Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Ja ściągnąłem demo z Nzone ( http://www.nzone.com/object/nzone_bioshock_downloads.html). Ciekawi mnie czemu instalator miał 1,84GB (.rar), a po instalacji folder z grą ma 1,66GB xD

Gra działa dobrze, tylko na początku musiałem pobawić się w opcjach grafiki (standardowo było na 1280x960 chyba, a ja gram na 1680x1050) no i także ustawić kilka rzeczy (nie wszystko było na high xD).

Demko jest niezłe, grafika powala, szkoda tylko, że to demo takie krótkie.
Raz podczas gry wyskoczył mi błąd i wywaliło mnie do pulpitu - wyskoczyło okienka o błędach (z Xfire, nie windowsowe). Potem musiałem od nowa ustawiać opcje, ale gra działa dobrze.

Kilka screenów (ale to trzeba zobaczyć w ruchu-refleksy świetlne, efekty cząsteczkowe no i posłuchać bo muzyka też klimatu dodaje):
http://foteka.pl/dc19e54bdf6b2323e2954add9feb4071
http://foteka.pl/2e88674f5ef2742ab604f027cc200edc
http://foteka.pl/b8e79fd045ac45b3e46d723e00cf95e3
http://foteka.pl/d579ee3ce4c023fe69f681e1db10cd89
http://foteka.pl/fae329d834ce8e7a1eaa566105a901f6

20070915170043

20070915170133

20070915170227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:31, geralt z rivii7 napisał:

myślę że bioshock będzie najlepszą grą jesieni jeśli nie przebije go stranglehold oprócz tych
dwóch nic się nie liczy


Stranglehold? Toż to zwykła pokazówka efektów graficznych. Jeżeli Stranglehold ma przebić BioShocka, to tylko pod względem oprawy wizualnej; BS może i nie oferuje tylu wodotrysków graficznych, ale za to miażdży Strangleholda pod względem klimatu i fabuły. Mimo, że mamy dopiero wrzesień, to według mnie BS już teraz zasługuje na miano najlepszej gry roku 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:37, des1og napisał:

> myślę że bioshock będzie najlepszą grą jesieni jeśli nie przebije go stranglehold oprócz
tych
> dwóch nic się nie liczy

Stranglehold? Toż to zwykła pokazówka efektów graficznych. Jeżeli Stranglehold ma przebić BioShocka,
to tylko pod względem oprawy wizualnej; BS może i nie oferuje tylu wodotrysków graficznych,
ale za to miażdży Strangleholda pod względem klimatu i fabuły. Mimo, że mamy dopiero wrzesień,
to według mnie BS już teraz zasługuje na miano najlepszej gry roku 2007 :)


wiem a ja uwielbiam bioshocka i dlatego stranglehold ze względu na grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni. BioShock to jedna z najlepszych gier w jakie grałem kiedykolwiek, wprowadza dużo świeżości do gatunku i ma to coś. Nawet jeżeli Crysis będzie grą roku 2007, to nie zmienię zdania i i tak postawię na BioShocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farciarze, wam to dobrze, juz sobie popykacie w Bioshocka :P Niektorzy to musza czekac az do Swiat i to nie ze wzgledu na brak kasy :/

Widzialem ta gierke na zywo w Saturnie w Dijon i wywarla na mnie niemale wrazenie. Jedyne do czego sie moglem przyczepic to ta minigierka z rurami i woda - mam nadzieje, ze nie bedzie tego zbyt duzo w finalnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:03, Quatre napisał:

Farciarze, wam to dobrze, juz sobie popykacie w Bioshocka :P Niektorzy to musza czekac az do
Swiat i to nie ze wzgledu na brak kasy :/

Widzialem ta gierke na zywo w Saturnie w Dijon i wywarla na mnie niemale wrazenie. Jedyne do
czego sie moglem przyczepic to ta minigierka z rurami i woda - mam nadzieje, ze nie bedzie
tego zbyt duzo w finalnej wersji gry.


to dlaczego nie kupujesz jeśli masz kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:20, cmurder napisał:

to dlaczego nie kupujesz jeśli masz kasę?

Bo do 23 grudnia nie ma mnie w Polsce, jestem w szkole we Francji :/ Mam ze soba tylko laptopa, ktory by nie pociagnal takiego tytulu jak Bioshock :( Tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko pokornie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieć BioShock tylko jeszcze lepiej jeśli działa ;( ! Ja mam EK wsystko gut ale....now właśnie , niedziała mam za słabego kompa , normalnie się smiać chce . Nowgo kompa najwczesniej we czerwcu będe miał . Czyli cierpliwości i siła by przetrwać szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:03, Quatre napisał:

Widzialem ta gierke na zywo w Saturnie w Dijon i wywarla na mnie niemale wrazenie. Jedyne do
czego sie moglem przyczepic to ta minigierka z rurami i woda - mam nadzieje, ze nie bedzie
tego zbyt duzo w finalnej wersji gry.


To muszę Cię rozczarować, bo tego jest bardzo dużo w finalnej wersji gry. Oczywiście z własnego wyboru to wybieramy [hmm... dziwnie zbudowałem to zdanie ;f]. Jeżeli nie chcesz, to nie musisz się w to bawić, jednak często jest to bardzo przydatne [służy do hackowania urządzeń, czyli np. automaty z amunicją itp dają wszystko taniej, odblokowywane są niektóre pozycje itp, kamery znajdują tylko przeciwników i na nich są wysyłane "ataki", wieżyczki strzelające są po Twojej stronie i niszczą przeciwników i kilka innych dodatkowych rzeczy].
Ogólnie jednak alternatywą jest wykupienie "hacka" [buyout, całkowicie nieopłacalne... szkoda kasy, która bardzo często jest okropnie potrzebna], bądź użycie autohack toolsa, fajna rzecz, przydaje się jak nie chce nam się bawić z tymi rurkami, bądź poziom jest bardzo wysoki i istnieje prawdopodobieństwo, że "a nóż" coś nie wyjdzie :P.
Przypominam również o tym, że aby zwolnić płynięcie wody warto jest zamrozić dane urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:32, Arhont napisał:

Fajnie jest mieć BioShock tylko jeszcze lepiej jeśli działa ;( ! Ja mam EK wsystko gut ale....now
właśnie , niedziała mam za słabego kompa , normalnie się smiać chce . Nowgo kompa najwczesniej
we czerwcu będe miał . Czyli cierpliwości i siła by przetrwać szkołe


No widzisz...Ty masz gre i nie mozesz grac z powodu slabego sprzetu a ja nie moge grac bo nie mam gry a demko "bioshocka" pomyka ze chej ....plakac sie chce.
Niestety splacam grafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować