Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

CD Projekt

Dla wszystkich miłośników rewelacyjnej strategii Warhammer 40,000: Dawn of War mamy dobrą wiadomość! Już w ten piątek swoją premierę będzie miał drugi oficjalny dodatek zatytułowany Dark Crusade.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z pre orderami? W temacie o rychłej premierze ludzie już umierają w oczekiwaniu, więc może ktoś się wypowie? ;)

A że premiera już... Świetnie, będzie w co pykać w mroźne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pykać to będzie aż nadto w co:

DC, W:MOC, Medieval 2, dodatek do STAR WARS, dodatek do BFME2.

Normalnie strategiczna zima :-) Jak to portfel wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro do sklepow dc trafi w piatek to kiedy do naszych domow?? tez w piatek czy wczesniej?? kurde wkurze sie (i chyba nie tylko ja) jak dojdzie po piatku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:02, demeter napisał:

to nie uczciwe ze we francji jest wersjia francuska, a w polsce angielska i tylko napisy polskie,
nie mozna tegos jakos zmienic??

Żartujesz ? Prawdopodobnie, gdyby była w pełni zlokalizowana Polska wersja to bym jej nie kupił.... zimportowałbym sobie jakoś angielską wersje.... i tak już wystarczy, że są pozmieniane nawy, przez które wg mnie gra traci troche na uroku, a gdybym do tego miał jeszcze wysłuchiwać tekstów w naszym języku to....mam w pamięci W3:TFT i od tego momentu nie lubie takich lokalizacji. Natomiast wersja kinowa w grach to strzał w 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP każdą gre powinien wydawać w wersji kinowej:) pełna lokalizacja to tragedia, posłuchajcie jak wypowiada sie bohater w Gothic 3 ZAŁAMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... polski byc trudna mowa xD "zamUwienie" xD... jakbym to na;isal to by mnie to strasznie kulo w oczy...

Heh DC powinni wydac gora 3,4 listopada - mialbym czas pograc w weekend :P No ale niby tez mam czas pograc w weekend jesli upie 10...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na swoje konto żeby sprawdzić czy pre-order już wysłany i zauważyłem że moje zamówienie zniknęło(!!!) :O Mógłbym stwierdzić że ktoś włamał mi się na konto, ale wtedy miałbym w najgorszym razie napisane że anulowałem zamówienie. CDP - co się dzieje? wysłaliście te preordery czy nie? Czy może ja po prostu trafiłem na taki moment że zmieniacie status przesyłki i zamówienia nie widać? Sorry za taką ilość emocji w poście ale jak się zobaczy takie coś to naprawdę ciśnienie może skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST! tak się dziwnie włączyło a jak odświerzyłem to było napisane że chwilowa przerwa w pracy gram.pl, ale wszedłem od nowa i już jest ok, zamówienie wysłane. Sorry za poprzedniego posta.
ufff
Ja to mam szczęście do wpasowywania się w takie momenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:46, Barban napisał:

Heh... polski byc trudna mowa xD "zamUwienie" xD... jakbym to na;isal to by mnie to strasznie
kulo w oczy...

Heh DC powinni wydac gora 3,4 listopada - mialbym czas pograc w weekend :P No ale niby tez
mam czas pograc w weekend jesli upie 10...

Sie nie czepiaj :P bo sam na pewno swiety nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłali, wysłali, teraz czekamy na przesyłkę...dziś w Gamerankingu czytałem recenzję, przerzuciłem stronę i...JUZ SZYKUJE SIE NA MARK OF CHAOS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować