Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

Ja się tylko raz przejechałem na Poczcie Polskiej :) Miały byc 2 dni robocze...W moim przypadku było 6 dni roboczych, a w sumie 8, ponieważ jeszcze się weekend napatoczył ;>

Żeby jednak nie dołowac tych, co wybrali pocztę, dodam iż innym razem dostałem paczkę na drugi dzień, podczas gdy znajomy czekał na kuriera Masterlink 4 dni. :] Jak widac, różnie to bywa.

Dobrze się złożyło, że Dark Crusade jest już dostępny. Akurat siedzę w domciu i choruję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu to cos widze ze ta twoja choroba sie teraz bedzie przeciagala xD xD ,ehhh to czekanie jest meczace bo nie mam zamiaru prezgapic kuriera i pozniej zapitalac 30-40km do najblizszej siedziby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety Jaracz dostal jako pierwszy xD , ale tez nie wiadomo czy inni nie dostali bo moze ich tak wciagnela gra ze zapomnieli napisac xD , ja tam jeszcze czekam i mam nadzieje ze to 12 dojdzie bo stanie w oknie co 5 minut zaczyna mnie meczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakies bardziej szczegułowe informacje od tych co maja takie szczeście i już dostali. Jak instrukcja? Dopracowana jak w DoW czymoże jak WA. Dużo nowych map? Jak rozwiązali kwestie Krwiopuszcza i Demon Princa. Obaj naraz na polu bitwy? Wiem że jak dostane(o osiemnastej) to sam sobie sprawdze ale nie moge się doczekać..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci teraz odpowie na takie pytanie , każdy ( chyba) kto dostał w swoje łapska DC zapewne siedzi przed monitorem , i już kombinuje jak by tu załatwić tamtych po drugiej stronie mapki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:47, Aesandill napisał:

Wiem że jak dostane(o osiemnastej) to
sam sobie sprawdze ale nie moge się doczekać..,


skąd wiesz że akurat o 18...?

moja paczka o 11 wyszła z sortowni w jeleniej górze. niedługo powinna być. ale najgorsze jest to że na 14 ma do pracy i wracam po 22 :((
a jeszcze gorsze może być to, że kurier przyjedzie jak mnie już nie będzie, zostawi awizo i jutro dopiero z poczty odbiorę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:51, MrMario napisał:

Kto Ci teraz odpowie na takie pytanie , każdy ( chyba) kto dostał w swoje łapska DC
zapewne siedzi przed monitorem , i już kombinuje jak by tu załatwić tamtych po drugiej stronie
mapki. Pozdrawiam


:) Niestety ale nieuniknione. Taka tylko naiwna próba wyciagniecia odrobiny nurtujących mnie informacji. Sam pewnie bede miał problem z oderwanie się od DC by zawitać na forum.

Imperator wie, Imperator czuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy czasem to nie jest tak ze jak masz kurierem a nie zastal Ciebie w domu to zostawia awizo i chyba paczke mozna odebrac tylko w najblizszej siedzibie masterlinka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 12:55, Deejay napisał:

skąd wiesz że akurat o 18...?


Wybaczcie dublowanie postów ale nie zauważyłem pytania. Dzwonił do mnie kurier z pytaniem o droge :D. urok życia na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahahahah , ja się smieje , ale tez mieszkam na wsi ,( no ba największa wieś w regionie :PP) i nikt do mnie nie dzwonił :( :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:06, MrMario napisał:

Muahahahah , ja się smieje , ale tez mieszkam na wsi ,( no ba największa wieś w regionie :PP)
i nikt do mnie nie dzwonił :( :D Pozdrawiam


Widać nie musisz tłumaczyć kurierowi że skoro jedzie od Mikołajek to za kościołem musi skrecic w prawo, i ze numer domu owszem posiadam i to na bramie ;D. Niestety i tak nie zagram sobie bo nie bedzie mnie w domu :(. Aż do dwudziestej, moja dziewczyna uznała że ma prirytet nad DC... całkiem zreszta słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:01, zibi20 napisał:

a czy czasem to nie jest tak ze jak masz kurierem a nie zastal Ciebie w domu to zostawia awizo
i chyba paczke mozna odebrac tylko w najblizszej siedzibie masterlinka ??


no nawet mnie nie strasz... :/ to mam 100km zasówać do jeleniej góry...? :| to na paliwo wydam więcej niż na grę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja caly czas wypatruje kuriera, aby nie zapitalac 40km do najblizszej siedziby , ehhh ja od wakacji mowiac tez na wsi mieszkam i mam nadzieje ze trafi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O :) , Z jakiej miejscowości jesteś?? :) . Mnie od J.G tez dzieli jakieś 100 km , ale że ja lubię na Stopa stać to żaden problem dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 13:15, Deejay napisał:

no nawet mnie nie strasz... :/ to mam 100km zasówać do jeleniej góry...? :| to na paliwo wydam
więcej niż na grę... :/


Potwierdzam, z tego co mi wiadomo raczej bedziesz do tego zmuszony.Lepiej zostaw brata/siostre/innego członka rodziny/sąsiadke/serwoczaszke/psa (niepotrzebne skreslić) na straży, niech odbierze za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko w tym problem ze sam w chacie jestem XD wiec moge liczyc tylko na wlasna cierpliwosc i wypatrywanie z okna ;] a tak sie sklada ze widze glowna droge w sporym kawalku wiec jak mignie bialy wan z zielonym paskiem na ukos to znaczy ze kurierozo jedzie xD ale coz do 17 jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować