Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 21:14, dudi1212 napisał:

Sorry za Offtop, ale serwery już są skoro w innych krajach premiery były już jakiś czas temu.
Polska została na szarym końcu. Może skoro widzi chat, to nie umie po prostu gry włączyć:].
Ja jeszcze multi nie sprawdzałem, bo muszę nacieszyć się single:P


no może to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra musze obczaić wszystkie rasy i nowe mapy na potyczkach. I jeszcze mam dylemat, którą rasą zacząć kampanię. Nie spieszy mi się z grą przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:19, Aesandill napisał:

Potwierdzam, z tego co mi wiadomo raczej bedziesz do tego zmuszony.Lepiej zostaw brata/siostre/innego
członka rodziny/sąsiadke/serwoczaszke/psa (niepotrzebne skreslić) na straży, niech odbierze
za ciebie.


no właśnie sąsiadka odebrała :) dopiero z pracy wróciłem... :( ale już płyta gorąca, już się instaluje, już pochłania wolne klastry na dysku... ;) Jupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tego czytam tym ostrzej jestem wkur***** na te pie***** moje szczęście do wszystkiego co się kur**** dotknę.

/\ /\
/ \ / \
/ \ / \
_______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz świra dostane :[

Bardzo nie lubie czekać 40 dni na grę
Jak by co napisałem wszystko osobno :]
CDN.....

[Treść zmieniona przez moderatora - Venom]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:23, Mistic napisał:

Idealny to może być wybór polonizacji. Albo kinówka albo pełna. W niektóre strategie z chęcią
zagram w pełnej polonizacji w niektorych przyda się tylko przetlumaczenie podpisów. Kwestia
gustu.


Masz racje, zgadzam sie z Toba. Moze kiedys cos takiego wprowadza. Bylaby niezla gratka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:26, Muro napisał:

Siema !!
Mam problem jak wchodze na multi to nie widze żdnej założonej gry jedynie chat z boku jak koleśie
rozmawiają !?
Skakałem po wszystkich serwerach i nic nigdzie nie widze założonej gry!!
Czy ktoś ma taki sam problem ??? Czy ktoś się z tym może uporał ??? Jesli tak to proszę o pomoc
!!!



MAM TAKI SAM PROBLEM WYSŁAŁEM ZAPYTANIE DO CDPROJEKT I CZEKAM NA ODP JEZELI CHESZ POGRAC N AMULTI MUSISZ POSZUKAC KOGOS Z POLSKĄ WERSJĄ GRY WTEDY POJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić ciąg dalszy tego posta to ci większośc forumowiczów... mówiąc łagodniej, pozbawi kończyn :P

@Ranger-NK, wydanie Dreamfalla, było idealne, 3 rózne wersje językowe podobno, ale pewnie trudno było namówić wydawca na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy :]
Bardzo nie lubię czekać 40 dni na grę x 20 do potęgi 5 = 64.000.000

Mam nadzieje że wytrzymam do przyszłego tygodnia :]
By The way możecie mi wyrwać kończyny ale zostawcie oczy i prawą ręke do grania XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:29, Gol Galad napisał:

> Siema !!
> Mam problem jak wchodze na multi to nie widze żdnej założonej gry jedynie chat z boku
jak koleśie
> rozmawiają !?
> Skakałem po wszystkich serwerach i nic nigdzie nie widze założonej gry!!
> Czy ktoś ma taki sam problem ??? Czy ktoś się z tym może uporał ??? Jesli tak to proszę
o pomoc
> !!!

ty idioto (nie mogłem się powstrzymać, więc przepraszam) oficjalne serwery DC jeszcze nie wystartowały
(nawet jeszcze nie było oficjalnej premiery) więc się nie dziw, że na multi jeszcze nie pograsz
do piątku xP


Sam jesteś idiotą głąbie !!!( również nie mogłem się powstrzymać i przepraszam ;]) Oficjalna premira to była już 3-go w całej europie a w usa jeszcze w październiku, więc co ty gadasz o serwerach ????. Serwery już dawno wystartowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 10:46, Tarno napisał:

no wreszczie mam swojego DC :* xD ide grac :)


Nie musiałeś tego pisać aż w trzech topicach :)
Ale coby nie było, masz moje gratki :) Ja tam nadal czekam na pana Edzia ... znaczy się listonosza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh , ja wczoraj dostałem swoją paczuszkę. :) Pierwsze wrażenie .... hmmmmm fajnie zrobiona Kampania , która może się ciagnac i ciągnąc :)

A co do Panna który czekał ( jak wszyscy) kilkanaście dni na swoją kopię , to lepiej , żeby zają sie juz graniem , a nie forum zaśmiecał. Wszyscy czekaliśmy , złościliśmy się na wydawce , ale jak już w rączkach trzymaliśmy upragniona paczuszkę , zapomnieliśmy ile to złych słów wypowiedzieliśmy pod kontem naszego długiego czekania :) Wszystkie złości poszły na bok , a to co się liczyło to odpalenie giercy , i męczenie naszych myszek (komputerowych:PP) i klawiatur :)

Pozdrawiam Warmłotowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K nareszcie paczka doszła (drogą pocztową :P). Co prawda na dzień przed premierą ale w sumie lepsze to jak po premierze :)
Życzę więc miłego grania lub niestety czekania tym, którzy z różnych powodów nie posiadają jeszcze DC :)
GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a u mnie grzecznie kurier wczoraj paczusze przyniósł, bez problemu, BEZ POCZTY! :D Dałem kurierowi pieniążki i obaj radośnie oddaliliśmy się. Jeden do samochodu, a drugi do kompa :D Warto było czekać, warto było kupić DoW i WA w sklepiku gram.pl bop dzięki temu za wirtualne miałem kuriera. Gram.pl czasem ma obsuwy z terminami i z wysyłka,ze na rynku istnieją już kilka ładnych lat i CDP ma odpowiednie doświadczenie.

Dla mnie Bomba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:14, DraclePL napisał:

Moglby ktos powiedziec czy gra jest juz dostepna w Media Marktach ? Konkretnie chodiz mi o
Wrocław.


Premiera jest 10, wiec nie jeszcze nie jest. Moze za tydzien bedzie w MediaMarkt dopiero. Tutaj wszyscy mowia o pre-orderach, czyli o grze kupowanej przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no tylko się pochlastać :-( Listonosz nie przyniósł jeszcze paczuszki więc już nikła szansa na dzisiahj, a jutro rano wyjeżdżam i dopiero będę mógł odebrać paczkę w poniedziałek. Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować