Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 18:43, Polosss napisał:

CDP każdą gre powinien wydawać w wersji kinowej:) pełna lokalizacja to tragedia, posłuchajcie
jak wypowiada sie bohater w Gothic 3 ZAŁAMKA


Pelna polonizacja pasuje tylko do gier typu RPG, przygodowek i dla dzieci. Do reszty nie warto, no chyba ze jest jakas powazna gra z dobra fabula.
Do strategii kinowka jest idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:15, Lobo77 napisał:

CD Projekt chyba w kulki sobie leci. Grę zamówiłem kiedy tylko można było złożyc zamówienie
na preorder. Potwierdzającego maila mieli wysłać do mnie 5 dni przed wysyłką. Dzisiaj wtorek,
premiera w piątek. Po co więc ten preorder skoro nie dostanę gry przed a nawet podczas premiery.
Żarty jakieś.


Zawsze mozna zadzwonic do CDP i sie spytac co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:15, Lobo77 napisał:

CD Projekt chyba w kulki sobie leci. Grę zamówiłem kiedy tylko można było złożyc zamówienie
na preorder. Potwierdzającego maila mieli wysłać do mnie 5 dni przed wysyłką. Dzisiaj wtorek,
premiera w piątek. Po co więc ten preorder skoro nie dostanę gry przed a nawet podczas premiery.
Żarty jakieś.


Zawsze mozna zadzwonic do CDP i sie spytac co sie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:02, Ranger-NK napisał:

Zawsze mozna zadzwonic do CDP i sie spytac co sie dzieje :P


Eh.... Bedzie wrescie ta edycja postow kiedys !?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:56, Ranger-NK napisał:

Pelna polonizacja pasuje tylko do gier typu RPG, przygodowek i dla dzieci. Do reszty nie warto,
no chyba ze jest jakas powazna gra z dobra fabula.
Do strategii kinowka jest idealna :D


Idealny to może być wybór polonizacji. Albo kinówka albo pełna. W niektóre strategie z chęcią zagram w pełnej polonizacji w niektorych przyda się tylko przetlumaczenie podpisów. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Już sobie wyobrażam dubbing do DoW:DC. W roli Force Commandera - Cezary Pazura, jako przywódczyni Eldarów - Edyta Olszówka, na a w roli Big Bossa zielonych... Zbigniew Zamachowski (no co? skoro mógł się sprawdzic w Shreku). A poważnie, po co poprawiac cos co jest niemal idealne. Kinówka w zupełnosci wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem większość czasu Angielską wersje Warcrafta, teraz mam Polską... od tamtego czasu gram bez głosu, bo mi się instalować i ściągać patcha jeszcze raz nie chce :/

Co do Dawn''a, jest tu ktoś z Wawy ? Jak tam twoja przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 08:58, MINIONQ napisał:

Co do Dawn''a, jest tu ktoś z Wawy ? Jak tam twoja przesyłka?


Mieszkam skromne 250 km od Wawy i połowe tego od najblizszej siedziby Masterlinka ale dzwonił do mnie posłaniec z wiadomościa że zjawi sie u mnie pietnast siedemnasta. Można więc być dobrej myśli. Gorzej jak ktoś wybrał dostawe pocztą polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:19, Aesandill napisał:

Mieszkam skromne 250 km od Wawy i połowe tego od najblizszej siedziby Masterlinka ale dzwonił
do mnie posłaniec z wiadomościa że zjawi sie u mnie pietnast siedemnasta. Można więc być dobrej
myśli. Gorzej jak ktoś wybrał dostawe pocztą polską...


Mojej paczki, jeszcze nie pobrali z CDP :/
Nadal jest coś w style "Spakowana i gotowa do wysłania" albo pobrania, nie pamiętam (uszło mi z głowy przez ostatnie 3 minuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 09:22, MINIONQ napisał:

Nadal jest coś w style "Spakowana i gotowa do wysłania" albo pobrania, nie pamiętam (uszło
mi z głowy przez ostatnie 3 minuty :P


Albo masz jakiś bład na stronie(wątpie) albo podejzewam że dzisiaj na przesyłke nie masz co liczyć. U mnie nadali wczoraj i do dzisiaj rano nawet nie było numeru przesyłki, na ich stronce można doczytać że nadają numer i dostarczaja dzień po pobraniu. O ile oczywiście wybrałeś Masterlinka. jak z pocztą jest to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:30, Aesandill napisał:

Albo masz jakiś bład na stronie(wątpie) albo podejzewam że dzisiaj na przesyłke nie masz co
liczyć. U mnie nadali wczoraj i do dzisiaj rano nawet nie było numeru przesyłki, na ich stronce
można doczytać że nadają numer i dostarczaja dzień po pobraniu. O ile oczywiście wybrałeś Masterlinka.
jak z pocztą jest to nie wiem.


Nadal "Pakowanie i przygotowywanie", więc masz racje nie mam co liczyć... i pewnie okaże się, że jako jedyny nie dostanie paczki przedpremierą, moje szczęście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka już jest w sortowni w moim mieście, czyli na bank paczka przyjdzie dziś! :D Nie ma jak kurier z darmową przesyłką... xD

Co do Poczty Polskiej - ja wiele razy z ich usług korzystałem przy zamawianiu na gram.pl i dotychczas się nie naciąłem - nigdy nie trwało to dłużej niż dwa dni robocze. Więc nie jest tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tak, że mieszkam w wawie, a od centrum CDP mam 20 przystanków. Jakbym mógł to bym osobiście odebrał paczkę, a co do paczusi to MasterLink jej jeszcze nie otrzymał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 09:35, MINIONQ napisał:

Nadal "Pakowanie i przygotowywanie", więc masz racje nie mam co liczyć... i pewnie okaże się,
że jako jedyny nie dostanie paczki przedpremierą, moje szczęście :/


Sprawdź jeszcze raz swoje zamówienie, może coś się zmieniło ( pewnie i tak zerkałes tam dzisiaj z pieć razy). Ewentualnie zostaje nadzieja (oraz modlitaw do Imperatora) że to tylko błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najblizsza siedziba masterlinka jest wzgledem mnie w sieradzu i tam paczka doszla o 6:30 a wyszla o 8:05 wiec juz jedzie 2h 30min (30km mam do sieradza) lecz zapewne po drodze jest masa innych klientow do zalatwienia wiec wiernie czekam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować