Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

W końcu DC został wysłany :D Czekaliśmy na to wszyscy :) Hmm... to może już zacznijmy się już żegnać na jakiś miesiąc, bo chyba nikt od kompa nie raczy wstać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt chyba w kulki sobie leci. Grę zamówiłem kiedy tylko można było złożyc zamówienie na preorder. Potwierdzającego maila mieli wysłać do mnie 5 dni przed wysyłką. Dzisiaj wtorek, premiera w piątek. Po co więc ten preorder skoro nie dostanę gry przed a nawet podczas premiery. Żarty jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 19:15, Lobo77 napisał:

Potwierdzającego maila mieli wysłać do mnie 5 dni przed wysyłką. Dzisiaj wtorek,
premiera w piątek.


I tak też było, ale maila dopiero dostajesz jak potwierdzisz zamówienie na stronie sklepu gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś potwierdzić przesyłkę na swoim koncie na gram.pl ?? Wchodzisz na swoje konto i tam masz "Moje aktualne zamówienia w sklepie" klikasz w to i tam potwierdzasz. Robiłeś już tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Dobra wiadomość dla fanów tej serii, przyznaje się bez bicia, że sam jeszcze w WH nie grałem ;) ... Osobiście wolałbym info o Hammers of Fate... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:06, Skwarek pl napisał:

> to nie uczciwe ze we francji jest wersjia francuska, a w polsce angielska i tylko napisy
polskie,
> nie mozna tegos jakos zmienic??
Żartujesz ? Prawdopodobnie, gdyby była w pełni zlokalizowana Polska wersja to bym jej nie kupił....
zimportowałbym sobie jakoś angielską wersje.... i tak już wystarczy, że są pozmieniane nawy,
przez które wg mnie gra traci troche na uroku, a gdybym do tego miał jeszcze wysłuchiwać tekstów
w naszym języku to....mam w pamięci W3:TFT i od tego momentu nie lubie takich lokalizacji.
Natomiast wersja kinowa w grach to strzał w 10 :D

Zgadzam się w 100% Niema nic lepszego niż wersja kinowa. No chyba, że ktoś woli całkowicie w orginalnej wersji językowej i jakieś 2-3 razy drożej :D A od całkowitych polonizacji uchroń nas panie (no, z paroma wyjątkami na bardziej rozbudowane RPG i przygodówki) Ale polonizacja głosów w serii DoW... brrr, nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:06, sig. napisał:

spolszczenie kinowe lepsze od pełnego, więc problem mają żabojady a nie my


Racja. Nie wyobrażam sobie, żeby dowódca Tau mówił: "iks pe dwadziescia dwa kombinezon bojowy - gotowy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowe intro do DC nie porywa tak jak te w podstawce ;(
Pozatym przygotujcie sie na mocne wrazenia gdy bedziecie atakowac sektor wroga o sile wiekszej niz 6, poprostu Masakra i bez uzycia przycisku aktywnej pauzy nie da rady wygrac ;/
To taka mala rada od wujka Zala :) i ofkoz gralem w angielska wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pełnych spolszczeń powiem coś Wam strasznego co mnie spotkało.
Kiedy w sklepie ujrzałem STAR WARS: Empire At War, jako stary maniak, który wychował się na Gwiezdnych Wojnach, natychmiast dokonałem zakupu tejże gry.
Do domu pędziłem swoim autem przez miasto niczym kierowca w NFS:Most Wanted. Wbiegłem do domu, zainstalowałem i MASAKRA. Najgorsze co mogło spotkać starego fanatyka SW.
Lord Vader przemówił polskim głosem. Przeżyłem koszmar. Nie mogłem uwierzyć, że LucasArts dało zezwolenie na dubbing.
Moja gra na którą długą czekałem leży i się kurzy, a ja nie dam rady w nią grać z powodu dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już się czaję na zakupy w MM, mam nadzieję że będzie 49.90 zamiast 59.90 ;p . Ktoś wie jak tam ta sprawa wygląda ? Cenowo i czy 10 będzie w MM :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaldurian: to widze ze ty cos cienko grasz w W40k
ja nie mialem zadnych problemw necronami a juz SM poszlo jak bulka z maslem.
teraz kroje bez wiekszych trudnosci kompa na insane. tak wogole kim najbardziej lubicie grac :) ?
dla mnie Space Marine Rulezz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie gralem w DoW:) i to duzo kampania x3 bo krotka i duzo na multi;p lecz w WA nie... mimo wsyztsko poczekam na razie ciesze sie podobym do tego CoH:P za duzo gier wsyzslo teraz caly stos lezy na polce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gwardia rządzi!!!
Ja być twardziel-nie zamawiam pre-orderów tylko do Empika(Albo do MM jak szczęście dopisze) i kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:01, GerBeer napisał:

W końcu DC został wysłany :D Czekaliśmy na to wszyscy :) Hmm... to może już zacznijmy się już
żegnać na jakiś miesiąc, bo chyba nikt od kompa nie raczy wstać ;p


A teraz to niby siedzisz w wannie?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:51, Occulto napisał:

Pykać to będzie aż nadto w co:

DC, W:MOC, Medieval 2, dodatek do STAR WARS, dodatek do BFME2.

Normalnie strategiczna zima :-) Jak to portfel wytrzyma.

Myślę, że to będzie naprawdę bolesna śmierć dla portfela ;) Ja za samo DC i MoC EK sporo wydam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować