Zaloguj się, aby obserwować  
MARCOS

Click! 12/2006 - premiera już dzis!

126 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 13:50, PAPISHON napisał:

ToCA Race Driver 3 u mnie też chodzi na full detalach a mam gorszego kompa od Towjego, a wiesz
dlaczego ? Bo ta gra ma małe wymagania. Więc tym że twój komp dzwignie tą grę wcale nie chwalisz
swojego kompa :P To samo tyczy się FlatOuta 2

Ja nie chwale swojego kompa tylko doswiadczenie firm :/ Znowu się nie rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 12:40, speedraid napisał:

O wiernosci otoczenia czy powierzchni asfaltu nei ma co mówić. To tak jakbym wziął prostokąt
zrobił w Paint i rozmazał go z nico ciemniejszym :/


Jak robisz lepsze teksturki (w Paincie - nooo jestem pod niemałym wrażeniem ), to proponuje, żebyś się zapisał
do ekipy tworzącej Wiedźmina - dzięki takiemu geniuszowi gra z pewnością wyszłaby szybciej (i taniej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale my teraz nie mówimy o Toca Race Driver 3 wydanej rok temu tylko Carbonie wydanym tydzień temu a to jest różnica! Wiadomo że Toca 3 nie będzie miała takich wymagań jak Carbon! A i Carbon musi mieć takie wymagania żeby sobie można byłó pograć na pięknej grafie...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:09, kuko7 napisał:

A i Carbon musi mieć takie wymagania żeby sobie można byłó pograć na pięknej grafie...;]

No i po raz kolejny odpowiedziałeś na swój...błąd? Owszem, bo dalej nie rozmiesz tego, że doswiadczenie i umiejętnosci firmy decyduja o wymaganiach, a ich optymalizacja jest plusem. Ile razy ci to mam tłumaczyc? Człowieku, producenci Maluch Racer zrobia ci grę całiem ładną, lecz nawet na twoi mkompie nei pociagnie. Np, Techland nie ma doswiadczenia a Call of Juarez miał przez to ogromne wymaganai sprzętowe..

Vroo

Dnia 11.11.2006 o 14:09, kuko7 napisał:

Jak robisz lepsze teksturki (w Paincie - nooo jestem pod niemałym wrażeniem ), to proponuje, żebyś się zapisał
do ekipy tworzącej Wiedźmina - dzięki takiemu geniuszowi gra z pewnością wyszłaby szybciej (i taniej) :)

Lol, a gdzie? Dawaj linka to cyknę :P

lurynowicz

Dnia 11.11.2006 o 14:09, kuko7 napisał:

Te naklejki są fajne.

No jeden mądry. Niektórzy się wymądrzają i strzelaja popisówę, że to jest dla dzieciaków, a kto to powiedział. Ja np: mam z tego radochę mimo, ze nei przyklejam :P

pro evo

Dnia 11.11.2006 o 14:09, kuko7 napisał:

699 ale taniocha konkurent dla CDA

Lol, to tak podrozała? Nie wątpię, żeby mogła z taka cenakonkurować z CD-ACTION :P Uff, dobrze, że sie załapałem na egzemplarz za 6.99 żlotych ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale wiadomo że Carbon nie będzie miał takich wymagać jak wydana rok wcześciej Toca Race Driver 3! Przecież technika idzie w górę, jakość grafiki się polepsza, dlatego też wymagania muszą być większe, a co za tym idzie sprzęt lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Nawierzchnia asfaltu i otoczenie żałosne?!Asfalt wygląda bardzo ładnie i razem z otoczeniem jest bardzo dopracowane.Pewnie grasz na średnich detalach,więc po co ja z tobą gadam :P

Cena detaliczna??A kogo to obchodzi?!Liczy się cena KUPNA!Widnieje cena na półkach sklepowych 119.99.I to się liczy.A Flatout kosztuje 49.99,bo nie jest zrobiony z takim rozmachem jak Carbon.Nie ma licencji,ale jest i tak zarąbisty...

Krótka tak?Około 29 godzin to krótko tak?MW przeszłem razem z seria prób w 20 godzin.Carbona jeszcze nie skończyłem CAŁEGO.Grupa Tuners zajeła mi 10 godzin.Echh....


Mam trochę lepszego kompa od Twojego.Tez gram w Flatout na Full Wypas detalach i się nie zacina.A w Carbona gram na Full bez rozmazania.I co?Działa bezproblemowo.A mam tylko 512 ram więcej od Ciebie.
A o Carbonie myślisz,że węgiel.Pewnie dlatego,że akcja toczy sie w nocy.To jest poważna gra.;P

Źle przycięte?!Co ty gadasz?!Takiego ''''czepca'''' nigdy nie widziałem.LOL,to niedługo w CDA będą oceniali grę po pudełku..A co do ceny.Tak trudno uzbierać te dodatkowe 20 złotych?Mozna licytować na Allegro.Tam są za 99...


Nie przycinam?Chyba Cie gowa boli.Gdzbzm nie pryzcial,to wzsyedl bz gigantzcynz post.Mzsl yanim powiesy....

PS.Sorrz,klawisye mi sie popryestawialz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Nawierzchnia asfaltu i otoczenie żałosne?!Asfalt wygląda bardzo ładnie i razem z otoczeniem
jest bardzo dopracowane.Pewnie grasz na średnich detalach,więc po co ja z tobą gadam :P

Tak jest brzydka, ale z drugiej strony jak jedziesz p omieście to twoje ślepia są zainteresowane i skierowane na stuningowany wozik :)

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Cena detaliczna??A kogo to obchodzi?!Liczy się cena KUPNA!Widnieje cena na półkach sklepowych
119.99.I to się liczy.A Flatout kosztuje 49.99,bo nie jest zrobiony z takim rozmachem jak Carbon.Nie
ma licencji,ale jest i tak zarąbisty...

A co z tego, ze nei ma licencji? Za to kosztem tego są zniszczenai a w Carbonei wyglada to załośnie..wolę tego nei opisywać :/

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Krótka tak?Około 29 godzin to krótko tak?MW przeszłem razem z seria prób w 20 godzin.Carbona
jeszcze nie skończyłem CAŁEGO.Grupa Tuners zajeła mi 10 godzin.Echh....

I tak krótka, mi Most Wanted zajęło dłużej, bo grałem po 30 minut dziennie :/ FlatOut 2 jest znacząco dłuższy..razme z zabawami :P

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Mam trochę lepszego kompa od Twojego.Tez gram w Flatout na Full Wypas detalach i się nie zacina.A
w Carbona gram na Full bez rozmazania.I co?Działa bezproblemowo.A mam tylko 512 ram więcej
od Ciebie.


Tylko 512 MB mniej? Jak to powiedziane, chyba aż kolego. T ojest bardzo duża różnica :P

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

A o Carbonie myślisz,że węgiel.Pewnie dlatego,że akcja toczy sie w nocy.To jest poważna gra.;P

Taa...jak smoła :P

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Źle przycięte?!Co ty gadasz?!Takiego ''''czepca'''' nigdy nie widziałem.LOL,to niedługo w CDA
będą oceniali grę po pudełku..A co do ceny.Tak trudno uzbierać te dodatkowe 20 złotych?Mozna
licytować na Allegro.Tam są za 99...

Nie mam zamiaru licytować. Ale to jest różica i nie te 20 złotych, bo gra o cenei detalicznej 99 kosztuje w sklepie 89 czyli 30 złotych :/

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

Nie przycinam?Chyba Cie gowa boli.Gdzbzm nie pryzcial,to wzsyedl bz gigantzcynz post.Mzsl yanim
powiesy....

Owszem, nei przyciąłeś. Trzeba było zostawic jedn ozdanie :)

Dnia 11.11.2006 o 17:58, NyGgA MiLy napisał:

PS.Sorrz,klawisye mi sie popryestawialz..


Skoro ci się poprzestawiały, to mogłeś napisać poprawnie, bo się da lub oszczędzic to zdanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:10, speedraid napisał:

> ma licencji,ale jest i tak zarąbisty...
A co z tego, ze nei ma licencji? Za to kosztem tego są zniszczenai a w Carbonei wyglada to
załośnie..wolę tego nei opisywać :/


Odpiszę tylko na te zniszczenia...

Otóż jak sobie wyobrażasz to, że np. Mercedes daje swoje samochody do gry i pozwala je totalnie demolować? Licencja służy jako reklama!!! Owszem napiszesz, że w TOCA jest licencja i samochody się niszczął ale to symulator (przynajmniej w pewnym sensie) a nie arcade''ówka.

Na pozostałe twoje oskarżenia itp dotyczące NFS Carbon odpisywał nie będę bo to nie ma sensu, swoje zdanie wkrótce przedstawię w recenzji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Całkowicie się zgadzam.Po co Mercedes miałby dawać fury,aby je niszczono?To by wyniosło za dużo EA.

SPEEDRAID-->

Moje ślepia nie są tylko skierowane na wóz,bo podziwiam także inne piękne rzeczy albo koncentruje sie na wyścigu :P

Grałeś 30 minut?Ło boże,to nie dziwie się,dlaczego przechodziłeś go pewnie 3 lata :PI ty się czepiasz długości?

Może i to duż różnica,ale Carbon powinien chodzic dobrze na Twojej konfiruracji

Dla fana to nie ma znaczenia :P (Cena)


Przyciełem i się nie kłóć.Zostawiłem tylko fragment o Carbonie,bo przecież o nim rozmawiamy :P

A co do poprzestwiania,to mogłeś sobie dać spokój z tym komentem.Jak poprawnie?Nie da się...


A co to tego totalnego offtopa to może przeniesiemy się do tematu o Carbonie,bo tu może nas Modek złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagnia Carbona:
Procesor 1,7ghz, 64mb ram, grafika 512mb :P Jakiś błąd w druku chyba xD, bo wątpie żeby takie wymagania miał Carbon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:42, Szympek napisał:

Procesor 1,7ghz, 64mb ram, grafika 512mb :P Jakiś błąd w druku chyba xD, bo wątpie żeby takie
wymagania miał Carbon :P

Wszystk osię zgadza, takei są wymaganai minimaln tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:48, Szympek napisał:

Gra wymaga 512mb Grafiki, trudno mi uwieżyć :P.

Cos ci sie chyba pomyliło. Przeczytałeś wymagania z przed pięciu miesięcy widocznie. 512 MB to RAMU wymaga inei sprzeczaj się ze mną bo mam originała w domu io specjalnei patrzylem na pudełko :/ Koniec tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:48, Szympek napisał:

Gra wymaga 512mb Grafiki, trudno mi uwieżyć :P.

Acha, zapomniałem pogratulować awansu. Sorry za spam...a co do wymagań to są to minimalne więc nei moze być 512 MB VGA. Zalecane to najwyzej 256MB na full detalach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:34, Lak5 napisał:

A czy jest tam dodana książeczka ??

Tak. Książeczka klasyki Click!''a tym razem o Sadze Bezimiennego = serii Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:36, speedraid napisał:

> A czy jest tam dodana książeczka ??
Tak. Książeczka klasyki Click!''a tym razem o Sadze Bezimiennego = serii Gothic :)



A czy jakieś plakaty będą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować