Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Mam takie pytanko:
Czy na takim sprzęcie:

Intel Pentium IV 3.0 GHz
768 RAM
Geforce FX 5500 128MB

pogram na FULL detalach w rozdziałce 1024*768?


Żartowałem :-D

Chciałem spytać czy na rozdziałce 1024*768 na takim sprzęcie co jest wyżej opisany, pogram na minium detalach, bez wszystkiego, bez żadnych efektów, ale przynajmniej płynnie??? Bo chciałbym sciągnąć demo BioShocka a nie wiem czy mi w ogóle odpali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:53, 4YoU napisał:

Chciałem spytać czy na rozdziałce 1024*768 na takim sprzęcie co jest wyżej opisany, pogram
na minium detalach, bez wszystkiego, bez żadnych efektów, ale przynajmniej płynnie??? Bo chciałbym
sciągnąć demo BioShocka a nie wiem czy mi w ogóle odpali???


Marne szanse. Wlasciwie zerowe. Lepiej sciagnij demo i sam sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:53, 4YoU napisał:

Chciałem spytać czy na rozdziałce 1024*768 na takim sprzęcie co jest wyżej opisany, pogram
na minium detalach, bez wszystkiego, bez żadnych efektów, ale przynajmniej płynnie??? Bo chciałbym
sciągnąć demo BioShocka a nie wiem czy mi w ogóle odpali???


ta grafika Cie trzyma bardzo i ciezko jest pwoiedziec czy wogole sie oplaci instalowac nawet demo. Mi sie wydaje ze na tej grafice nie pojdzie niestety BIOSHOCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co chodzi z tą Cenega ?!?!

Pisze juz im trzeciego maila w ciagu tygodnia z zapytaniem co z ta wersja angielska na pc kolekcjonerska, nic nie odpowiadaja, ich strona chodzi koszmarnie, nigdzie nie ma podanych dat premiery... Mieli aukcje na allegro wlasnie z taką wersja ale szybko zniknela, i mimo ze nie sprzedali wszystkich preorderow to aukcji nie wznowili, na ich stronie ta wersja gry nawet nie ma obrazka...

Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem automatycznego maila od cenegi:

Uprzejmie informujemy iż w dniach 24.08 – 2.09 zamówienia w sklepie
internetowym Cenega nie będą realizowane. Wszelkie zamówienia złożone do dnia
23.08 do godziny 13 zostały wysłane jeszcze tego samego dnia. Realizacja
późniejszych zamówień odbędzie się dopiero 3.09.07. Za wszelkie opóźnienia i
utrudnienia przepraszamy.


Czyli dowiem sie dopiero w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:34, Enzo_0 napisał:

Ludzie, o co chodzi z tą Cenega ?!?!

Pisze juz im trzeciego maila w ciagu tygodnia z zapytaniem co z ta wersja angielska na pc kolekcjonerska,
nic nie odpowiadaja, ich strona chodzi koszmarnie, nigdzie nie ma podanych dat premiery...
Mieli aukcje na allegro wlasnie z taką wersja ale szybko zniknela, i mimo ze nie sprzedali
wszystkich preorderow to aukcji nie wznowili, na ich stronie ta wersja gry nawet nie ma obrazka...

Co sie dzieje?


Jeżeli chodzi o aukcję to jej nie wznowią do 2 Września ponieważ chłopak odpowiedzialny za sprzedaż na Allegro ( on tylko odpowiada także na meile ) jest na urlopie wypoczynkowym ( wiem ponieważ pisałem do niego w sprawie zamówionej EK i dostałem meil zwrotny z tą informacją )

A jeżeli chodzi o wydanie Angielskiej wersji BioShock''a dostałem taki meil od pracownika Cenegi :

Witam serdecznie

Mamy nadzieje że wysyłka nastąpi już w przyszłym tygodniu

Pozdrawiam

Mamy nadzieje ?! Kurde ludzie co to jest ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:05, Sido15 napisał:

Jeżeli chodzi o aukcję to jej nie wznowią do 2 Września ponieważ chłopak odpowiedzialny za
sprzedaż na Allegro ( on tylko odpowiada także na meile ) jest na urlopie wypoczynkowym ( wiem
ponieważ pisałem do niego w sprawie zamówionej EK i dostałem meil zwrotny z tą informacją )

A jeżeli chodzi o wydanie Angielskiej wersji BioShock''a dostałem taki meil od pracownika Cenegi
:

Witam serdecznie

Mamy nadzieje że wysyłka nastąpi już w przyszłym tygodniu

Pozdrawiam

Mamy nadzieje ?! Kurde ludzie co to jest ??!!



Niezly rozpierdziel jest jak na razie w Cenedze. Chyba zrezygnuje z tej podstawowej polskiej wersji na pc (jesli laskawie mi ja anuluja, jeszcze nigdy mi nie odpowiedzieli na maila).

A pojawi sie znowu ta aukcja na allegro? Bo nie ufam temu sklepowi cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:08, milten 166 napisał:

mam pytanko czy wejdzie mi bioshock na
1gb
7600gt
3500mhz


Bez problemowo pograsz . A jeżeli masz wątpliwości ściągnij wersję demo i zobacz jak Ci śmiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:11, Sido15 napisał:

> mam pytanko czy wejdzie mi bioshock na
> 1gb
> 7600gt
> 3500mhz

Bez problemowo pograsz . A jeżeli masz wątpliwości ściągnij wersję demo i zobacz jak Ci śmiga
:)

jak mozesz to powiedz przez co ściągales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:10, Enzo_0 napisał:

A pojawi sie znowu ta aukcja na allegro? Bo nie ufam temu sklepowi cenegi.


Wiesz jak mam coś kupić z wydawnictwa Cenegi to właśnie na Allegro albo w sklepie , tak jak Ty nie za bardzo ufam internetowemu sklepowi .
Nie wiem ale chyba wystawią , w końcu zostało im z aukcji 31 sztuk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:08, milten 166 napisał:

mam pytanko czy wejdzie mi bioshock na
1gb
7600gt
3500mhz


Spokojnie, ja gralem w demko w ustawieniach na maksa i chodzilo na 30-40 fps. Tylko czasami przy otwieraniu drzwi sie zakrztusza, ale to nie jest problem. Na koncu demka jest wieksza masakra, i troche wtedy stracilem fpsow, ale zdecydowanie bedzie ci chodzic na med/max.

A mam:

1gb ram
7900gs
Athlon 64 3800+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierniczę, gdzie w tym temacie są opinie o tej grze ? Ciągle widzę posty w stylu "czy mi pójdzie ?"; "kiedy wyjdzie ?"
Czy nikt nie ma XO, aby zdać relacji ? Wersja na XO jest już dostępna od paru tygodni.

P.S BS w Neo Plus dostał 10\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:11, Sido15 napisał:

> mam pytanko czy wejdzie mi bioshock na
> 1gb
> 7600gt
> 3500mhz

Bez problemowo pograsz . A jeżeli masz wątpliwości ściągnij wersję demo i zobacz jak Ci śmiga
:)


Fajnego masz awatara :D a na takim kompie spokojnie ograsz na średnich/maksymalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:23, Grz3chu napisał:

ja pierniczę, gdzie w tym temacie są opinie o tej grze ? Ciągle widzę posty w stylu "czy mi
pójdzie ?"; "kiedy wyjdzie ?"
Czy nikt nie ma XO, aby zdać relacji ? Wersja na XO jest już dostępna od paru tygodni.

P.S BS w Neo Plus dostał 10\10


Grz3chu nie denerwuj się. Pewnie wszystkim xboyom zapalił się ROD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:23, Grz3chu napisał:

ja pierniczę, gdzie w tym temacie są opinie o tej grze ? Ciągle widzę posty w stylu "czy mi
pójdzie ?"; "kiedy wyjdzie ?"
Czy nikt nie ma XO, aby zdać relacji ? Wersja na XO jest już dostępna od paru tygodni.

P.S BS w Neo Plus dostał 10\10


Recenzji w necie jest masa, wystarczy poszukac. Ja wlasnie skonczylem ogladanie ponad godzinnej recenzji na Epileptic Gaming. Wyszlo na to ze swietna gra, z najlepszym dzwiekiem jaki dotychczas stworzono w grach, swietna grafika, z bardzo dobra fabula, ale niestety hakowanie jest ponoc tak do dupy ze nie dali 100/100. W demku mi hakowanie nie przeszkadzalo, ale potem staje sie trudne i hakuje sie co 15 metrow co spowalnia gre. W system shocku 2 hakowanie jest lepsze, znacznie szybsze, choc nie wymaga zadnych zdolnosci od gracza, tylko punkty skilli w hakowaniu.

Dodali jeszcze ze w polowie gry jest tak fantastyczny zwrot akcji, ze przez pol godziny bedziesz siedzial i mowil "OH MY GOD IT''S SO AWESOME!!!". Ponoc nie zapomni sie go do konca zycia, tak swietnie skonstruowany.

Polecam obejrzec recenzje, zero spoilerow.

Za 2 tygodnie powinienem miec wersje na pc, jesli szanowna Cenega sie obudzi i zacznie cos dzialac w kierunku wersji na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, ale gdzieś zasłyszałem, że ma być jakaś blokada i można grę zainstalować tylko 5 razy,a potem co? Kupować nowy egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować