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię, ale raczej nie dla DVD tylko dla samej gazetki. Smaczne recenzje i zapowiedzi. Będę miał co czytać w zimne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:45, Quatre napisał:

Fallout 2 jakoś specjalnie mnie nie ujął, dziwny jest według mnie, to już nie to samo co jedyneczka
:D
A do Icewindów zastrzeżeń nie mam, bardzo przypadły mi do gustu te gry, zwłaszcza pierwsza
część.

A mnie ujęlo i trzyma do dziś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwałem nowego Clicka! Przyznam że numer ciekawy (ciekawy z powodu recenzowanych gier), ale nie zgodzę się z dwoma ocenami...Przede wszystkim Gothica 3! Nie mogę w to uwierzyć że gra dostała 4+, przecież jest dla mnie u ciut lepsza od Obliviona a on dostał bodajże 5+! Przeciez Gothic to prawdziwy hit! Jak mogli go tak ocenić jak chociażby recenzowany w poprzednim numerze El Matador?! Przecież te gry to niebo i ziemia! Gothicowi 3 wystawił bym ocenę 5+, chociaż całej gry jeszcze nie przeszedłem... denerwujące są tylko te wymagania...;/
Druga gra to NFS Carbon... Tak samo, gra dostała 4+! Niewiem dlaczego, ale poprzednia część dostała 5+!
Nie zauważyłem żadnych braków w oprawie graficznej, grywalności czy muzyce w stosunku do NFS Most Wanted! Przeciwnie dodano nowe pomysły, jak chociażby wyścigi w kanionie! Oczywiście poprawili też grafę. Wreszcie są bardzo realistyczne wyścigi! Jedynie co mogę uważać za minus to krótka kariera! Carbonowi wystawiłbym 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:16, kuko7 napisał:

Carbonowi wystawiłbym 5!

Ty się po prostu prosisz o degrada ... zaraz tu wpadnie moderator to zrobi porządek. Pytałem się o oceny? Nie chciało ci się zajrzeć na poprzednia stronę więc ci dałem linka..a ty nadal swoje i po co piszesz oceny? Tak ci prędko do bana? Jeżeli tak to nic nie musisz robic poza tym co teraz :/ (nie bawię się w moderatora tylko ostrzegam przed tym czego chyba nei chcesz)

Dnia 10.11.2006 o 14:16, kuko7 napisał:

Tak samo, gra dostała 4+! Niewiem dlaczego, ale poprzednia część dostała 5+!

Bardzo śmieszne! Dowcip ci się udał, może cię zatrudnia w łowcy.b :P Po jakim wzgledem Carbon zasługuje na 5? Żadnym..nei płacę 140 złotych (cena detaliczna) za grę, ktorą można przejśćw 10 godzin. Koszmar.. grafika to lepsza jest w micro Machiness V4. Spisuje się tylko na wysokiej jakosci sprzętu komputerowego, a na słabszych czy normalnych tylk osamochody są ładnwi odwzrorowane. O wiernosci otoczenia czy powierzchni asfaltu nei ma co mówić. To tak jakbym wziął prostokąt zrobił w Paint i rozmazał go z nico ciemniejszym :/

Dnia 10.11.2006 o 14:16, kuko7 napisał:

Przede wszystkim Gothica 3! Nie mogę w to uwierzyć że gra dostała 4+, przecież jest dla mnie u ciut lepsza od > Obliviona a on dostał bodajże 5+!

A nie słyszałeś o opinii graczy? Między innymi Markus89 pisze recenzje gier a to ocena: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14269&tpage=1
...a to odpowiedź na jego posta http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14269&pid=51

No i to tylko jeden z licznych przykładów na to, że gra nie zasługuje na zaszczytną ocenę 5+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 12:40, speedraid napisał:


> Tak samo, gra dostała 4+! Niewiem dlaczego, ale poprzednia część dostała 5+!
Bardzo śmieszne! Dowcip ci się udał, może cię zatrudnia w łowcy.b :P Po jakim wzgledem Carbon
zasługuje na 5? Żadnym..nei płacę 140 złotych (cena detaliczna) za grę, ktorą można przejśćw
10 godzin. Koszmar.. grafika to lepsza jest w micro Machiness V4. Spisuje się tylko na wysokiej
jakosci sprzętu komputerowego, a na słabszych czy normalnych tylk osamochody są ładnwi odwzrorowane.
O wiernosci otoczenia czy powierzchni asfaltu nei ma co mówić. To tak jakbym wziął prostokąt
zrobił w Paint i rozmazał go z nico ciemniejszym :/



Niestety,zupełnie nie masz racji.Albo to był dobry żart,albo twoja wiedza.Grafika gorsza niz MMV4?Dobre sobie.Cena?140 złotych to chyba z choinki urwałeś.Cóż,cena detaliczna.Ale Carbona można kupić już za mniej niż 130.10 godzin?Chyba 1 klasa.Są 3 klasy,więc jest to przecietnie 22 godziny na przejście gry.A granie innymi grupami to zupełnie inne doświatczenie..A co do grafy.Cóż,wymaga dobrego sprzętu,ale odwdzięcza sie bardzo dobrą grafiką.A na minimalnych lub średnich każda samochodówka jest brzydka.Nie tylko Carbon.Ale akurat on jest w tej kategorii w czołówce.A o tym paincie to mnie rozbroiłeś...A pozatym gra ma wiele nowości i dostarcza dużo przyjemności i rozrywki.Nie uważam tych 100 złotych wydanych na byle g****.Ta gra jest bardzo dobra i zasługuje na 5-.To tyle,moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

Grafika gorsza niz MMV4?

Tak! Nie widziałenawierzchni asfaltu czy dopracowania domów wokół dróg (otoczenia) ? Wygląda żałośnie :/ O iel odzworowanei samochodów jak pisałem jest świetne to otoczenie koszmarne i to nie tylk omoje zdanie, bo ''słyszałem'' to nie raz na forum czy w szkole :D No coóż, ty sie nei znasz :P

Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

Dobre sobie.Cena?140 złotych to chyba z choinki urwałeś.Cóż,cena detaliczna.Ale Carbona
można kupić już za mniej niż 130.10 godzin?

Sorry ale mówimy o cenie detalicznej, a nie o tym co jest w sklepach. I tak porównujac do FlatOut 2 za 49,90 złotych czerpie wiecej frajdy. I prosze cie, nei pisz mi beznadziejnych (z pocztku napisałem de**** tylko się opanowałem :P) odpowiedzi typu: ''''to jest inna gra'''' czy ''''nie można ich porównywać'''' b ojest to żałosne i mogę się wtedy nad tobą tylko popłakac :/ Mówie tu o tym z której więcej frajdy czerpie...
Chyba 1 klasa.Są 3 klasy,więc jest to przecietnie

Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

22 godziny na przejście gry.A granie innymi grupami to zupełnie inne doświatczenie.

Nawet możesz mi powiedzieć, że są jeszcze sere prób to i tak nei zmienia to faktu, że gra jest krótka. Most Wanted pod tym względem spisywał się znacznie lepiej :) Możesz dalej się sprzeczać ale gra jest banalnei łatwa, a ostatni wyścig sprawił mi najmniej klopotu. Dziwne...
>A co do grafy.Cóż,wymaga dobrego sprzętu,ale odwdzięcza sie bardzo dobrą grafiką.A na minimalnych lub

Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

średnich każda samochodówka jest brzydka.Nie tylko Carbon. Ale akurat on jest w tej kategorii
w czołówce.

No kolego, łatwo ci mówic, gdy masz dobry sprzęt. Nawet wole nie myślec co byś powiedział, jakbś grał na moim kompie. Własnei o tym pisałem, że EA nei pomyślała o starych kompach tylko o next-genach :/ Grałes FlatOut 2? Grałeś... ja na moim kompie gram w nia na full detalch z filtrowanei manizotropowym i full próbki w 1280x1024 !! To się nazywa gra, a nie g*** jak Need for Speed Carbon. Jego grafike mogę porównac do wegla jak nazwa, jest czarna jka węgiel polany smołą :/

Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

A o tym paincie to mnie rozbroiłeś.

Lol, wiem :P No ale tak to jest jak sie mówi prawde :D

Dnia 11.11.2006 o 12:54, NyGgA MiLy napisał:

A pozatym gra ma wiele nowości i dostarcza dużo przyjemności i rozrywki.Nie uważam tych 100 złotych wydanych na byle g****.Ta gra jest bardzo dobra i zasługuje na 5-.To tyle,moje zdanie.

Ja też nie tylk ozrozum, ze nie jestem zadowolony z jakosći. Nawet pudełko jest krzywo obrobione :P Heh..a tak na serio to p otakiej grze oczekiwał bym góra 100 złotych, dzięk ilicencjom :)

P.S. I przycinaj cytaty człowieku! Ja nei przyciałem, bo na każde odpowiedziałem a ty mogłeś zostawic jedn ozdanie lub wplesć do srodka tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:19, Markus89 napisał:

speedraid oceniasz nowego NFS-a byt surowo, ale każdy ma własne zdanie...

Lol, ale wlecionka :/ A bpo co? Nie można? Mi się nie podoba grafika..to jest moje zdanie!! I koniec dyskusji :/ Grałes w poprzedniego Most Wanted? Może tak ale nei miałeś tylko moze czasami zagrałeś..zdecydowanei lepsze odwzorowanei otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:26, kuko7 napisał:

Na jakim sprzęcie i na jakich detalach grasz, aby mówić że Carbon ma złą grafę???

No jakbyś był cciekawy to byś spojrzał do opisu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może Carbon ma słabą grafę na słabszym sprzęcie...Ale dlaczego mówisz ogólnie że Carbon ma słabą grafę! Ja gram na największych detalach, bez zacinek i dla mnie grafa jest bardzo ładna! I nie traktuj tego jak minus...;/ Minusem możesz nazwać swojego kompa jak chcesz...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:38, kuko7 napisał:

No dobra, może Carbon ma słabą grafę na słabszym sprzęcie...Ale dlaczego mówisz ogólnie że
Carbon ma słabą grafę! Ja gram na największych detalach, bez zacinek i dla mnie grafa jest
bardzo ładna! I nie traktuj tego jak minus...;/ Minusem możesz nazwać swojego kompa jak chcesz...;]

No to odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Przeciez FlatOut 2 ma wiele lepszą grafike i działa na full detalach :P T oo to chodzi, to też jest minus, nei mój koputer, bo ciagnei na fuul ToCa
Race Driver 3 lub FlatOut 2 na full w 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic dostał taką a nie inną ocenę ze względu na olbrzymie wymagania i za bugi. I to według mnie wystarczy aby dać ocenę taką a nie inną. Nie zapominajcie że także recenzenci mają różne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToCA Race Driver 3 u mnie też chodzi na full detalach a mam gorszego kompa od Towjego, a wiesz dlaczego ? Bo ta gra ma małe wymagania. Więc tym że twój komp dzwignie tą grę wcale nie chwalisz swojego kompa :P To samo tyczy się FlatOuta 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować