Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 16:56, Occulto napisał:

Nie no tylko się pochlastać :-( Listonosz nie przyniósł jeszcze paczuszki więc już nikła szansa
na dzisiahj, a jutro rano wyjeżdżam i dopiero będę mógł odebrać paczkę w poniedziałek. Koszmar...

Współczuję, bo ja dostałem, właściwie to zaraz lecę na pocztę po przesyłkę, bo w domu oczywiście nikogo nie było, ale teraz to mi naprawdę już wisi te parę godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA gra wypas ale ale wracam o godzienie 15.30 do domu i słysze że paczka nie przyszła K***A mówie ;)
liczyłewm że włącze śmigne na siłke za 1,5 godziny wrócę i będe masakrował nekronami ;)
dobra gry nie ma wychodze wracam 17.30 dzwonią z poczty jest paczka pobiegłem zainstalowałem i udało mi się oderwać ale ciężko było ;) w kampannie gram chaosem
troche zawiedli mnie nekroni wcale nie są jacyś mega wypaśni za to zaskoczyli TAU którzy byli obok moich nekronów na mapie mortalis i niszczyli moje wojsko równo ;)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie... przychodzę ze szkoły wymęczony po 18... a tu paczka leży na stole ;))
Tak dla tych co jeszcze nie mają, dodam że zamawiałem Pocztą i mieszkam w Krakowie (więc stosunkowo daleko od Warszawy :P) i przypuszczam, że większość paczek dojdzie do końca tygodnia (nie wiem jak to możliwe, ale tym razem wyjątkowo Poczta spisuje się na medal... no chyba że to CDP jakieś nowe metody zasosowało)

Hehe, idę podbijać Kronus ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P........a poczta polska,mieszkam od ich budynku niecałe 150m a listonosz k...a nie raczy nawet awizo w skrzynce zostawić.Dodam ,że z Wawy jestem to powinni mi dostarczyć DC w miarę szybko a tu nic.To po kiego grzyba zamawiałem w pre orderze jak dostanę gre w dzień premiery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:01, Łukasz 666 napisał:

P........a poczta polska,mieszkam od ich budynku niecałe 150m a listonosz k...a nie raczy
nawet awizo w skrzynce zostawić.Dodam ,że z Wawy jestem to powinni mi dostarczyć DC w miarę
szybko a tu nic.To po kiego grzyba zamawiałem w pre orderze jak dostanę gre w dzień premiery:(


Haha a podobno pod latarnia najciemniej ^^ Skoro masz tak blisko to mogles pojsc i sie spytac czy paczka nie zostala dostarczona na poczte. Moze jakas mila Pani by Ci poszukala jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 23:23, Radament napisał:

> P........a poczta polska,mieszkam od ich budynku niecałe 150m a listonosz k...a nie raczy

> nawet awizo w skrzynce zostawić.Dodam ,że z Wawy jestem to powinni mi dostarczyć DC w
miarę
> szybko a tu nic.To po kiego grzyba zamawiałem w pre orderze jak dostanę gre w dzień premiery:(


Haha a podobno pod latarnia najciemniej ^^ Skoro masz tak blisko to mogles pojsc i sie spytac
czy paczka nie zostala dostarczona na poczte. Moze jakas mila Pani by Ci poszukala jej :P



Oj tam trudno .Pare godz. mnie nie zbawi.Najpóźniej jutro listonosz powinien być, więc jutro już sobie pewnie popykamw DC.Jak bym miał dziś to pewnie zasiedział bym się przy Warhammerku i spóżnił się do pracy, a tak to na spokoju w weekendzik sobie pogrami luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 23:29, Łukasz 666 napisał:

Oj tam trudno .Pare godz. mnie nie zbawi.Najpóźniej jutro listonosz powinien być, więc jutro
już sobie pewnie popykamw DC.Jak bym miał dziś to pewnie zasiedział bym się przy Warhammerku
i spóżnił się do pracy, a tak to na spokoju w weekendzik sobie pogrami luz:)


No i o to chodzi :p Dobrze, ze Ci to nie przeszkadza, bo wiekszosc ludzi wpienia sie, ze w dzien premiery, badz jeden dzien po premierze dostanie. Mi w sumie na tym nie zalezy, czy dostane tydzien pozniej czy wczesniej. Ja i tak mam malo czasu na gry i gram wtedy kiedy moge. Rozumiem tylko tych graczy, ktorzy np. weekend rezerwuja sobie na granie a tutaj bah gra nie przychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera w piątek SUUUPER
16.35 a ja nadal nie moge grać na multi zero gierek co jest grane ?
czyzby znowu wielkie przesuniecie z wrzesnia na pazdziernik z pazdziernika na listopad z wysyłki w poniedziałek na wysyłke we wtorek a teraz to
nie ma to jak mieszkac w 3 swiecie
a w firmach pracują chyba same murzynki bambo co nadal czytaja swoja 1 murzynską czytanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty idioto (nie mogłem się powstrzymać, więc przepraszam) oficjalne serwery DC jeszcze nie wystartowały (nawet jeszcze nie było oficjalnej premiery) więc się nie dziw, że na multi jeszcze nie pograsz do piątku xP

Jak to.Przeciez kolesie ktorzy pisza na gry sie umawiaja,wiec maja serwery.Czy ci chodzi o polskie?? ja raz widzialem jedna gre ale byly wszystkie miejsca zajete:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:46, Świrex napisał:

ty idioto (nie mogłem się powstrzymać, więc przepraszam) oficjalne serwery DC jeszcze nie wystartowały
(nawet jeszcze nie było oficjalnej premiery) więc się nie dziw, że na multi jeszcze nie pograsz
do piątku xP



Idiote to ty z siebie zrobiles. Wszystkie gry przechodza przez serwery GameSpy, ktore oczywiscie dzialaja od dawna. Polskie wydanie DC jest kulawe, gra nie widzi gier zakladanych przez graczy z innymi wersjami jezykowymi (a powinna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos probowal odpalic gre od wujka pracującego na stadjonie dziesięciolecia z cd keyem od cd projektu podobno wszystko działa prosze o potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy multi juz działa jak należy, w sensie czy problemy z multi były związane z datą premiery w jakikolwiek sposób czy trzeba anulować zamówienie i sprowadzić sobie gre z zagranicy(np wersje brytyjską)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:31, Gethwar napisał:

Ok czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy multi juz działa jak należy, w sensie czy problemy
z multi były związane z datą premiery w jakikolwiek sposób czy trzeba anulować zamówienie i
sprowadzić sobie gre z zagranicy(np wersje brytyjską)???


Sprowadź sobie wersje angielską, ale z internetu. A jak ci przyjdzie paczka z polską to wykorzystasz z niej cdkeya i bedzię cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować