Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

No no - tym razem wyrażenie pre-order nie straciło swojego znaczenia :) Oby tak dalej. Jeszcze żebym tylko był teraz w domu i mógł zainstalować i zagłębić się w świat W40K :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:49, Wraith9 napisał:

Kurde tak to jest wybrać poczte ehh... liczyłem że przyjdzie jak zawsze na następny dzień a
tu lipa :(


Łaczę się w bólu. Wybrałem tak samo bo pomyślałem, że kurier może mnie nie zastac. Ale teraz jak czytam posty tych szczęśliwców, którzy już sobie instalują DC to prawie zgrzytam zębami. Oby doszło jutro bo w piątek chciałbym gdzies wyjśc a pierwszego dnia się na pewno nie oderwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Gram.pl Zrobiło w Hu**

W Czwartek 5.10.2006 wysłałem zamówienie i dostałem E-maila z czymś takim:"Status Twojego zamówienia: niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką) "

No i jak głupi patrzyłem przez 30 pare dni w skrzynke po 2 - 4 razy dziennie...
A tu dzisiaj rano dostaje E-maila:"Status Twojego zamówienia: zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie"
Jak miało być potwierdzone jak nie dostałem E-maila ?

Potem wysyłem nowe zamówienie i dostaje po 20 sec E-maila z:"Status Twojego zamówienia: oczekuje na potwierdzenie (kliknij tutaj, aby potwierdzić zamówienie) " No i kliknołem i jest OK...

TO CZEMU DO JASNEGO HU** nie dostałem tego przy 1-szym razie ???
Teraz jak goły idiota siedze i czekam na następny tydzień aby dostać swój Przeszysss.....
Ale mnie to wkur*** bo to już 2 wpadka :[ jaką mam z Gram.pl...
Tylko 3 zdania...

Burn the Gram.pl
Kill the Gram.pl
Purge the Gram.pl
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello. Słyszałem kiedyś, że dla Darc Crusade zmodyfikowano silnik. Orientuje sie ktoś czy na Sempronie 2200, 768 MB DDR 400 MHz, GF FX5200 128/128 będę mógl sobie normalnie pograć? W DOW i WA gram na znośnych (średnie ze zdjętymi shadowami i AA jeśli dobrze pamiętam) detalach z niezłą płynnością. I nie wiem czy DC będzie mi mykał tak przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:30, hans olo napisał:

Hello. Słyszałem kiedyś, że dla Darc Crusade zmodyfikowano silnik. Orientuje sie ktoś czy na
Sempronie 2200, 768 MB DDR 400 MHz, GF FX5200 128/128 będę mógl sobie normalnie pograć? W DOW
i WA gram na znośnych (średnie ze zdjętymi shadowami i AA jeśli dobrze pamiętam) detalach z
niezłą płynnością. I nie wiem czy DC będzie mi mykał tak przyzwoicie.


Wymagania są te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nawet nie spodziewałem przesyłki dzisiaj(poczta), a tu patrzę - jakiś kwitek w skrzynce na listy... cuda się zdarzają? Cóż nie, to było coś innego;) Ale mam nadzieję że jutro albo w najgorszym razie pojutrze już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, dodzwoniłem się do poczty - dział paczek i już wiem, że dzisiaj DC do mnie nie dotrze. Pozostaje czekac kolejny dzień. Jestem ciekaw dlaczego częśc osób już dostała przesyłkę pocztą a ja jeszcze nie. Pan, który odebrał telefon stwierdził jedynie, że komputer nie znalazł nic pod podanym przeze mnie numerem. Dodam, że mieszkam w Bydgoszczy. Oby dotarło do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:06, Dead-pl napisał:

Przed chwilą dostałem paczke Masterlinkim z DC !! to się nazywa expresowa przesyłka,zwłąszcza
że premiera jest 10.11 :-)

Do mnie to o 15 przyszedł pan z poczty i dostałem DC "poczta staneła na wysokosci zadania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema !!
Mam problem jak wchodze na multi to nie widze żdnej założonej gry jedynie chat z boku jak koleśie rozmawiają !?
Skakałem po wszystkich serwerach i nic nigdzie nie widze założonej gry!!
Czy ktoś ma taki sam problem ??? Czy ktoś się z tym może uporał ??? Jesli tak to proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA - ja mieszkam wobec siedziby Masterlinka po sąsiedzku xD
normalnie perfecto 20 metrów od mojego bloku xD
więc może jesZcze będe mieć jutro ? :)
ale napewno będzie pojutrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:26, Muro napisał:

Siema !!
Mam problem jak wchodze na multi to nie widze żdnej założonej gry jedynie chat z boku jak koleśie
rozmawiają !?
Skakałem po wszystkich serwerach i nic nigdzie nie widze założonej gry!!
Czy ktoś ma taki sam problem ??? Czy ktoś się z tym może uporał ??? Jesli tak to proszę o pomoc
!!!


ty idioto (nie mogłem się powstrzymać, więc przepraszam) oficjalne serwery DC jeszcze nie wystartowały (nawet jeszcze nie było oficjalnej premiery) więc się nie dziw, że na multi jeszcze nie pograsz do piątku xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:30, hans olo napisał:

Hello. Słyszałem kiedyś, że dla Darc Crusade zmodyfikowano silnik. Orientuje sie ktoś czy na
Sempronie 2200, 768 MB DDR 400 MHz, GF FX5200 128/128 będę mógl sobie normalnie pograć? W DOW
i WA gram na znośnych (średnie ze zdjętymi shadowami i AA jeśli dobrze pamiętam) detalach z
niezłą płynnością. I nie wiem czy DC będzie mi mykał tak przyzwoicie.


Mnie na Celeroni 1,8 512 DDR Kingston 400 i GeForce Galaxy 6200 256 chodzi bez zaciecia na full. Czasami czy wielkich bitwach lekko przytnie więc pograsz sobie bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za Offtop, ale serwery już są skoro w innych krajach premiery były już jakiś czas temu. Polska została na szarym końcu. Może skoro widzi chat, to nie umie po prostu gry włączyć:]. Ja jeszcze multi nie sprawdzałem, bo muszę nacieszyć się single:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować