Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 23:03, Ecko09 napisał:

Ja słyszałem, że sa planowane 3 części łącznie z tą co już wyszła.

Można też powiedzieć że to jest 3 część jako nieoficjalny sequel system shock''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:07, Warrior Within napisał:

> Ja słyszałem, że sa planowane 3 części łącznie z tą co już wyszła.
Można też powiedzieć że to jest 3 część jako nieoficjalny sequel system shock''a.


no tak, ale 2 część wyjdzie na pewno, nie wiadomo co z 3 częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:10, Ecko09 napisał:

Znaczy sie Bioshock 2.


Możesz napisać skąd masz takie info, bo pierwsze słyszę szczerze mówiąc, a słowa "coś tam słyszałem" czy "kolega mówił" mnie nie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, Bioshock nie jest połączeniem RPG''a z FPS''em. Jest to z krwii i kości FPS z odrobina elementów RPG. Ale i tak jest to jedna z najlepszych gier wogóle!! A co do System Shocka 2, To jest prawdziwy RPG!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Bioshocka- obszerne (i to bardzo) wrażenia wiecie gdzie możecie znaleźć :D

A tak najkrócej jak się da: genialna gra. Naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty gra się identycznie świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:29, mikal15 napisał:

Skończyłem właśnie Bioshocka- obszerne (i to bardzo) wrażenia wiecie gdzie możecie znaleźć
:D

A tak najkrócej jak się da: genialna gra. Naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty gra się
identycznie świetnie...

Genialna napewno jeśli się da ją odpalić , mi wyskakuję taki komunikat , troszkę to dziwne bo do tej pory , a mam już za sobą dobre kilka godzin gry , było wszystko ok , teraz nie mogę odpalić gry

20070925134432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem Bio za 79 zł w Media. Na razie nie pogram bo jutro komp wraca z serwisu. Poczytałem instrukcje i pomyślałem sobie o grze. I teraz pytanie do tych co się znają. Jakie bajery można wyłączyć by gra działała płynnie a dalej ładnie wyglądała. Nie zależy mi na dynamicznym oświetleniu ani innych wodotryskach. Chce by gra wyglądała ładnie. Sprzęt to Athlon 64 3500+ , Ge Force 7300 GT i 2 GB Ramu. Czytałem też w instrukcji coś o synchronizacji pionowej. Na moim sprzęcie epiej mieć ją włączoną czy wyłączoną i co to daje. THX za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co męczyć się z wymaganiami sprzętowymi na kompluterze? Se ino myślcie. Granie na PC - -50% przyjemności z zabawy. ;E

Kerigun wyłącz wszystkie detale, cienie, efekty specjalne i całą raszte to może Ci coś tam bzyknie, widzie to tak - gra na poziomie PSX. Que Legal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się słuchać kogoś kto się nie zna. Tyle wersji jak mi pójdzie Bio na mym sprzęcie ile osób na Forum. Twa odpowiedz jest lekko bez sensu

Choinix ty się wydajesz na rozsądnego forumowicza. Powiedz jak zmodyfikować ustawienia graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pójdzie ci spokojnie na najwyższych. Ja mam taką konfiguracje:
Radeon X1600 Pro
1gb RAM
PIV 2.4 Ghz

Gram na highu bez żadnych zwieszek. Mam wszystko odznaczone w opcjach grafiki i gra mi się świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:36, Konrad512 napisał:

Gra pójdzie ci spokojnie na najwyższych. Ja mam taką konfiguracje:
Radeon X1600 Pro
1gb RAM
PIV 2.4 Ghz

Gram na highu bez żadnych zwieszek. Mam wszystko odznaczone w opcjach grafiki i gra mi się
świetnie. :)


Takie odpowiedzi się lepiej czyta. Nie wiem jak to jutro będzie bo jutro zainstaluje i pogram. Wiem że gra mi będzie działać bo spełniam w 100% minimalne i przewyższam minimalne. Mam dylemat bo mam jeszcze World in Conflict i nie wiem w co pierwsze zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:28, Kerigun napisał:

Nie chce mi się słuchać kogoś kto się nie zna. Tyle wersji jak mi pójdzie Bio na mym sprzęcie
ile osób na Forum. Twa odpowiedz jest lekko bez sensu

Choinix ty się wydajesz na rozsądnego forumowicza. Powiedz jak zmodyfikować ustawienia
graficzne.


Zacznę może od synchronizacji - tutaj mamy tzw. VSYNC, problemu ze znalezieniem tego w opcjach graficznych [których generalnie za dużo nie ma ;p] nie będziesz mieć.
Daje to mniej więcej tyle, że ogranicza [np. w moim wypadku] klatki to odświeżania monitora. Czyli mniej więcej tak - jeżeli odświeżanie Twojego monitora wynosi powiedzmy @60, a klatek byś wyciągnął 80, to będziesz miał 60 FPS''ów i tak :P.
W praktyce nie wiem czemu to ma służyć... może w przypadku zbyt super-silnych konfiguracji nie przyśpieszaniu działania gry? :F Nie mam pojęcia prawdę mówiąc czy daje to cokolwiek w przypadku posiadania słabszej konfiguracji, która rzadko kiedy by te 60 FPS''ów wyciągała.
---
Co do Twojego komputera, to coby ciszyć się w miarę fajną grafiką, polecam Ci dokładnie takie ustawienia:
Rozdzielczość - 1024x768
Szczegółowość modeli - max
Zaawansowane Shadery - off
Szczegółowość tekstur - średnie
Odbicia w czasie rzeczywistym - off
Zaawansowane cienie - off
Disoration - off
Post Processing - off
Zaawansowane oświetlenie - off

Ja bym Ci tak proponował, ale że nie mam niestety możliwości teraz tego sprawdzić, to są tu tylko przypuszczenia.
Co do powyższego "X1600 Pro, 1gb RAM i PIV 2.4Ghz" - szczerze, to nie wierzę w to, że gra bez zawieszek... albo inaczej... nie wierzę, że gra działa płynnie ;-).
Pozdrawiam.
Aha, no i sam możesz dopasować co Ci pasuje a co nie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:57, Choinix napisał:

Zacznę może od synchronizacji - tutaj mamy tzw. VSYNC, problemu ze znalezieniem tego w opcjach
graficznych [których generalnie za dużo nie ma ;p] nie będziesz mieć.
Daje to mniej więcej tyle, że ogranicza [np. w moim wypadku] klatki to odświeżania monitora.
Czyli mniej więcej tak - jeżeli odświeżanie Twojego monitora wynosi powiedzmy @60, a klatek
byś wyciągnął 80, to będziesz miał 60 FPS''ów i tak :P.
W praktyce nie wiem czemu to ma służyć... może w przypadku zbyt super-silnych konfiguracji
nie przyśpieszaniu działania gry? :F Nie mam pojęcia prawdę mówiąc czy daje to cokolwiek w
przypadku posiadania słabszej konfiguracji, która rzadko kiedy by te 60 FPS''ów wyciągała.


To lepiej to wyłączę bo monitor mam stary jak świat.

Dnia 25.09.2007 o 20:57, Choinix napisał:

Co do Twojego komputera, to coby ciszyć się w miarę fajną grafiką, polecam Ci dokładnie takie
ustawienia:
Rozdzielczość - 1024x768
Szczegółowość modeli - max
Zaawansowane Shadery - off
Szczegółowość tekstur - średnie
Odbicia w czasie rzeczywistym - off
Zaawansowane cienie - off
Disoration - off
Post Processing - off
Zaawansowane oświetlenie - off


Twoja propozycja mnie zadawala bo chce by ładnie tekstury wyglądały i modele ale by nie "świeciły" :D Jutro to przetestuje.

Jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda swoboda w grze ?? Czy są tam misje czy gra się jak w STALKERA (bez większych ograniczeń) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:01, Kerigun napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda swoboda w grze ?? Czy są tam misje czy gra się jak w STALKERA
(bez większych ograniczeń) ??


Niestety nie chcę Cię zasmucać, ale tutaj rozrywka wygląda całkowicie inaczej.
Cóż, sam myślałem wcześniej, że do dyspozycji będziemy mieli miasto Rapture i będziemy szli gdzie chcemy i kiedy chcemy. Niestety tak nie jest, wykonujemy po kolei dane misje, cóż, taki wydaje się typowy shooter, ale jednak ma w sobie "to coś" ;-). Na pewno [pomimo, nie ukrywajmy się, pewnej liniowości gry] się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:17, Choinix napisał:

Niestety nie chcę Cię zasmucać, ale tutaj rozrywka wygląda całkowicie inaczej.
Cóż, sam myślałem wcześniej, że do dyspozycji będziemy mieli miasto Rapture i będziemy szli
gdzie chcemy i kiedy chcemy. Niestety tak nie jest, wykonujemy po kolei dane misje, cóż, taki
wydaje się typowy shooter, ale jednak ma w sobie "to coś" ;-). Na pewno [pomimo, nie ukrywajmy
się, pewnej liniowości gry] się nie zawiedziesz.


A o co biega w tych misjach ??
Kto je zleca ??
I czy nam pozostaje wszystko co mamy z poprzednich misji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:28, Kerigun napisał:

A o co biega w tych misjach ??
Kto je zleca ??
I czy nam pozostaje wszystko co mamy z poprzednich misji ??


Yyy... sorry, źle się wyraziłem. :P
Tzn. bardzo kilku-znacznie.
Nie chodzi o to, że misje w sensie jakieś powiedzmy 10 misji głównych jest i po kolei robimy, tylko działa to tak, że jesteśmy sobie i zrobili tu taki system taśm [takich z nagranym dźwiękiem], które do odsłuchujemy, żeby wiedzieć co robić dalej [czasami jest to w trybie online, więc raczej mamy też coś w rodzaju radyjka ;p]. No i po kolei wykonujemy jakieś tam dane elementy. Zresztą sam zobaczysz jutro :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:52, Choinix napisał:

Yyy... sorry, źle się wyraziłem. :P
Tzn. bardzo kilku-znacznie.
Nie chodzi o to, że misje w sensie jakieś powiedzmy 10 misji głównych jest i po kolei robimy,
tylko działa to tak, że jesteśmy sobie i zrobili tu taki system taśm [takich z nagranym dźwiękiem],
które do odsłuchujemy, żeby wiedzieć co robić dalej [czasami jest to w trybie online, więc
raczej mamy też coś w rodzaju radyjka ;p]. No i po kolei wykonujemy jakieś tam dane elementy.
Zresztą sam zobaczysz jutro :P.


W sumie to masz racje. Obym się jutro przekonał. Od 2 tyg nie mam kompa i tylko na gram.pl się udzielam z laptopa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować