Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - premiera już w ten piątek!

162 postów w tym temacie

ok zamówiłem WA i DC (DoW już mam)
bo sprawdziłem czy DC u mnie działa w demie - działa na średnich :D
więc mogę spokojnie zamawiać ;)
a powinno dojść na piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:35, zibi20 napisał:

HEHE !! wlasnie byl u mnie kurier :D :D i juz mam w lapach DC <az ciarki przeszly> !!


Kolejny szczesliwiec. Prawie jak Totolotek ;). Pozdrowionka i do (podejrzewam że nierychłego) zobaczenia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

farciarz :P ja tez juz chce mojego DC :) jak narazie instaluje dawn of war + winter assault bo jestem po formacie :P ale cały czas gapie sie na okno i wypatruje kuriera :) o własnie przyjechał ale lol dora nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh no juz zarejestrowalem gierke i kolejne +20zl wirtuelnego szmalu xD , szczezrze to nie redze spodziewac sie firmowych samochodow bo u mnie np. przyjechal taka bodajze czerowna lada , trzeba patrzec na goscia kierujacego bo ci siedza w firmowych uniformach (pomaranczowa bluza) heh ale jak dal mi liste do podpisania to rzucilo mi sie w oczy z 5 innych gosci i tez bodajze DC XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde :/ to jednak nie byl kurier :/ a juz milaem nadzieje :/ a co do winter assault to nie podobał mi sie az tak bardzo jak dawn of war ale byl dobry a wydaje mi sie dark crusade bedzie nawpet lepszy od dawn of war !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:47, Tarno napisał:

kurde :/ to jednak nie byl kurier :/ a juz milaem nadzieje :/ a co do winter assault to nie
podobał mi sie az tak bardzo jak dawn of war ale byl dobry a wydaje mi sie dark crusade bedzie
nawpet lepszy od dawn of war !!


Ano powinien. Powtórze moja wczesniejsza prośbe i może ktos wyjawi jak wyglada DC okiem gracza. Co z Krwiopuszczem i demonPrince. Łaża sobie we dwóch naraz siepiac wszyskich piechórów wroga? Wiem że sie powtarzam ale mam skromna nadzieje ze ktos oderwie na chwile oczy od DC by przekazać swoje wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś puka , ... myślę sobie , moja kolej . Otwieram drzwi , z banknotem w ręku , a tu mama z zakupami , patrzy sie na mnie , a potem na kaske , i mówi : zimno już nigdzie nie idę. Grrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:18, MrMario napisał:

Muhahahah śmiałem się że do jakiejś wioski nie może kurier trafic.... u mnie to samo :)
Pozdrawiam oczekujących :) ( Trzebień)


Widze ze chyba forum umrze śmiercia tragiczną po tym jak wszyscy dostana swoje DC :(. Pozdrawiam i żegnam, dziewczyna na mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:18, MrMario napisał:

Muhahahah śmiałem się że do jakiejś wioski nie może kurier trafic.... u mnie to samo :)
Pozdrawiam oczekujących :) ( Trzebień)


Ja mieszkam na wsi, ale DC wlasnie mi przyszlo. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę OK zainstalowałem grę OK ale nie moge grac po sieci nie widze żadnej gry na liście dostępnych gier a u was jak jest?? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skakałem po wszystkich serwerach na żadnym nie widzę żadnej gry dzwoniłem do działu pomocy technicznej DCP a tam mi koleś powiedział że muszę ściągnąć path-a a przecież jeszcze nie ma patch-a do DC:(:( a teraz nie moge dodzwonić się do nich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak to jest wybrać poczte ehh... liczyłem że przyjdzie jak zawsze na następny dzień a tu lipa :(
no nic przyjdzie jutro ;)
acha jakie są nowe jednostki do starych armii ?? wystarczą nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować